Saç Şekillendiriciler Bigudi Nasıl Kullanılır !!!

E

EU1

Ziyaretçi
Ctesi saçlarımı kestirdim.Kuaför çok güzel şekil verdi.Kabarık kabarık.
Saçlarım dalgalı.O yüzden düzleştiriyorum.Ama o zamanda kabarık olmuyor.
Saçlerımı düzleştirdikten sonra kalın bigudilerle sarsam işe yararmı sizce..
Birde nasıl yapacam.Hangi bigudiyi önerirsiniz??

Bence en iyisi sünger bigudi..Eskiden öle çok sarardım ki saçlarımı neredeyse hergün..Hep sünegr kullandım..Saçlarım düzdü ama ben iice düzleştirip öle sarardım daha güzel olurdu bi dene derim canım..

Bir de saraken saçları hafiften jölelersen daha iyi tutar ve şekli daha güzel olur canım bilgine..

bi ben beceremiyorum heralde şu bigudi işini...

ben de süngerli bigudi kullandım bir ara memnundum.. su aralar düzlestiriciye sardım orası ayrı :)

yaa benim saçlarımda süpürge gibi dümdüz.. ama güzeldir saçlarım :)))

neyse ya bende arada dalgalı yapmak istiyorum maşa kullanmakta isteiuyorum yakar diye saçlarımı.. yani bendemi migudi alayım ?
en iyisi süngerli olanmı??

birde şu çubuklar varya şekle sokuyon onlar iyi diyolar siz ne diyosunuz ??

ben kullandım.....
ama hiç iyi olmuyo beceremedim....
yani dağılıyo çabuk ama sünger olanlarını denemedim.....
onların daha kullanışlı olduğunu duydum boşvercim....

Benim saçlarımda iki dakika toka dursun iz kalıyor.Bigudiyi tutturmak için kullanılan klipsler iz bırakırmı acaba??
Birde sünger bigudi düz yaparmı acaba..
Saçlarını düzleştirdikten sonra kabarık yapmak için kullanacamda.
Ben büyük bigudileri düşünmüştüm

1638buyuk1cc0.jpg
BENDE BUNLARDAN VAR SOSİS BUGİDİ BUNLAR NASIL KULLANILIR Kİ ?

dsc016821mw8.jpg
BİDE BUNDAN VAR AMA HİÇ KULLANMADIMM.........

Yapar canım en iyisi sünger tekrar söylüyorum..İz falan bırakmaz rahat ol benim saçlarımda çok düzdür ama dalgası iki gün giderdi yani..

Yapar canım en iyisi sünger tekrar söylüyorum..İz falan bırakmaz rahat ol benim saçlarımda çok düzdür ama dalgası iki gün giderdi yani..

akşam eve giderken sünger bigudi alıyorum :))) deniycem yarın yazarım

ben bigudimi kendim yapıomm kıslar
büyük süngerden alıosunuz dikdörtgen şeklde kesiosunız ortasından ince bir kumaş parçası geçiriyorsunuz işte size bigudi
hemde maliyeti ucuz:)

fisfisfisdalgalı saç yapmak için hangi bigudiyi tavsiye edersiniz büyük bigudi nasıl yapıyor saçı

ben çalıştığım için çok fazla takip edemiyorum sayfayı beni bu konularda bilgilendirirseniz sevinirim bayanlar hepinize faydalı bilgileriniz için teşekkür ederim canlarım.........

Son düzenleyen: Moderatör:
ben bigudimi kendim yapıomm kıslar
büyük süngerden alıosunuz dikdörtgen şeklde kesiosunız ortasından ince bir kumaş parçası geçiriyorsunuz işte size bigudi
hemde maliyeti ucuz:)

Evet arkadaşıma katılıyorum,evde hazırlanan bigudiler daha iyi tutuyor ama ben süngerle değil eski bir kumaşla hazırlıyorum,ortasına da gazete kağıdı o kadar güzel tutuyor ki,çok kısa bir zamanda hem de..Bigudinin eni geniş olduğundan saçı iri dalga yapıyor,ilk çözüldüğünde dalgalar muhteşem ama dışarı bir çıkıyorsunuz ki yarım saat sonra ne bukle kalmış ne şekil..Yani ben bunları yaşadım..Evde hazırlananlar çok daha kalıcı dalga sağlıyor deneyimlerime göre..

bende sosis bigudi kullanıyorum ,kullanımı çok basit saçlarımı ikiye ayırıp kendi kendime rahatlıkla sarıyorum sarmadan önce saç kremi sürerseniz çok daha iyi sonuç alacaksınız.herkese tavsiye ederim masrafsız ve çok kısa bir sürede çok hoş saçlara kavuşuyorsunuz:))

bide sakın yatay sarmayın böyle değişik duruyor eger güzel bişey istiosanız dik tutarak sarın süper oluyo bilginize (:-)

saçları dalgalı yapmak istiyorsanız iri bugidilerle sarın (saç kremi sürün güzel oluyor o zaman ) bir kaç saatten sonra açın saçlarınızı ve bukleleri ayrın şekil verdikten sonra sabitleştirin saç sipreyle......yerimseniben
kıvırcık saçlar içinse bol bugidiniz olsun saçları kremledikten sonra tek tek ayrın saçlarınızı ve hepsinide içe doğru sarın ve saçların hangi tarafa doğru olduğuna dikkat edin bir kaç saat sonra çıkarın ve görün inanamayacaksınız ......jeyyar
düz saçları kabartmak içinse fırçaya biraz saç sipreyi sıkın ve saçlarınızı önünüze atın yani ters bir şekilde fön uygulayın saçlarınız ve düz ve kabarık olacaktır .........sengözlerimebaksanab

saçları dalgalı yapmak istiyorsanız iri bugidilerle sarın (saç kremi sürün güzel oluyor o zaman ) bir kaç saatten sonra açın saçlarınızı ve bukleleri ayrın şekil verdikten sonra sabitleştirin saç sipreyle......yerimseniben
kıvırcık saçlar içinse bol bugidiniz olsun saçları kremledikten sonra tek tek ayrın saçlarınızı ve hepsinide içe doğru sarın ve saçların hangi tarafa doğru olduğuna dikkat edin bir kaç saat sonra çıkarın ve görün inanamayacaksınız ......jeyyar
düz saçları kabartmak içinse fırçaya biraz saç sipreyi sıkın ve saçlarınızı önünüze atın yani ters bir şekilde fön uygulayın saçlarınız ve düz ve kabarık olacaktır .........sengözlerimebaksanab

kemik bigudi veya sünger bigudi kıvırcığı nasıl yapıyor senceCADIARZU

maşa saça çok zarar veriyor arkadaşlar,bigudi zararsız saça karşı bencede.........

Son düzenleyen: Moderatör:
X