moralim bozuk

ayxixxsxxixxgxxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
244
9
45
arkadaşlar transferin 11, günü test yapıp çok şükür 136,90 çıkmıştı çok sevindim dr 14. yani bugün yine çağırdı bu seferde 196,80 çıkmış 2 ye katlamamış yani çok üzgünüm bebeğim gidiyormu acaba tutunamadı dr 15 . gün tekrar balalım dedi bakalım zaman nasıl geçcek ozamana kadar bu moral bozukluğuyla bu arada şişliklerim hala var rahat nefes alamıyorum bide sabah ve geceleri miğde bulantılarım oluyor iki gündür şişlikten olabiliyormuş bulantılar

arkadaşlar transferin 11, günü test yapıp çok şükür 136,90 çıkmıştı çok sevindim dr 14. yani bugün yine çağırdı bu seferde 196,80 çıkmış 2 ye katlamamış yani çok üzgünüm bebeğim gidiyormu acaba tutunamadı dr 15 . gün tekrar balalım dedi bakalım zaman nasıl geçcek ozamana kadar bu moral bozukluğuyla bu arada şişliklerim hala var rahat nefes alamıyorum bide sabah ve geceleri miğde bulantılarım oluyor iki gündür şişlikten olabiliyormuş bulantılar

canım üzülme insallah iyi olur 15. gün insallah iyi sonuc alırsın.

sen moralini yüksek tutki bebeğin senden vazgeçmesin,seni bırakmasın....dur bi bakalım 15.gün bi baktır gene...inşallah güzel haberlerle geleceksin...

sevinmelisin ki düşmemiş değerlerin canım benim kendine dikkat et üzülme sakın stres yapma kafayıda takma Allahın izniyle inşallah değerlerin katlanır ogün gülseren hamile olduğu halde negatif demişler yanlışlık olmuş o inanmayıp başka yerde tekrar test yaptırmış sonuç pozitif öyle kendini hemen bırakma tatlım sen güçlü olacaksınki bebeğinde güçlensin annecfiğine sımsıkı bağlansın. Allah yardımcın olsun tatlım

Son adet tarihinden itibaren

geçen hafta sayısı DEĞER

3. hafta 5 - 130

4. hafta 75 - 2.600

5. hafta 850 - 20.800

6. hafta 4.000 - 100.200

7/12. hafta 11.500 - 289.000

13/16.hafta 18.300 - 137.000

17/24.hafta 1.400 - 53.000

25/40.hafta 940 - 60.000

4. haftada olduğuna göre hala normal değerdesin.Belli olmuyor biliyorsun bu değerler her zaman beklendiği şekilde yükselmeyebiliyor.Boşuna canını sıkma,üzülme Allah'ın izniyle hiçbirşey olmaz.

11.gün belkide ilaçların etkisiyle öyle bir değer çıkmıştır.Bence herşey iyi gidiyordur.İçini ferah tut.Böyle karamsar şeyler düşünme.

Yada 2 taneydi biri düştü olamaz mı?

ayışığım ;arkadaşlarıma katılıyorum ümitsizliğe kapılma hemen tutmadı bu seferde negatif diyordun bak sonuç gayet iyi benim 12.gün 58 di çok düşükdü ama sonrasında yükselmişti senin ilk değerin oldukça yüksek bencede ikiz di ve bitanesi belkde tutunamadı ama bu değerler belli olmuyor kullandığımız ilaçlardan dolayı değişkenlik olabiliyor hayırlısı olsun güzelim her şey yolunda bence moralini bozma sakın...........

arkadaşlar çok teşekkür ederim hepinize inşallah bu sefer yine siz haklı çıkarsınız her şey herkez için yolunda gitsin inşallah ben kendimi nedense her konuda en kötüyede hazırlıyorum öyle olmasına rağmen gene çok üzülüyorum hakkımızda hayırlısı inşallah

sevgili ayışığım senin durumunu yaklaşık 1 hafta önce ben yaşadım.hatta hcg değeri az artanlar diye forumda açmıştım.sanırım 2. yada 3. sayfada şuan.ilk gün değerim iyiydi.sona 20-30 artmaya başladı.çok ümitsiz bir şekilde doktora gittim.ama değerim birden 1022 olmuş.şok olduk.ne olcağı belli olmuyor.Allahtan ümit kesilmez.

sevgili ayışığım senin durumunu yaklaşık 1 hafta önce ben yaşadım.hatta hcg değeri az artanlar diye forumda açmıştım.sanırım 2. yada 3. sayfada şuan.ilk gün değerim iyiydi.sona 20-30 artmaya başladı.çok ümitsiz bir şekilde doktora gittim.ama değerim birden 1022 olmuş.şok olduk.ne olcağı belli olmuyor.Allahtan ümit kesilmez.

nikocum akşam nette araştırma yaparken senin sayfanı bulduk ve eşimde bende ağlayrak okuduk güzel sonucu çok moral oldu bize inşallah sağlıcakla alırsın bebeğini kucağına dr beni perşembe günü çağırdı ama ben yarın başka bir merkezde tekrar yaptırayım diyorum ne dersin

canım üzülme ne olur... inşallah bebişine birşey olmayacak... hayırlısı olsun hakkında...inşallah bebişin san sımsıkı tutunur ve değerin katbe kat artar....

cnım bencde üzülme moralini yüksek tu degerlerın cok ii yuksek bekle baklım dahada artar bnce sen sakın aklına kotu bişi getirme moral cok onemli hersey hayrlı olur hakknda bol şans cnım güzel haberlerini beklıyoruz

inşallah arkadaşlar inşallah katlanmıştır değerler yarın belli olcak her şey benim en çok korktuğum dış gebelik oluşması ve onun oluşturucağı sonuçlar ALLAH korusun tüplere zararı oluyormuş bide kürtaj olursam diye ödüm kopuyo bakalım inşallah her şey yolunda gider yarın haber veririm size

biraz önce idrar testi yaptım yarına kadar dayanamadım hem çift hiç görmedimye çift çıkarsa saklarım dedim ama malesef tek çok net çıktı ikinci çizgi silik olarak çıktı bu nedemek şimdi arkadaşlar yaaaa
gene yarına kaldı bütün beklentiler

X