Sir ada icin kuafre gidenler ?

mahsunmenekse

Ada Maria :)
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
749
7
39
kızlar kuaaförde sir ağdaya gidicem ilk defa memnunmusunuz ?gerçekten azaltıyomu yada geç çıkarrtıyomu kılları bi yardımcı olun tavsiyeye ihtiyacım var a.s.

ben kızımı götürüyorum 10 dk hepsini alıyor tertemiz 2 aydan fazla gidiyor (aldıktan sonra eve gelince limon ve tuz sürüyor ve duş alıyor sonra çıkıncaya kadar bioder kullanıyor)inanılmaz azaltıyor ve bkn bölgesinin rengini açıyor.tavsy ederim .yalnız jiletten geçişte 3 gün mor gibi geziyorsun ama yılma en fazla 2. sefere daha az acıyor seyrekleşiyor.mis gibi bir aldır bırakamazsın.

ben kızımı götürüyorum 10 dk hepsini alıyor tertemiz 2 aydan fazla gidiyor (aldıktan sonra eve gelince limon ve tuz sürüyor ve duş alıyor sonra çıkıncaya kadar bioder kullanıyor)inanılmaz azaltıyor ve bkn bölgesinin rengini açıyor.tavsy ederim .yalnız jiletten geçişte 3 gün mor gibi geziyorsun ama yılma en fazla 2. sefere daha az acıyor seyrekleşiyor.mis gibi bir aldır bırakamazsın.

çok mersi ben zaten hiç jiley kullanmadım teşekkür ederim paylaştığınız için bende limon ve tuzu kulanıyorum ama geç çıksın istiyodum deneyceğim a.s.a.s.

yaa evet banada kuzenim tavsiye ediyor o gidiyorr ama benn açıkçasıı acıyormuu acaba diye korkuyorum aslında kendim evdee ağda ve makinaa kullanıyorum ama evdee acıyıncaa tepkiyi istediğiniz gibi verebiliyonuzz kuaföördee kadınımı tepcenn
acısı nasılll bunu merak ediyorummm

yaa evet banada kuzenim tavsiye ediyor o gidiyorr ama benn açıkçasıı acıyormuu acaba diye korkuyorum aslında kendim evdee ağda ve makinaa kullanıyorum ama evdee acıyıncaa tepkiyi istediğiniz gibi verebiliyonuzz kuaföördee kadınımı tepcenn
acısı nasılll bunu merak ediyorummm

evet kesinlikle bende merak ediyorum biri yardım etsinnn lütfen a.s.

kızlar yaa benim de çalıştığım yer küçük bi yer, gidip soramıyorm.. bunu her kuaför yapıyo muu? ayrıca bikini bölgesini de aldırabiliyo muyuz? bu arada şu limon-tuz muhabbeti nedir, paylaşabilir misiniz? şimdiden teşekkürler

kızlar yaa benim de çalıştığım yer küçük bi yer, gidip soramıyorm.. bunu her kuaför yapıyo muu? ayrıca bikini bölgesini de aldırabiliyo muyuz? bu arada şu limon-tuz muhabbeti nedir, paylaşabilir misiniz? şimdiden teşekkürler

canım her kuaför yapmıyor tabiki zaten kuaför girişinde yazar ağda ve kuaför salonu diye ayrıca tuz ve limon olayına gelince onu ağdadan sonra önce limonun suyuyla sonra tuzla aldığın yerleri ovuyosun bi güzel limon asitli olduğu için kıl köklerini yakıyo ve azaltıyo bunun için kullanılıyo a.s.

giden arkadaşım var ve çok memnun. acısı da alıştıktan sonra olmuyor. azaltıyor diyor kendisi de. utanmasam ben de gidecem de. bayan da olsa oramı buramı açamam. açtırana değil de bu işi yapan kuaförlere şaşıyom valla. :)))))
tuz ve limon bana sıcak gelmedi açıkçası. yaraya tuz basmak gibi yanar oralar. bioder en iyisi :)

canım valla bende gidiyorum önceleri çekiniyordum ama şimdi çok rahat ayda yada 45 günde anca çıkıyor ve azalıyor

Dünyadaki en büyük rahatlıklardan biri...Ama biraz tuzlu oluyo o yüzden ben evde kendim hallediyorum artık.
Fakat sir bence azaltılmıyo bana bunu gittiğim bi güzellk salonunda da sölemişlerdi..Haketende öle.
Yani yanında biodermiş falan kullanmak gerekiyo.Ben bayadır sir yaptıımdan biliyorum pek bi etkisini göremedim...Ağdadan iyidir ama.

