Saç Rengi ve Saç Boyama Hidrojen Peroksit ile saç rengi açma?

arkadşar ben 45 dakikadn fzla durdjğunda saçı yakıyo diye bliyorum siz nasıl sabaha kdr tuttunuz bşey olmadımı hem yakar hemde çok açar bence. gerç. Ben yaptım 50 dakka tuttum fazla açmadı.arkadaşlar yaptı onlarınkini baya açtı ve hoş duruyo.

ben 2 sene önce arkadaşımla yazın güneşlenrken saçımıza sürmüştk.bi iki saat sonra arkadaşımın saç rengi açılmaya başlamştı bile.arkdşm doğal sarışın buarada.
bende bi degşklik olmamştı(k.rengi saçlarım.koyu renk oldgu için hemn açılmamştır rengi)
bu yüsden baya bi çok sürdüm rengi açılsın dye.
saçlarm bi yandı ki anlatamam yani.......
saç boyum hemen kısalmasın dye ara ara kestrdm ve saglıgna kavuştu çok şükür.
ama ben dayanamadm bu yaz yine sürdm :))))ama çok az.bu sefer çok güzel oldu saç rengim.
saçlarım belime kadr şuan zaten ve rengi çok doğal duruyo.
diycegm şu ki;
kullancak olanlar az sürsün ve çok sık kullanp saçlarını mahvetmesn.
kimyasal bşe sonuçta.şişeyi bitirmeye ugraşıp yakmayasınız snra.........

nedn yıprnmış blymsn o madde denz suyunda iyi olmuo bnm kuznmde yaptı ama güneşde durmadı bile denize grdi çıktı dedm sn oksiden sürmüşdn napdn nie grdn gtti hemn duş aldı duşakabnde ama yne yıprndı..

arkadşar ben 45 dakikadn fzla durdjğunda saçı yakıyo diye bliyorum siz nasıl sabaha kdr tuttunuz bşey olmadımı hem yakar hemde çok açar bence. gerç. Ben yaptım 50 dakka tuttum fazla açmadı.arkadaşlar yaptı onlarınkini baya açtı ve hoş duruyo.

bn eskiden çok denerdm yakmıo bişey yapmıo ama bn bakım yapyodum saçıma o kadar işlem yapıorm yne sağlam .D nyse hemen açmıo saçı zamanla açılıo kndi kndine.. bi süre snra sararmaya başlıo yhani bnde öyle oluodu

Arkadaslar merhaba acil yardımınıza ihtiyacım var :KK43:

2 gün önce sacımı loreal'ın 6.41 Fındık Kahvesne boyadım satan kızın tavsiyesiyle daha onceden kolestonun açık kahvesiyle boyamstım...Kıza sordum okadar uclar koyu diplerle farklı tutmasın die kız yok uclarda acılmıs farklı tutmaz diyince aldm ve sonuc rezalettt dipler kahvemı kızılmı anlamadım uclar kestane gibi oldu...biribrinden cok farklı anlıcanız...şimdi dediğiniz işlemi yapsam sacımı acarmı ?? yada hemen boyanın ardından yapılması saca cok zarar verırmı saclarım okadarda sağlıklı değiller :'( eğer acılırsa lorealın sıyah kızılına boyamak ıstıyorum acill ltfen biri yardımcı olsun önümüz bayram biliyosunuz :KK43:

Benım saclarım önceden acıktı sonra sıyaha boyattım tabı 7-8 ay sonra kendi sac rengimle nerdeyse aynı oldu.sacımda uzamıstı.acıcı surdum sacıma önce yarım saat bekledm 1 ton acıldı.1hafta sonra bidaha sürdüm sacıma 1 saat beklettım sacım baya bı acıldı ama dipten gelen boyasız sacım daha cok acıldı boyalı kısım bıraz koyu kaldı ama kotu durmuyor zaten sacımı bronz kahveye boyamak ıcın acıcıyla acmıstım.

mrh arkadaslar sac rengim koyu kestane (dogal) hiç boya yok %9 luk peroksit aldım sac rengimi ne kadar acar acaba üzerine altın karamel boyamayı düsünüyorum yardımcı olurmusunuz:kk77:

ben peroksitle açtım saç rengimi, çok hoş oldu ama şimdi diplerinden eski saç çıkıyor. ne yapabilirim? :26:

bende yapmıştım, ama 9luk ile ama ben içine 1 yemek kaşığı şampuan ve zeytinyağıda eklemiştim röflenin üzerine ,saman sarısı olan çirkin röflemi çok açık bal köpüğü rengine çevirmiştim hemde 15-20 dk da..

