Cilt Bakımı Ürünleri DİFFERİN kullanan var mı??

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

fk3009

Guru
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
307
1
Arkadaşlar ben 3 haftadır differin kullanıyorum.
geceleri sürüyorum yüzüme.
ilk günlerde hemen etkisini gösterdi sivilceler dışarı çıkıp 1 günde kuruyordu.leke falan da kalmıyordu.
Fakat sonradan etkisiz gibi hissediyorum.Hiç birşey olmuyo.
Ne siyah noktalar geçiyo ne de kapalı komedonlar!!!
Tam memnun kaldığım birşey buldum dedim bu da boş çıktı.
kullanan arkadaşlar varsa lütfennnnnnnnnnn cevap yazın.....
biraz daha sabredeyim mi sonuç alırmıyım sizce??????????

ben 5 ay düzenli olarak kullandım ve karşılığında kocaman bi 0 aldım..hiçbi işe yaramıyor...boşuna vaktini harcama..

merhaba
ben differin kullanmistim 2 defa ilkinde yan ürünlerle desteklemis ve 1 ay kadar kisa sürüde pürüzsüz bi cildim olmustu vichy nin temizleme jeli,tonik ve nemlendirici kremini kullanmistim geceleride differin kullaniyordum ve dedigim gibi muhtesem bi cildim olmustu ama 2ci defa sadece differin kullandim sadece cildimi kuruttu ve daha uzun sürdü sonuc almam. differin mutlaka nemlendirii kremlerle desteklenmeli .
bende yeniden basliiim hazir aklima gelmisken :))

Ben differin kulandim ama ciltimi cok kuruttu o yuzden hemen biraktim, kullanmiyorum artik

deryacim differini sana veren doktor (isvicrede receteyle satiliyor) nemlendirici sürmen gerektigini söylemedi sanirim.geceleri differin gündüzleride mutlaka nemlendirici krem sür kremin özelligi zaten cildini kurutmasi resmen deri degistirmeni sagliyor :)

Bende şu anda kullanıyorum ama ben gece gündüz sürekli sürüyorum etkili gibi ama sabretmek gerekiyor.Soyduğunu görüyorum ama insan bazen sabredemiyor lekelerimin hemen geçmesini istiyorum ve cildi kuruttuğu doğru ama benim önceliğim şu an için lekelerimin geçmesi.

aklıma gelmişken ben önceden benzac kullanıyordum epeyde kullandım o daha etkiliydi ama bu kış cildimde alerji yaptı ve kızardı kaşıntıyla birlikte bende başka bir doktora gittim ve o bana bu differini verdi senin için benzac şu an için ağır bir ilaç gerek yok dedi yani differin demekki daha hafif lekeler için

ben 2 yil kullandim yuzumde kocaman sivilceler vardi bu sure boyunca cildim duzeldi...ama ben 1 gun differin birgun aknilox kullaniyodum,,,yuzu kuruttugu dogru..ama gece bunlari surup gunduzleri bepanthene suruyodum birbirlerini dengeliyolardi.
3 senedir kullanmiyodum 2 aydir tekrar basladim sonuc alabiliyorum bence duzenli kullanin benim cildimde etkisi iyi oldu...a.s.

deryacim differini sana veren doktor (isvicrede receteyle satiliyor) nemlendirici sürmen gerektigini söylemedi sanirim.geceleri differin gündüzleride mutlaka nemlendirici krem sür kremin özelligi zaten cildini kurutmasi resmen deri degistirmeni sagliyor :)

Evet receteyle aldim doktor verdi. Aksam sürüyodum ve gündüzde sürekli nemledirici kullandim sabah, oglen aksam sonra doktora tekrar gittim ve baska ilac verdi, cildim cok hassas mis onu dedi doktor

Ben kullanmayı birgün bile bırakmadım 1 ay'ı geçti şu an.leke hiç kalmadı yüzümde.differin'i sadece geceleri sürüyorum gündüzleri bepanthen ile nemlendriyorum.
leke yönünden memnunum ama siyah noktalar ve beyaz noktalar hala duruyo yerinde onları ne zaman iyileştiricek bilmiyorum.sabırla bekliyorum bekliycem,çünkü gözle görülür sonuçlar var..
benim cildimi kurutmadı fazla ama kaşıntı yapıyo bazı bölgelerde..o da normalmiş zaten soyduğu için yapıyomuş

differin'e hala devam ediyorum..sanki burun çevremde siyah noktaların rengi açıldı..3 ay kullanıp bırakmayı düşünüyorum..daha 1,5 ay oldu hala sabrediyorum yüzümdekileri sıkmamak için.sürekli siyah noktalarımı sıkan biri olarak çok iyi dayandım 1,5 aydır valla...

