İstanbuldaki Özel Hastaneler - Dogum ücretleri

Baku

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2007
28
5
Merhaba kızlar
22 haftalık hamileyim. Suan Academic Hospitala gidiyorum ama nedense içimde bir his var dogumu orda yapmak istemiyorum. Yenidogan yogun bakım ünitesi olmadıgını da ögrendim İstanbuldaki hastanelerde dogum yapan, dogum ucretleri hakkında bilgisi olan arkadaslar cevap yazarlarsa cok sevinirim.

Merhaba kızlar
22 haftalık hamileyim. Suan Academic Hospitala gidiyorum ama nedense içimde bir his var dogumu orda yapmak istemiyorum. Yenidogan yogun bakım ünitesi olmadıgını da ögrendim İstanbuldaki hastanelerde dogum yapan, dogum ucretleri hakkında bilgisi olan arkadaslar cevap yazarlarsa cok sevinirim.

:emir_bebek:merhaba.ben henüz hamile kalamadım ama şimdiden hastane araştırıyorum.bazılarını yazıyorum.bu arada ben hamile kalırsam ümraniyedei atlas hastanesini düşünüyorum.orda normal300,sezeryan500 yenidoğan üniteside var.dr.selma hn.çok tatlıymış.ferihan laçinde sezeryan 1900müş.dr.gül hn.çok iyiymiş ordada.yenidoğan ünitesi var sanırım.florence nightingale hastanesinde normal5.500ytlsezeryan7.300ytl.yenidoğan initesi var.bence çok pahalı.medipol ise sezeryan 2500müş.normali bilmiyorum.yenidoğan ünitesi var.dr.pınar kumruyu tavsiye ederi çok şeker.benim doktorum ama fiyat yüzünden ve ilk doğumumu atlasta yapmamdan dolayı medipolü tercih etmedim.inşallah yardımım olmuştur.

Tesekkür ederim Funda
Bende cok pahalı bir yer olsun istemiyorum. Arastırıyorum. Tavsiyelerin için tesekkür ederim bakalım bu bir ay arastırıp karar verecegim. Dogum ucretleri makul olan bir hastaneye devam edecegim.

Umarım en kısa zamanda cift cizgiyi görürsün. Bende 8 ay beklemiştim ikinci çizgiyi görmek için. Stres yaptıkca sure uzadı, stres yapmayı bıraktıgım ay hamile kaldım. Umarım en kısa zamanda güzel haberler alırsın. Tesekkür ederim.

:emir_bebek:merhaba.ben henüz hamile kalamadım ama şimdiden hastane araştırıyorum.bazılarını yazıyorum.bu arada ben hamile kalırsam ümraniyedei atlas hastanesini düşünüyorum.orda normal300,sezeryan500 yenidoğan üniteside var.dr.selma hn.çok tatlıymış.ferihan laçinde sezeryan 1900müş.dr.gül hn.çok iyiymiş ordada.yenidoğan ünitesi var sanırım.florence nightingale hastanesinde normal5.500ytlsezeryan7.300ytl.yenidoğan initesi var.bence çok pahalı.medipol ise sezeryan 2500müş.normali bilmiyorum.yenidoğan ünitesi var.dr.pınar kumruyu tavsiye ederi çok şeker.benim doktorum ama fiyat yüzünden ve ilk doğumumu atlasta yapmamdan dolayı medipolü tercih etmedim.inşallah yardımım olmuştur.

araştırmaların için teş. canım ama kızmayında bence çok abartılı arabamı alıyoruz nedir yani!
tamam iyi bir yerde doğum yapmayı herkes ister ama uçmanın bir gerekliliği yok .
neden devlet hastanelerini düşünmüyorsunuz gayet güzel ilgili ve alakalılıar .üstelik yeni doğan üniteleride var :))
özellikle göztepe ssk birde ssk nız varsa tamam en güzeli, ben ilk doğumumu orada yaptım çok memnun oldum ssk mız olmadığı için 400 ytl vermiştik ama olsun helali hoş olsun .inş. bunda ssk mız olacağı için ücretsiz olacak :dance:
ama illada özel hastane diyorsanız ve çınara yakınsanız orayı tavsiye ediyorlar dr. sibel hanım .
birde delta hospital var yengem orada doğum yaptı memnun kalmış ama dr. bilmiyorum ...

araştırmaların için teş. canım ama kızmayında bence çok abartılı arabamı alıyoruz nedir yani!
tamam iyi bir yerde doğum yapmayı herkes ister ama uçmanın bir gerekliliği yok .
neden devlet hastanelerini düşünmüyorsunuz gayet güzel ilgili ve alakalılıar .üstelik yeni doğan üniteleride var :))
özellikle göztepe ssk birde ssk nız varsa tamam en güzeli, ben ilk doğumumu orada yaptım çok memnun oldum ssk mız olmadığı için 400 ytl vermiştik ama olsun helali hoş olsun .inş. bunda ssk mız olacağı için ücretsiz olacak :dance:
ama illada özel hastane diyorsanız ve çınara yakınsanız orayı tavsiye ediyorlar dr. sibel hanım .
birde delta hospital var yengem orada doğum yaptı memnun kalmış ama dr. bilmiyorum ...