ben acıya dayanma kapasıtesı dusuk olan bırıyım ben dayanabılıorsam herkes dayanır 10 dk bıtıverıor ama azalttıgı gercekten yalan :) bu arada bu ay doktor eldıvenıyle denedım harıkaa bısekılde alıor:)

bu arada toplam maliyeti ortalama olarak nedir? :sm_confused: ayrıca benim eşim kızıyo.. yani kamera falan varsa diyoo :uhm: :çok üzgünüm:

Toplam maliyet cidden pahalı oluyo yani..Koltukaltını 6 ya falan alıolardı sanırım en son.Ve AZALtmıyo..
Sanırım hafif inceltiyo..

Yaklaşık 7 yada 8 yıl oldu sir işini güzellik salonunda hallediyorum..:1rolleyes:
Tüylerim çok azaldı gerçekten. Belki de tüyün yapısı ile alakalı da olabilir.
Evimde Braun da var. Yazın çok fazla şort,elbise, etek giyiyorum. minik minik gözüme çarpan tüyleri onunla alıyorum. Ama 2 aydabir mutlaka güzellik salonuna giderim. Çok azaldı artık eskiden aydabir giderdim ben de.:dance:
Evet özel bölgede çok utanıyorum,hala alışmadım ama hep aynı kız ilgilenir benimle,şakalaşır,beni rahatlatmaya çalışır ve ilk önce oradan başlarız ki hemen atlatayım o psikolojiyi diye. Zaten sonuç gerçekten mükemmel olunca o utanmaya,kasmaya,acıya herşeye değiyor bana inanın..:eek:

Azalttigina pek inanmiyorum ama cok rahat bir islem üzerinede yagini sürdünmü yumusacik oluo insan rahatliyor kuaförde yaptirmiyorum 3 kiz kardes evde yapiyoruz kardesimin biri bu konuda cok becerikli tr den gelirken agdasini makinasini almisdik bir defa 4,5 yildir kullaniyoruz tavsiye ederim siddetle düzenli yapilinca harika oluyor cokda gec cikiyor bu bir gercek

bende eskiden kendim saatlerce uğraşıyordum ağda yapıcam diye bazen üşenince de jilet yapıyordum ama jiletten sonraki ağdada sizde bilirsiniz ki aklımı kaçırıcam zannediyodum bi gün karar verdim ve kuaföre gittim sir ağda yaptırtmaya jilet sonrasıydı evet yalan yok acıdı ilk seferinde ama 2. gidişimde hiç bişey hissetmeden 5 dakikada bitti iş 5-6 kez kuaföre sir yaptırmaya gittikten sonra şimdi artık evde sir yapıyorum :dance:
zamanla kıl köklerini yumuşatıyor,ağdaya göre daha geç çıkıyor bide karrınca yumurtasıda kullanıyorum ve inanılmaz azaldı kıl kökleri iyice zayıfladı bugünde emla kremi kullandım acı tamamen bitti tavsiye ederim artık ağda gözümü korkutmuyor vaktimi almıyorrrrr a.s:teytey::teytey:

birde utanmana hakikaten gerek yok orda o işi yapanlar zaten buna alışmışlar konuşup rahatlatıyolar seni anacım elin adamına açmıyosun ki o da bir kız anlıyo halinden yani yerimseniben

bende önceleri kendim alıyordum iki seansdır güzellik salonuna gidiyorum ve keşke daha önce gitseydim diyorum 10 dakikada işim bitiyor ve azalma var sir ağda bana iyi geldi profosyonel ve hijyenik bir yerde uzmana yaptırmanızı tavsiye ederim kızlar

bence sir agda çok azaltıyor çevremde kullananlarda aynısını söylüyor tanıdıgımız 3 yıldır yaptırıyor ve uan 3 ayda bir çıkıyopr kılları çok cansız okadar azalmışki bacaklarındaki kıllar şaştım çünkü çok kıllıydı bende 2 aydır yaptırıyorum tabiki sadece bacaklarıma özel bölge için utanıyorum 2 ayda farkı söyleyim eskiden 3 haftada çıkardı şimdi 5 haftada bir aldırıyorum ama kuaförde kullanılan sir agdanın iyi olup olmadıgına bakın tüyleriniz iyice azalınca malzemelerini alıp evdede yapabilirsiniz

X