sezeryanla doğum yapanlar

alize_13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2008
633
3
sezeryanla doğum yapan kızlar korse takmaya başladınız mı göbeğiniz ne alemde benimki hala şiş :çok üzgünüm: 1 ay oldu doğum yapalı ne zaman inecek bu göbek
tavsiyesi olan var mı

Bende sezeryanla 20 gün önce doğum yaptım malesef bende aynı durumdayım .. Sorduğum Birçok kişi 1 seneye kadar ancak eski haline dönersin diyor :KK43:( Adet gördükçe göbeğin iner diyorlar . Korseyi erken dönemde takıp takmamakta kararsızım iç dikişlere bir zarar olmasından korkuyorum . .

Bende 14 Mart dogum yaptim sezeryanla... hala agrilarim var karnim balon gibi ve uyusuk cok tuhaf... 12 kilo verdim toplam 23 -24 kilo almistim.. korse takacaktim fakat kesinlikle doktor tavsiye etmedi.. arada vucudumu toplasin diye giyiyorum ama!!

Alman bir Atasözü söylemek istiyorum sizlere...

Bebek 9 ayda gelir.. göbek 9 ayda gider!! :eek:)

bende 28 martta doğum yaptım ve göbeğim duruyo herkes zamanla eriyecektir diyor korse konusundada kararsızım iç dikişlere bi zararı olurmu acaba

valla galiba korsesiz inmicek bu göbek napsak acaba? alcam galiba ben bi korse dün katalogta gördüm ozel dogum dan sonra takmak icin onu ismarliyim bari!

merhaba ben aranızda yeniyim bende 28 marta doğum yaptım hala 5 aylık bebek varmış gibi içimde ben korseyi 1 ay sonra takmaya başladım ama hiç inmedi ben çıkartım nasıl gidece hiç bilmiyorum

sezeryanla doğum yapan kızlar korse takmaya başladınız mı göbeğiniz ne alemde benimki hala şiş :çok üzgünüm: 1 ay oldu doğum yapalı ne zaman inecek bu göbek
tavsiyesi olan var mı

dogum yapalı 5ay oldu banada arkadaslar 8 9 aydan once takma demıslerdı bende kullanmadım karnım cok sıstı benım ınmez dıye korkuyordum ama 4ay gecınce ındı sımdı fazla kalmadı korseye gerek yok bence bıde emzırıyosan ınıverıyo göbiş anlamadan

doktor bi akrabamız var korse takma daha fazla göbeğin sarkar dedi bende çıkardım artık takmıyorum yavaş yavaş egzersiz yap dedi

sezeryane korse önerilmiyor biraz sabredin arkadaşlar ben 5 ay oldu sezeryanla doğum yapalı göbek falan kalmadı öyle özel bir şeyde yapmadım sadece şekeri ve tuzu azalttım emzirmek en güzel kilo verdirici

benim doktorumda korse değil ama çok dar olmayan bir taytın ii geleceğini söyledi ama doğumdan 1 ay sonra giymeye başlamamı önerdi bende ööle yaptım şu anda hiç göbeğim yok

valla ben hala emziriyorum korse morse takmadim kilomda hic eksilmedi ama cok istahliyim hamileligimden beri napcam bilmiom iyce piskolojim bozuldu :eek:(

X