güzel söylüyorsunda devlette,göztepe sskda doğum yapıp yaka silkende çok var.özel hastanedki ilgiyi görende var görmeyende.ben devlete gittim muayeneye kadın kasap gibiydi resmen tövbe ettim bidaha gitmedim.atlasta yeni doğum yapan biriyle tanıştım çok memnun kalmış bu 2. doğumuymuş orda.hatta bugün meraktan hastaneye gittim yeni geldim daha çok temiz ve ilgilendiler benle.ordaki muayene sırası bekleyenlere sordum şikayeti olan yok.galiba şans buda.sana iyiysi denk gelir,öbürüne kötüsü.tüm hastaneler için geçerli bu .hayırlısı olsun hepimiz için

ben medicine hospital da normal dogum yaptım 350 ytl dedıler ama 800 ytl hesap odedık malesef gırıste az dıyolar ama cıkarken bırsuru seyler soyleyım bu parayı senden soke soke alıyolar. ustelık ılgı falan gostermıyorlar çok berbat sakın bu hastaneyı tercıh etmeyın. ama tem hospıtal mukemmel tavsıye ederım.

ben özel çapa hastanesinde doğum yaptım yeni doğan bakım ünitesi herşeyi var ssk normal 250 sezeryan 350 isteğe bağlı sezeryan 750 ytl idi normal doğum yaptım bir gece kaldım 250 ytl ödeyip çıktık çokta memnun kaldım

güzel söylüyorsunda devlette,göztepe sskda doğum yapıp yaka silkende çok var.özel hastanedki ilgiyi görende var görmeyende.ben devlete gittim muayeneye kadın kasap gibiydi resmen tövbe ettim bidaha gitmedim.atlasta yeni doğum yapan biriyle tanıştım çok memnun kalmış bu 2. doğumuymuş orda.hatta bugün meraktan hastaneye gittim yeni geldim daha çok temiz ve ilgilendiler benle.ordaki muayene sırası bekleyenlere sordum şikayeti olan yok.galiba şans buda.sana iyiysi denk gelir,öbürüne kötüsü.tüm hastaneler için geçerli bu .hayırlısı olsun hepimiz için

demekki ben ve benimle birlikte o gece doğum yapan arkadaşlar çok şanslılarmış HAMD olsun .
hayırlısı inş.
birde atlas hakkında şu topiği bir inceler misin ?:bbo:

http://www.kadinlarkulubu.com/atlas-hastanesi-t176251/index.html

demekki ben ve benimle birlikte o gece doğum yapan arkadaşlar çok şanslılarmış HAMD olsun .
hayırlısı inş.
birde atlas hakkında şu topiği bir inceler misin ?:bbo:

http://www.kadinlarkulubu.com/atlas-hastanesi-t176251/index.html

mesajını yeni okudum canım.heralde siz şanslılardandınız.burda ssk da doğum yapmış bir bayanla konuştum sakın gitme berbat dedi.zeynep kamili düşündüm.oradanda yaka silken çok. pislik içinde hastane iğrendim dedi.vazgeçmiş bidahada gitmemiş.ha tabi özellerdede yaka silktirenler var yok değil.ama ilgi farklı malesef canım ya.
verdiğin o link benim topiğimin zaten.atlastan çok memnun olanda var olmayanda.hatta kk da elmas rumuzlu bi arkadaş var .o da oraya gidiyo va çok memnunmuş.doğumunuda orda yapıcak.ben özel hastanede doğum yapmaktan yanayım.herkesin kendi kararı bu.ben böyle istiyorum.çünkü ilgi daha güzel oluyo.yığınla insanın beklediği bi ortamda doktorda haklı olarak vakit ayıramıyo.özeline gidersen ayrı tabi.senin gibi memnun olanda var azda olsa.ben kimseyi eleştirmiyorum devlet niye gidiyosun diye*herkse özgür.ayrıca ben fiyatı uygun olan iyi bi özel hastane arştırıyorum.buldumda. sen nerde yaptın doğumunu?ıspartadamı?ordakiler dah ilgili demekki.mesela ben marmariste yaşarken devlete gidiyodum çok memnundum hastaneden.kadın doğum hariç.kadın resmen kasap gibiydi.iğrenç bi muayne şekli vardı.tövbe ettim bidahada gitmedim kadın doğuma.ama istanbulda çok darda kalmazsam düşünmüyorum.muayene için değil ama doğum için istemiyorum açıkçası canım.allah tüm hamişlerin doğum yapacakların yardımcısı olsun.hepimizn doğumu çoooooook kolay olur inşallh.

