Ayak Bas Parmaklarimda Tırnak Mantarı

kuzum çektirmek fayda sağlamıyor demek boşuna onun acısını cekmiyeyim bari... çok teşekkürler...:nazar:
Evet ben de çektirdim. Malesef bir işe yaramıyor.Bir de karbonatla, sarımsağı deneyeceğim. Tırnak cilalarına boşuna para vermeyin.Hepsinden kulladım.Kesin çözüm ila gibi ama o da karaciğerlere çok zararlıymış :KK43:

Evet ben de çektirdim. Malesef bir işe yaramıyor.Bir de karbonatla, sarımsağı deneyeceğim. Tırnak cilalarına boşuna para vermeyin.Hepsinden kulladım.Kesin çözüm ila gibi ama o da karaciğerlere çok zararlıymış :KK43:
sefa kremini duydum onu bi deneyin isterseniz. ben tırnak yüzeyini iyice törpüledim. o katlar artık kalmadı. sende yap çok faydalı. maaşım gelsin sefa kremini deneyeceğim :)

Kızlar ayak mantarına elma sirkesi kullanın , tırnak batmasınada çara çektirmek değil zira çektirdim gelen tırnak daha beter batık çıktı 10 gün önce tekrar ameliyat oldum her 2 batık tarafını aldırıp köklerini kuruttular bakalım henüz daha yara bakalım inş geçecek

Fungino tırnak mantarı spreyi önerdi bi eczane baya etkili oldu bende başkalarına da tavsiye ederim yani ama düzenli kullanmak şartmmış..diğer ürünlerin pek faydasını görmedim para tuzağı gibi geldi bana kalemler malemler

X