Saç Rengi ve Saç Boyama Hidrojen Peroksit ile saç rengi açma?

Peroksit yüzdesinin etki ettiğini bilmiyordum :) çok teşekkürler bu arada o da eczanelerde olur değil mi ? :)

eczanelerde de olur boya satan marketlerde de olur bulabilirsin her yerde.:KK76: benden sana bi de tavsiye yaptığın zaman saçın biraz yağlanmış kirlenmiş olsun öyle yıpratmıyo:KK19::KK24:

hello girls,:)bende biraz önce peroksit yaptım saçıma yüzde 9 olanından
saçlarım doğal ama koyu kahve açılmaya başladı yıkıycam birazdan bakalım ne olacak...

tekrar slm kızlar yarım saat üzerine saçımı yıkadım çok çok çok güzel oldu:) koyu kahve saçlarım oldu kumral:) hafiften güneş görünce bakıra kçan parlamalar var ama bu halinisevdim tavsiye eerimmm:) hem masrafsız hemde doğal bir görüntüüü....

Arkadaslar işinize yarar diye yazıyorum saçlarım rofleliydi koyulastirmak istedim önce açık kahve tonlarında boyadım aktı sonra çikolata kahve boyadım ama simsiyah oldu ve sariya geri dönmek istiyodum sonra 9 luk peroksit aldım ilk uygulamamda baya açıldı ikinci uygulamamda dahada açıldı ama bakım yapın azda olsa yipraniyor bir kere daha peroksit kullanicam az daha açıp rofle yaptircam boyayi bu kadar kirabilcegini bilmiyordum kuaföre dünya para verip orealle actiracaginiza bence önce deneyin

Son düzenleme:
Şu an balkonda bekliyorum diyebilirim. Sık sık yaparım ne saçlarım kırıldı ne de yıprandı çok hoş bir şekilde açılfı koyu kahverengi saçlarım parlıyor yani

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar saçlarım koyu kumral. Hidrojen peroksit uygulamak istiyorum ama nasıl olur bilemedim, emin olamadım. Önereceğiniz bir şeyler var mı? Bir de deneyenler varsa öncesi ve sonrası hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. Hatta fotoğraf paylaşabilen olursa öncesi ve sonrasını çook memnun kalırım :):KK24::KK68:

Koyu kumral için videolar resimler gordum sarı gibi olmuyor, sanki papatya suyuyla acmissin gibi oluyor

X