Gaz Sorununa çözüm Buldum :)

duruasli

Guru
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
7
0
Kizlar Bebeğim 35 Günlük, Gazi Vardi, Aktardan Tavsiye üzerine Aci Elma Yaği Aldim, Kulak çubuklari Ile çok çok Az Her Iki Topuğuna Sürdüm.mucize Gibi,mişil Mişil Uyuyyor Kizim...gaz Uçtu Gitti..deneyin Derim...

Kizlar Bebeğim 35 Günlük, Gazi Vardi, Aktardan Tavsiye üzerine Aci Elma Yaği Aldim, Kulak çubuklari Ile çok çok Az Her Iki Topuğuna Sürdüm.mucize Gibi,mişil Mişil Uyuyyor Kizim...gaz Uçtu Gitti..deneyin Derim...
canım gercekten ıse yaradıysa supersın vallahı.bende duymustum ama gobegının cevresıne dıye.ama hıc denememıstım.
bebısler;:emir_bebek:
duruaslı teyzenız gazınızı almaya geldı seklınde mujdele bence canım bu haberı:)))))))):dance::dance:

süper yaaa daha önce nerdeydiniz ama benim kızım artık 4.üncü ayına girdi ki ...........

Bende duymuştum bir arkadaştan işe yararmı karar veremedim yağı az dediğin bir damlamı sürdün ve çubukla sürüp topuğuna masajda yaptınmı?

bende ilk kez duyuyorum bunu . İşe yaradıysa ne güzel :)) Bebeğin topuğuna nasıl uygulandığını daha net anlatır mısın canım ??

Evet yurtdisinda bizede onu tavsiye ediyorlar ben denemedim ama
sakin gobek cevresi falan degil ayaklarinin altina masaj yapiyorsunuz:)

Kizlar Bir Damlacik (kulak Papiksini Içine Batirip Ucunu) Sürdüm, Daha Fazla Sürülürse Rahatsiz Eder Demişlerdi..hatta Bugün Banyosunu Yaptirdim Yine Sürdüm,duruma Göre Günde 2 Defa Uyguladiğim Oluyor..şu An Kuzucuğum Mişil Mişil Uyuyor..

ben kendim rezene çayı içerdim.sizde gaz olmayınca bebeklerde olmuyor.birde kendinizi üşütmemeniz gerekiyor.1 aylık oldukların da 1 - 2 damla rezene çayı onlarada veriyordum.hem geğirmesini hem gaz çıkarmasını sağlıyordu.rezene çayı sütü de çoğaltıyor.

topukla gaz ne alaka ki? demek ki bağlantılıymış teşekkürler..

Ne kadar guzel ya çözumler bulmanız,artık bebeşlerimiz rahat ,hepınıze sevgıler......

X