ben kullandım nefret bişi o krem jel miydi işte neyse hiç bi işe yaramadı sölim aptal kremin teki

arkdaşlar aranıza yeni katıldım..ve sizinle aynı dertten mustaribim..ben doktora gittim differin satradox verdi bide clocin werdi kullanmak istemiyorum imex süper bi krem ama lekelerim gitmiyor önerilerinizi bekliyorum sizce napmalıyım..?

arkdaşlar aranıza yeni katıldım..ve sizinle aynı dertten mustaribim..ben doktora gittim differin satradox verdi bide clocin werdi kullanmak istemiyorum imex süper bi krem ama lekelerim gitmiyor önerilerinizi bekliyorum sizce napmalıyım..?

bence sen doktorun verdiklerini kullan..neden kullanmak istemiyosun? doktora gitmişsin madem söyleseydin ben imex'ten memnunum diye..doktor da sana imex yanında başka şeyler verirdi..
differinle leke falan kalmadı benim yüzümde..ayrıca duyduğum kadarıyla imex pek işe yaramıyomuş.fondöten gibi kapatıyomuş sadece biraz da kurutucu özelliği varmış..sen differini kullan eğer memnun kalmazsan imex'e dönersin :KK66:

Bende imex kullandım Çokta fazla sonuç alamadım
Geceleir imex Gündüzleri sivex kullanıyordum
Şİmdi 15 gündür differin ve azelderm kullanıyorum
Bi akşam birini sürüyorum 2. akşam diğerini
Yani gün aşırı değişimli kullanıyorum
Doktor öyle kullanmamı söyledi
Birde göz çevresine ve burun çevresine sürmememi söyledi
GErçektende kaçırınca oralarda hassasiyet yapıyor
Deri incelmiş gibi oluyor kaşınıyor ve kaşınırken acıyor
Benim özellikle alnımda fena fısırtı vardı
Şuan aynaya baktıkça sevinçten bi tebessüm ediyorum
Kalmadı gibi bişey
Ama ilk günler bi patlama yaptı bir sürü ve belirgin oldu fısırtılar sonra ii oldular
Bakalım devam edicez ilerde ne gösterecek

Arkadaşlar ben 3 haftadır differin kullanıyorum.
geceleri sürüyorum yüzüme.
ilk günlerde hemen etkisini gösterdi sivilceler dışarı çıkıp 1 günde kuruyordu.leke falan da kalmıyordu.
Fakat sonradan etkisiz gibi hissediyorum.Hiç birşey olmuyo.
Ne siyah noktalar geçiyo ne de kapalı komedonlar!!!
Tam memnun kaldığım birşey buldum dedim bu da boş çıktı.
kullanan arkadaşlar varsa lütfennnnnnnnnnn cevap yazın.....
biraz daha sabredeyim mi sonuç alırmıyım sizce??????????

cnm benim de aynen dediğin gibi olmuştu,ilk zamanlar çok hızlı geçirdi.ama sonra hiçbi değişiklik olmuyodu aksine baya kızartmaya başladı leke olan yerleri.6 hafta sonunda doktora gittim,daha fazla kullandırtamam egzama olursun dedi(cilt yapımla alakalı olabilir)sonuçta tedavi bittiğinde epey düzelmişti ama tamamıyla geçmemişti.2 sene önce kullanmıştım cnm.benim differin maceram böyle:)

Differini bende kullanıorum 5 aydır falan.Kuruttuğu doğru ama bnm lekeler kalmadı gibi bişey. Ben sadece gece kullanıorm.Arada bir de imex sürüyorum. Kışın nemlendirici sürmk lazım yazın kurumuyor kışın felaket oluor.
Bir de differin i gündüz kullanmanızı önermem çünkü.A vitamini türevinin yenileyici özelliği var cildi.Ve differinde de bu var. Bu da güneş ışığında cildin leke yapmasına neden oluormş doktorum söledi. Yani bi taraftan lekelerdn kurtulmaya çalışırkn dier taraftan güneş lekesi olmasın yüzünüzde dikkat edin..

evet gündüz sürmeyin sakın differini!!! gece sürün gündüz de güneş koruyucusu kullanın mutlaka..cildi soyduğu için leke yapar

X