Bebek Beslenmesi bebekleriniz için hangi güneş koruyucu kremi kullanıyorsunuz

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

cemrem_78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
51
2
45
selam arkadaşalr 10 aylık kızıma güneş koruyucu bir krem almak istiyorum ama ne alacama bitürlü karar veremedim siz ne tavsiye edersiniz

biz nivea sun baby 50 faktör kullanıyoruz bizim bebiş ilk denize girdiğinde 4,5 aylıktı hiç sorun yaşamadık tavsiye ederim.

bende garnier 50faktorluk kullaniyorum...fakat bi sorum olacak gecen yaz almistim uzerinde tarih falan da yazmiyo bu yazda kulllanabilirmiyim acabaa//

bende sebamed kullandım:))
hem kendime hem kızıma hatta hamileykende kullandım yüzüm için tavsiyede ederim her eczacıda da bulunuyor zaten

canım sana tavsiyem ambrei solaire yada sebamed ben suan sebamed sprey kullanıyorum
60 uvb yalnız güneş koruyucuyu sadece denizde kullanman cok mantıksız.bebeklerimiz kışın bile UV ışınlarına magruz kalıyorlar.ayrıca dedigim ürünler eczane grubu ürünlerdir kesinlikle yag ve alkol yada bunun benzeri hassas bebek cildine zararlı madde icermiyolar ph dengesini bozmuyorlar aynı zamanda antialerjik ve hipo alerjeniktir.

ben sebamed kullandım.doğduğundan beri.ancak geçen yıl bi önceki yıldan kalan tüpten sürmüştüm kızıma.boyun bölgesinde kabarıklıklar oluştu.kullanım süresi 1 yılmış.hala bazen arada çıkıyolar.vichy yeni bi krem çıkarmış.ondan alıcam.seba med kullanırken yine de tam korunamadık.sarışın olunca o da çok etkili olmuyodu.

X