Cilt Bakımı Ürünleri DİFFERİN kullanan var mı??

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
arkadşlar doktora gittim bugün dudak çevremdeki koyuluk için bana differin ve azelderm verdi ben sadece differini aldım çünkü cilt soyma özelliği bulunan bi krem vardı zaten bende expigment adı.sizce azelderm yerine bunu kullansam olurmu.bide önerebilceğiniz bi koruyucu varmı güneşe karşı..fiyatları pahalıymış ya 30 tl dedi eczane doktorun önerdiğine..küçük bişey bide

Cnm differini bana doktorum sivilceler için vermişti memnun kaldım.Renk açıcı özelliği de var sanırım sana o yüzden verdi dr un.Herneyse sana önerebileceğim harika bir koruyucu krem var o da biraz pahalı olabilir fiyatını bilemiyorum ama etkili ve şişesi büyük olan bir krem:)
COPPERTONE losyon...

Ben de diffrn kullanıorm kullanalı 2 haftadn fazla oluyor ceneme ve burnuma suruodm burnumdakı leklr yawş yawş qtmye bşldı amam cnemdn daha cok soylmya başldı buda bnı cok rahatsz edyr ya

bende differini kullanalı 16 gün falan oluyor.kurutuyo soyuyo kızartıo herşeyi yapıo ama nezaman geçio bunlar.doktor bana gece osotrexın verdi.oda soyuluyo ve sivilcleri çıkartıo.sabah yıkayıp yüzümü differin sürüyorum.nekadar sürede geçiooo.bıktım artık.derimi değiştirme imkanım olsa hemen yapıcam..:KK14:

şu an kullanıyorum. 5 gün oldu sanırım. henüz bir şey anlamadım. zaten sabaha kadar cilt emiyor onu. sabah yumuşacık hissediyorum. yüzümü yıkayıp bol krem sürüyorum.

ben bugün doktora gittim aylık kontrol günüm gelmişti bana sivilcelerimin azaldığını artık izler için bi şiyler yapacağımızı söyledi DİFFERİN JEL ve nadixa krem verdi benim yüzüm zaten hafif kabuklanıyo daha önce kllandığım kremden dolayı bi de şim bu diffrin kurutuyo demişler ne yapcam bn :KK5: ama bide doktor verdiyse bir bildiği vardır da diyorum ama bilemedim şimdi:44:

yyaa kızlar ben de bugun aldım eczaneden sadece sivilce üzzerine sürmek için ilthaplılara böyle yapan varmı??

soyulma aşamasında yanık gbi oluyo sivilceler sonra açılıyo yavaş yavaş pembeleşiyo cilt differini çok kullandım azalttı lekelerimi

Yaklasık 4 gün önce differin kullanmaya başladım. Fakat suan yüzümde soyulmalar oldu. Yalnızca soyulmayla da kalmadı acıyla bir baktım ki yar da olmuş. Başka bir nemlendirici krem kullanmamıştım ben. Ancak bugün aloe vera özlü planter's kullandım duştan sonra acı ve yaramın geçmesi için.kullanan ve kullanmak isteyenlere bir bilgi vermek istedim.biraz daha kullanmaya devam edeceğim az miktarda aksamları.sınuc ne olacak bilemiyorum.

bende 5 gündür differin jel kullanmaya başladım ve çok kötü bir durumdayım! :KK43: yüzüm kızarıklıklarla doldu ve çok kaşınıyo. lütfen birileri cevap versin. yüzüm egzama oldu diye korkuyorum çünkü bazı bölgeler hafif kabuklu gibi. Ne zaman geçecek bu kızarıklıklar ve kaşıntılar. kullanan arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim. :KK5:

1 haftadır differin ve imex kullanıyorum ve moos adında sabun tabi dr verdi.ama sonuç göremiyorum 2 ay önce yüzümde boynumda sırtımda döküntü halinde sivilcelenme oldu ilk defa böyle birseyle karşılaşıyorum dr stres dedi gerçı dr ilk hafta kızarıklıklar olur endişelenme 1 ay sonra sonuç alırsın dedi şu an daha da ilerledi sanki bilemiyorum bir de imex cildimi daha da yağlandırıyor sanki çıldırcam:KK36::KK36::KK36::KK50::KK50:

