Temizlik Hastaları Fan Club

Kızlar siz de benim gibi temizlik titizlik hastasıysanız, evinizde oturup dinlenip güzel güzel vakit geçirmek yerine her bulduğunuz boş zamanda elinize alıp süpürgeyi toz bezini temizlik peşindeyseniz, her tuvalete girdiğinizde tuvaleti çamaşır suyuyla bir güzel yıkamadan çıkamıyorsanız Temizlik Hastaları Fan Club a HOŞGELDİNİZZZZZZ!!!!!:teytey::teytey::teytey:
Aynennnn

bende temizlik hastasıyım,bayılırım evin her yanı mis gibi temizlik kokunca..açıkcası rahatsızlık duymuyorum ben bu durumdan temizlik candır :)

kızım olduğundan beri tam anlamıyla bir temziklik yapamıyorum çok canım sıkılıyor yapılcak çok iş var ama hergeçen gün daha az uyumaya başladı offffffffffff
benim kızım da öle şu an 3 aylık maşşallahh ama bi pazar günü anca yapabiliyorum eşim evde olunca bütün işleri yaptım eşim çocuğuma bakti .

selam bir tv projesiyle ilgili sizinle görüşmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar siz de benim gibi temizlik titizlik hastasıysanız, evinizde oturup dinlenip güzel güzel vakit geçirmek yerine her bulduğunuz boş zamanda elinize alıp süpürgeyi toz bezini temizlik peşindeyseniz, her tuvalete girdiğinizde tuvaleti çamaşır suyuyla bir güzel yıkamadan çıkamıyorsanız Temizlik Hastaları Fan Club a HOŞGELDİNİZZZZZZ!!!!!:teytey::teytey::teytey:
[/QUOT12 yıl geçmiş yazınızın üstünden. Hala arada açar okur motive olurum 😀 hâlâ aynimisiniz

X