Arkadaşlar, Küçükçekmece Doğan Hastanesinde doğum yapan var mı aramızda? İzlenimlerini alabilir miyim?

yap canım atlasda yap.300 ytl dedikleri doğum ücretine bakma sen.hastaneden çıkışın emin ol 1.500 ytl yi buluyor..benim tanıdığım kim yaptıysa orda ekstra acayip fiatla çıktılar.o yüzden iyi düşünmeni söylerim.ben üsküdar yunus emre hastanesine gidiyorum.muayene 10 ytl.normal doğum 280.dr.çok iyi ve orda öyle bi estra ücret çıkartmıyrlar.tavsiye ederim.

özel çapa hastanesi hakkinda bilginiz var mi?
ben 4 sene once orda apandisit ameliyati olmustum ve memnun kalmistim. bu forumda okudugum kadariyla gidenler de memnun. Aysegul Tecer ve Altay Kartal diye iki doktor var orda, ikisi icin de iyi seyler yazmislar. Fiyatlari da uygun geldi bana

Selam kızlar

Ben Medical Park Göztepe hastanesini düşünüyorum. Medipol ile arasında kararsız kalmştım ama Medical daha temiz daha modern sanki. Yoksa ikisininde yeni doğan yoğun bakımı var ve ücretler arasında abartı fark yok
Benim şu topiğime bi göz atın fiyatlarla ilgili isterseniz.

http://www.kadinlarkulubu.com/hamislerden-haberler/188804-medical-park-goztepe-hk-42.html

--------------------------------------------------------------------------------

kızlar medipol ve medical arasında ki fiyat farkını da çıkardım

Medipol muayne 25 ytl
Medical muayne 35 ytl

Medipol şeker yükleme testi : 22,5 ytl
Medical şeker yükleme testi : 55 ytl

Medipol normal doğum 950
Medical normal doğum 1000

Medipol sezeryan zorunlu 1500 isteğe bağlı 1750
Medical sezeryan zorunlu 1750 isteğe bağlı 2500

bunlar ssk lı fiyatları arkadaşlar

Selam kızlar

Ben Medical Park Göztepe hastanesini düşünüyorum. Medipol ile arasında kararsız kalmştım ama Medical daha temiz daha modern sanki. Yoksa ikisininde yeni doğan yoğun bakımı var ve ücretler arasında abartı fark yok
Benim şu topiğime bi göz atın fiyatlarla ilgili isterseniz.

http://www.kadinlarkulubu.com/hamislerden-haberler/188804-medical-park-goztepe-hk-42.html

--------------------------------------------------------------------------------

kızlar medipol ve medical arasında ki fiyat farkını da çıkardım

Medipol muayne 25 ytl
Medical muayne 35 ytl

Medipol şeker yükleme testi : 22,5 ytl
Medical şeker yükleme testi : 55 ytl

Medipol normal doğum 950
Medical normal doğum 1000

Medipol sezeryan zorunlu 1500 isteğe bağlı 1750
Medical sezeryan zorunlu 1750 isteğe bağlı 2500

bunlar ssk lı fiyatları arkadaşlar

merhabalar
başlığı görünce şöle bi bakayım dedim. 11 gün önce medipolde sezeryen ile doğum yaptım.özel sağlık sigortamız vardı ama faturaya şöle bi baktığımızda yaklasık 2500 ytl civarıydı.
ama şunu sölemek isterimki bu paranın sonuna kadar hakkını veriyorlar.doktorundan bebek hemşiresi ve normal hemşiresine kadar ilgi alaka herşey gerçekten süperdi.herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
herkese şimdiden hayırlı doğumlar

teşekkür ederim. Bu faturaya neler dahiildi. Doktorun kimdi?

yap canım atlasda yap.300 ytl dedikleri doğum ücretine bakma sen.hastaneden çıkışın emin ol 1.500 ytl yi buluyor..benim tanıdığım kim yaptıysa orda ekstra acayip fiatla çıktılar.o yüzden iyi düşünmeni söylerim.ben üsküdar yunus emre hastanesine gidiyorum.muayene 10 ytl.normal doğum 280.dr.çok iyi ve orda öyle bi estra ücret çıkartmıyrlar.tavsiye ederim.

şaka galiba bu ben orda doğum yaptım ne söyledilerse aynını verdik ekstra bi ücret alınmadı.ha bu yıllar önceydi dersek bu sene doğum yapanda oldu ekstra bişey ödemedi.valla ilginç herkes ayrı bişey sölüyor gel işin içinden çık çıkabilirsen. fisfisfis

ya bişey söylicem benim ssk falan yok en uygun fiyata nasıl ve nerde dogum yapabilirim benimgibi ssk sı olmayan varmı aranızda

medical park göztepe çok temiz arkadaşlar birde yeni açıldı ya daha bir özen gösteriyorlar galiba

Son düzenleme:
X