Saç Rengi ve Saç Boyama Hidrojen Peroksit ile saç rengi açma?

3-4 yıl önce yapmıştım bende.ama fırçayla aralara balyaj yapar gibi sürmüştüm.saçımda boya yoktu.belkide bu yüzden hç yıpranma olmadı saçımda.aksine parladı saçlarım.ama öyle sapsarı bir renk değil karamel gibi olmuştu.ayrıca güneşe falanda çıkmaya gerek yok.

ecwt denedim ama pek açmadı rengini hafif kahve tonlarında oldu şimdi bide güneşte mi denesem acaba ne dersiniz?

Benim saçlarımda röfle vardı,üzerine sürmüştüm,güneşte kuruyana kadar bekledim....
İlk gün iğrenç oldu,romen gibi:roflol::roflol::roflol::roflol:
Ama birkaç gün sonra acayip güzel bir renk ortaya çıktı....
Hem çok doğal bir sarısı oluyor...

güneş te de denedim arkadaşlar ama saçımda siyah boya olduğu için fayda etmedi koleston renk açıcıyı almayı düşünüyorum

her zaman b eyaz sabun kullanıyorum ama hiç akıttığını görmedim =)

bende %6 lık olanından kullandım gece sürdüm sabah yıkadım çok tatlı bi renk oldu istediğim renk çıktı saçlarım normaldee biraz koyu idi sarımsı olduu ama saçları yıpratıyorr saçlarım kalın telli ama kullandıktan sonra acayip kabarık oldu:jeyyar::jeyyar:

ben açtım peroksitle kendı saç rengımdı koyu kumraldı saçım sımdı karamel rengı oldu evt zarar verıo ama yabıorum kaydirigubbakcemile3 öle ıstemedıgın bı renk çıksın sanmıorum çünkü saçına sürdükten snr bak bellı oluo zaten yıkamadanda ıstedıgın renge geldıgınde yıkarsın kaydirigubbakcemile2

kızlar bende bakır kızıl boyalı saçlarımı peroksit 30 volumle açtım gayet güzel oldu vede saçlarımda yıpranma olmadı günese çıkmadım ama fön le ısı tuttum resim koymayı becerebilirsem önce ki ve sonraki halini koyıcam.

kızlar bende bgn açtım saçlarımı %12 ile:) güneşe çıktım balkona,ellerime geçirdim eldiveni,güneşte iyice saçlarıma yedirdim,yarım saat bekledim güneşte we daha sonra yıkadım ,sonuç: mükemmel,tam istediğim gbi çikolata kahwe renginde oldu ilk komşulara gösterdim herkes bayıldı,saçlarımda yıpranma diilde incelme oldu biraz ama olsun değer yaaa:)))))

aa bunu boyanın rengini kırmak içinde kullanabilirmiyiz bildiğimz prkst yani boyaların içine atılandan deniceem açıcı kullanmadn bari saçımdaki rengi akıtaym sonrada sarıya dönerim :lepi:

Kızlaar hiç boya yok saçımda Bana tam olarak nası uyguladığınızı anlatabilir misiniz adım adım lütfen Berbat etmek istemiyorum saçımı:1no2: Saçımın uzunluğu belime 1 karış mesafe uzaklıkta

Son düzenleme:
Kızlaar hiç boya yok saçımda Bana tam olarak nası uyguladığınızı anlatabilir misiniz adım adım lütfen Berbat etmek istemiyorum saçımı:1no2: Saçımın uzunluğu belime 1 karış mesafe uzaklıkta

arkadaşım saçın o kadar uzunsa uç kısımlarda muhakkak diplere oranla bi kırılganlık vardır. oksidasyon saçı çok hırpalıyor. yaptığın gibi anlamazsın, hatta pırıl pırıl ne güzel oldu dersin,ama uzun vadede tarağa takılır,dolaş dolaş olur o saçların, özellikle de uçlar. sürekli kestirmen gerekir,senelerini alır upuzun saçındaki peroksitli kısımdan kurtulmak. denemiş ve pişman olmuş biri olarak söylüyorum,asla tavsiye etmem. tabi saç da sizin,karar daa.s.

arkadaşım saçın o kadar uzunsa uç kısımlarda muhakkak diplere oranla bi kırılganlık vardır. oksidasyon saçı çok hırpalıyor. yaptığın gibi anlamazsın, hatta pırıl pırıl ne güzel oldu dersin,ama uzun vadede tarağa takılır,dolaş dolaş olur o saçların, özellikle de uçlar. sürekli kestirmen gerekir,senelerini alır upuzun saçındaki peroksitli kısımdan kurtulmak. denemiş ve pişman olmuş biri olarak söylüyorum,asla tavsiye etmem. tabi saç da sizin,karar daa.s.

zaten bayramda kestiricem sadece merak ettim nasıl olcak die Kuzenim akmıo boya gibi güneşte açılmış gibi oluo dedi Aslında boyatmak istiyorum fakat dipleri gelince napcam git kuaföre falan filan tuzluya mal olur benim için kendim saç boyamadım bilmiorm napsam ki:çok üzgünüm:

kızlar ben eskişehirde bikaç eczaneye sordum %9 luk hidrojen peroksit ya yok diolar yada bunlar standart bilmioz diolar nerden bulucam yaaa :KK43:

Ben geçen yaz %9 luk peroksit kullanıp güneşe çıkmıştım
Baştan çok güzel açmıştı ama daha sonra renk turunculaşmıştı :gitme:
Benim saçlarım koyu renk diye mi olmuştu acaba ya çok memnun herkes baksanıza

arkadaslar ben sacımın rengını actım super olsu herkes cok begendı
ben saclarıma boya kutularında cıkan acıcıyı sacıma surdum kuruyana kadar bekledım sonra yıkadım super oldu (=

X