Oksijen kullandım bende. 16 yaşındayım fakat nedense saçlarıma bişeyler yapmışım şuana kadar, parlaklıklarına, canlılıklarına ve kırıksız olmalarına o kadar düşkünüm ki. Bi yandanda renk vermek istiyorum tabi zarar vermeden. Şimdi 2 sene once yapmıştım oksijen ile açma işlemini. Arkadaşımdan duymuştum ve bir gün yapmaya karar verdim. Tabi aptal gibi güneşin alnında bekledim 1 saat filan, ya da her neyse siz aldığı rengi görüyor ve yeterli bu kadar diyebiliyorsunuz oksijene. Arkadaşım eldiven ile sürmüştü saçlarıma ve güneşte oturmuştum. Neyse saçlarımı yıkadım ve aynaya baktım. Oda ne aptal bir kahve olmuştu saçım TURUNCU-KIZIL-KAHVE arası bişeydi sanki :KK70: deyimler yerinde ki romanlar gibi olmuştum ya da kınalı kuzu mu demeli :)) Pişman olmadım ama sevdim bu saçları ve sonra sonra harika bişey olmaya başladılar, nasıl bir renk diyeyim size resmini koyacağım rengi bulduğumda. Saçlarım yıpranmamıştı ve aksine daha çok parlıyorlardı ve güzel bir kumral-turuncu-kahve olmuştu saçlarım, arada 1 tel turuncular bile çıkıyordu ya da açık kumrallar, sarılar filan. Ben çok memnun kalmıştım ama şimdi çok az kaldı saçlarımda, çünkü çok uzadılar. Bu işlemi yaptığımda saçlarım omzumdaydılar şimdi ise omzumdan 20 cm aşağısındalar. Güzel ve kalıcı bir yöntem, bence deneyin. Yalnız ben 1 kez yapmıştım, belki 2-3. denemelerde çok daha iyi sonuç alabilirsiniz. Saçlarım koyu kestaneydiler ve ben beyaz tenliyim. İşte resim, ...

böyle olmuştu saçlarım.
http://www.kadinsaglik.net/wp-content/uploads/2010/11/karamel-sac-2.jpg

Belki de 2-3. deneme de böyle olabilirler... Harika değil mi..
http://www.mutlukal.com/wpimghosts/3911999.jpg

kızlar peroksiti saca direkmi uyguluyosunuz ben papatya suyuna damlatmayı dusunmustum.bıde papatya suyuna bıdamla peroksıt damlatsam yanaklardakı tuyler ıcın cıldımı yakarmı??

Ben kendı saçıma uyguladım valla çok memnunum doğal duruyo saçlarım koyu kumraldı şimdi daha açık hafif turuncuya kaçan bi havası var ben bı kola şişesine doktum ustune su ekledım oyle surdum biraz seyreltmek gerekir suyla sonuçta bi asit ve saça çok fazla zarar verebilir önerim saçınızda çok fazla bekletmemeniz

peroksiti nasıl uyguluyosunuz kızlar şampuanla karıştırıp bi 5 dakka bekletsek olmazmı?

Yapin kizlar ya saca oyle fazla zarar vermiyo ben senelerdir yapiyorum. Marlyn monroe ve annesi de saclarini hidrojen peroksitle acarlarmis ama ikisi de erken yasta vefat etmis. Bunu duyunca korktum yoksa bu bir tesaduf mu bilemedim:\

Ben yapıyorum 2 saatte bekletmeme rağmen hiç bir değişiklik olmadı :).Saçtan saça değişiyor olabilir.Acaba %3 h.peroksit diyor ondan mı ?

X