Gebelik yastığı nereden alınır

GNC

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2008
117
2
Kızlar, benim kuzenim birinden alarak temni etmişti, ve bende internette sadece 1 sitede gördüm ancak çooookk pahalı. Gebelikte 6.aydan itibaren ve bebek emzirirken kullanılabilecek yastıklar var (U şeklinde) yatarken sağa sola sert dönüşleri engelliyormuş, fikri olan varmı? nereden alınır, işe yarıyormu ?CADIARZU

benim arkadaşım kullanıyo ona da birisi hediye etmişti emzirme yastığı. nettekiler küçük onunki yarım ay gibiydi çok kullanışlı ben kendin dikiceem. dikemezsen iyi bir terziye tarif et ben ce daha ucuza gelir.

benim arkadaşım kullanıyo ona da birisi hediye etmişti emzirme yastığı. nettekiler küçük onunki yarım ay gibiydi çok kullanışlı ben kendin dikiceem. dikemezsen iyi bir terziye tarif et ben ce daha ucuza gelir.

canım teşekkürler vallahi mantıklı, bu arada senle çok yakınız hareketlerini hissetmeye başladınmı ?

evet ikiz benim bide.. sağlı sollu hissediyorum.bazen uykumdan uyanıyorum. artık daha sert vuruyolar. özellikle tatlı yediğimde deliriyolar.....sen de dene bak

evet çok faydakı bir yastık internette 100 TL fakat biz başka yerden aldık 70 TL sizlere yardımcı olmak için aldığımız kişinin numarasını veriyorum 0533 517 77 01

ben yurtdisindayim netten siparis verdim adresi versemde bi isine yaramaz :)
ama cooooook faydasini gördüm ben o olmasa hamisligim nasil gecerdi bilmiyorum

Emzirme yastığını bilemem ama bence hamile yastığına hiç gerek yok. Ben evde koltuğun ince bir yastığını yan yatınca göbeğimin altına koyuyorum bebeğimde yığılmasın diye rahat oluyor. Ki yastık küçük onu bile gece yatağın farklı köselerine fırlatıyorum. Yani hamileyken sizi bilmemde ben çok dönüyor ve uyanıyorum. O kadar büyük yastıkla zaten rahat edemem. Eşim hamile yastığım :) Ayaklarımı onu üzerine atıyorum, bebekte sıkışmıyor. Arkamı dönünce alçak yastığı göbeğimin altına ayaklarımın arasına... sürekli yer değiştiriyor.

Ben hamileyastığım.comdan aldım daha uygun ve bebek yastığı hediyeliydi.Çook memnunum hiç uyanmak istemiyorum..

X