Bende cildimdeki ufak tefek kızarıklardan şikayetci olduğum için geçen hafta doktora gittim ve doktorum bana locoit lipo krem ve bepantenplus karışımını önerdi ardında geçeleri differin kullanmam gerektiğini söyledi. Fakat diferin jel her gün değil 3 gecede bir kullanmamı önerdi. Aranızda differin jeli 3 gecede bir kullanan var mı yoksa her gece kullanmak mı lazım bilemedim :44:

Bende cildimdeki ufak tefek kızarıklardan şikayetci olduğum için geçen hafta doktora gittim ve doktorum bana locoit lipo krem ve bepantenplus karışımını önerdi ardında geçeleri differin kullanmam gerektiğini söyledi. Fakat diferin jel her gün değil 3 gecede bir kullanmamı önerdi. Aranızda differin jeli 3 gecede bir kullanan var mı yoksa her gece kullanmak mı lazım bilemedim :44:

sizde kızarıklıklar differin kullandıktan sonramı oldu ondan mı o ilaçları önerdi dr. çünkü bende de özellikle göz çevresi aşırı kurudu kızardı tahriş oldu kızımın bebe yağını sürüyorum idareten diğer göz altı kremleri etkili olmuyor bile o kadar yani boğazımda aynı şekilde. differini kullanalı 2 ay oldu neredeyse ama tamamen geçirmiyor ilacı sürmeyi bırakınca eski haline dönüyor yakın zaman da yine dr gitmem gerekiyor

sizde kızarıklıklar differin kullandıktan sonramı oldu ondan mı o ilaçları önerdi dr. çünkü bende de özellikle göz çevresi aşırı kurudu kızardı tahriş oldu kızımın bebe yağını sürüyorum idareten diğer göz altı kremleri etkili olmuyor bile o kadar yani boğazımda aynı şekilde. differini kullanalı 2 ay oldu neredeyse ama tamamen geçirmiyor ilacı sürmeyi bırakınca eski haline dönüyor yakın zaman da yine dr gitmem gerekiyor

Differin jel'i 2 aydır kullanıyorum ama benim sivilcelerim kalçamda yüzümde değil 😝 göz çevresine kesinlikle sürmeyiniz! O tarz ilaçlar cilde peeling ( soyduğu) etkisi yaptığı için ince ve hassas bölgelerde istenmeyen sonuçlar doğurabilir! Alın,yanak,çene ve burun üstünde rahatlıkla kullanabilirsiniz faydasını göreceğinizden emiinim, iyi sonuçlar elde etmek istiyorsanız en az 8 hafta sabırla ve düzenli olarak uygulamanız gerekir...

Differin jel'i 2 aydır kullanıyorum ama benim sivilcelerim kalçamda yüzümde değil 😝 göz çevresine kesinlikle sürmeyiniz! O tarz ilaçlar cilde peeling ( soyduğu) etkisi yaptığı için ince ve hassas bölgelerde istenmeyen sonuçlar doğurabilir! Alın,yanak,çene ve burun üstünde rahatlıkla kullanabilirsiniz faydasını göreceğinizden emiinim, iyi sonuçlar elde etmek istiyorsanız en az 8 hafta sabırla ve düzenli olarak uygulamanız gerekir...

göz çevresine hiç kullanmadın ona rağmen niçin kızardı tahriş oldu bilmiyorum sivilcelerden kurtulmak için sabrediyorum kaşıntı olmasa sırt ve boyun bölgesi özellikle. benim yüzümde boynumda sırt bölgesinde döküntü halinde çıktı dr vucut bölgesinede kullanabileceğimi söylemişti umarım hiç çıkmamak üzere terk ederler beni ve tüm şikayeti olanları

Banada dermatolog vermişti sırtımdaki sivilceler için ilk başta işe yaradı ama sonraki kullanmamda işe yaramadı nedense:KK43:

ben de 17 gündür başka ilaçlarım da var aksamları differin jel sürüp 1-2 dk bekletip yıka dedi harfi harfine uydum yeni sivilce çok fazla çıkmadı ama yanaklarımdaki kırmızılar vs hala duruyo ne zaman geccek bunlar oooooffffff! kimi demiş çok iyi geldi offf bana neden iyi gelmiyooooor

Lütfen yardimci olun benim alnimda siğillerim var iki aydir differin kullaniyorum ve arttigini goruyorum boyle bi yan etki normal mi ??

X