Sayfa: 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DİFFERİN kullanan var mı??

1. Konu Sahibi : fk3009 #11
    Ben kullanmayı birgün bile bırakmadım 1 ay'ı geçti şu an.leke hiç kalmadı yüzümde.differin'i sadece geceleri sürüyorum gündüzleri bepanthen ile nemlendriyorum.
    leke yönünden memnunum ama siyah noktalar ve beyaz noktalar hala duruyo yerinde onları ne zaman iyileştiricek bilmiyorum.sabırla bekliyorum bekliycem,çünkü gözle görülür sonuçlar var..
    benim cildimi kurutmadı fazla ama kaşıntı yapıyo bazı bölgelerde..o da normalmiş zaten soyduğu için yapıyomuş

2. Konu Sahibi : fk3009 #12
    differin'e hala devam ediyorum..sanki burun çevremde siyah noktaların rengi açıldı..3 ay kullanıp bırakmayı düşünüyorum..daha 1,5 ay oldu hala sabrediyorum yüzümdekileri sıkmamak için.sürekli siyah noktalarımı sıkan biri olarak çok iyi dayandım 1,5 aydır valla...

3. Konu Sahibi : fk3009 #13
    Giriş tarihi
    Sep 2007
    ben kullandım nefret bişi o krem jel miydi işte neyse hiç bi işe yaramadı sölim aptal kremin teki

4. Konu Sahibi : fk3009 #14
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    arkdaşlar aranıza yeni katıldım..ve sizinle aynı dertten mustaribim..ben doktora gittim differin satradox verdi bide clocin werdi kullanmak istemiyorum imex süper bi krem ama lekelerim gitmiyor önerilerinizi bekliyorum sizce napmalıyım..?

5. Konu Sahibi : fk3009 #15
    Alıntı gudik kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkdaşlar aranıza yeni katıldım..ve sizinle aynı dertten mustaribim..ben doktora gittim differin satradox verdi bide clocin werdi kullanmak istemiyorum imex süper bi krem ama lekelerim gitmiyor önerilerinizi bekliyorum sizce napmalıyım..?
    bence sen doktorun verdiklerini kullan..neden kullanmak istemiyosun? doktora gitmişsin madem söyleseydin ben imex'ten memnunum diye..doktor da sana imex yanında başka şeyler verirdi..
    differinle leke falan kalmadı benim yüzümde..ayrıca duyduğum kadarıyla imex pek işe yaramıyomuş.fondöten gibi kapatıyomuş sadece biraz da kurutucu özelliği varmış..sen differini kullan eğer memnun kalmazsan imex'e dönersin ;)

6. Konu Sahibi : fk3009 #16
    Bende imex kullandım Çokta fazla sonuç alamadım
    Geceleir imex Gündüzleri sivex kullanıyordum
    Şİmdi 15 gündür differin ve azelderm kullanıyorum
    Bi akşam birini sürüyorum 2. akşam diğerini
    Yani gün aşırı değişimli kullanıyorum
    Doktor öyle kullanmamı söyledi
    Birde göz çevresine ve burun çevresine sürmememi söyledi
    GErçektende kaçırınca oralarda hassasiyet yapıyor
    Deri incelmiş gibi oluyor kaşınıyor ve kaşınırken acıyor
    Benim özellikle alnımda fena fısırtı vardı
    Şuan aynaya baktıkça sevinçten bi tebessüm ediyorum
    Kalmadı gibi bişey
    Ama ilk günler bi patlama yaptı bir sürü ve belirgin oldu fısırtılar sonra ii oldular
    Bakalım devam edicez ilerde ne gösterecek

7. Konu Sahibi : fk3009 #17
    9 küsür ytl ye almışım ben

8. Konu Sahibi : fk3009 #18
    Giriş tarihi
    May 2008
    Alıntı fk3009 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Arkadaşlar ben 3 haftadır differin kullanıyorum.
    geceleri sürüyorum yüzüme.
    ilk günlerde hemen etkisini gösterdi sivilceler dışarı çıkıp 1 günde kuruyordu.leke falan da kalmıyordu.
    Fakat sonradan etkisiz gibi hissediyorum.Hiç birşey olmuyo.
    Ne siyah noktalar geçiyo ne de kapalı komedonlar!!!
    Tam memnun kaldığım birşey buldum dedim bu da boş çıktı.
    kullanan arkadaşlar varsa lütfennnnnnnnnnn cevap yazın.....
    biraz daha sabredeyim mi sonuç alırmıyım sizce??????????
    cnm benim de aynen dediğin gibi olmuştu,ilk zamanlar çok hızlı geçirdi.ama sonra hiçbi değişiklik olmuyodu aksine baya kızartmaya başladı leke olan yerleri.6 hafta sonunda doktora gittim,daha fazla kullandırtamam egzama olursun dedi(cilt yapımla alakalı olabilir)sonuçta tedavi bittiğinde epey düzelmişti ama tamamıyla geçmemişti.2 sene önce kullanmıştım cnm.benim differin maceram böyle:)

9. Konu Sahibi : fk3009 #19
    fulyaksk Guest
    Differini bende kullanıorum 5 aydır falan.Kuruttuğu doğru ama bnm lekeler kalmadı gibi bişey. Ben sadece gece kullanıorm.Arada bir de imex sürüyorum. Kışın nemlendirici sürmk lazım yazın kurumuyor kışın felaket oluor.
    Bir de differin i gündüz kullanmanızı önermem çünkü.A vitamini türevinin yenileyici özelliği var cildi.Ve differinde de bu var. Bu da güneş ışığında cildin leke yapmasına neden oluormş doktorum söledi. Yani bi taraftan lekelerdn kurtulmaya çalışırkn dier taraftan güneş lekesi olmasın yüzünüzde dikkat edin..

10. Konu Sahibi : fk3009 #20
    evet gündüz sürmeyin sakın differini!!! gece sürün gündüz de güneş koruyucusu kullanın mutlaka..cildi soyduğu için leke yapar

Sayfa: 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon