Evde Sir Ağda Yapan Var mı?

on_line

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2007
11
0
merhaba arkadaşlar,
evde sir ağda uygulayan var mı? bilgi verebilir mi? malzemeler nerden temin ediliyor, hangi marka iyi bunun gibi çeşitli bilgileri paylaşabilir mi?
teşekkürler..

beeeeen.ilk yaptığımda bin pişman oldum buna nerden bulaştım diye.ama tüylerimi gözle görülür biçimde azaltınca vazgeçemiyorum.eczanelerde satılır genellikle.sir ağda yağını unutma ama.ben karışık markalar kullanıyorum.bence sir de fark olmaz.tüylerimde bayağı azalma oldu yani.roll on şeklindekiler ya da spatulayla sürülenlerden hep alırım.umarım yardımcı olabilmişimdir...

ben kullanıyorum canım hani şu ağzı rollon olan tüplerden
çünkü onların kullanımı daha temiz akma bulaşma yok
ısıtıyorum tüpü bacaklarıma ya da koltuk altıma sürüyorum
sonra bezi üstüne yapıştırıp tüylerin ters yönünde çekiyorum
kalanları da ağda yağı ya da bebe yağıyla temizliyorum

bıyıklarıma da spatulayla sürülenleri kullanıyorum

kizlar emla kreminide bir deneyin sir agda gercekten can yakici ama agdanin tuyleri azaltma özelligi var yerimseniben

kızlar evde kullanım için kuaför malzemeleri satan yerlerde sir ağda makinaları satılıyo rulo makinesi tıpkı kuaförlerdeki gibi bundan kullanan varmı ben kuaföre yaptırıyorum normalde ama bu makineden almayı düşünüyorum hemde makinanın fiyatı çok ucuz bundan kullanan varmı bilgi verirse çok memnun olurum

kızlar evde kullanım için kuaför malzemeleri satan yerlerde sir ağda makinaları satılıyo rulo makinesi tıpkı kuaförlerdeki gibi bundan kullanan varmı ben kuaföre yaptırıyorum normalde ama bu makineden almayı düşünüyorum hemde makinanın fiyatı çok ucuz bundan kullanan varmı bilgi verirse çok memnun olurum

ben o makineden almıştım aynen dediğiniz yerden kuaför malzemeleri satan bi yerden,ama hiç kullanamadım bezi yapıştırınca ağdayı çekmedi bez 2 ye ayrıldı sire yapıştı tırnaklarımla kazıdım valla bacaklarım mosmor oldu iğrençti,kullanmayı bilmeyenler o makinelrden almasın bence,ben beceremedim her yerim mahvoldu ve gittim makineyi verip yerine alışveriş yaptım,kuaföre sordum herkes yapamaz yaa basit gibi görünüyo ama bilmeyen yapamaz damar çatlaması oluşur sora deri altında dedi,zten bacağım mosmor olmuştu ben de bi daha töbe ettim,epilatör kullanıyorum ben gayet de memnunum

ben o makineden almıştım aynen dediğiniz yerden kuaför malzemeleri satan bi yerden,ama hiç kullanamadım bezi yapıştırınca ağdayı çekmedi bez 2 ye ayrıldı sire yapıştı tırnaklarımla kazıdım valla bacaklarım mosmor oldu iğrençti,kullanmayı bilmeyenler o makinelrden almasın bence,ben beceremedim her yerim mahvoldu ve gittim makineyi verip yerine alışveriş yaptım,kuaföre sordum herkes yapamaz yaa basit gibi görünüyo ama bilmeyen yapamaz damar çatlaması oluşur sora deri altında dedi,zten bacağım mosmor olmuştu ben de bi daha töbe ettim,epilatör kullanıyorum ben gayet de memnunum

hımm anladım ama ben fazla tüylü olduğum için mecburen sir ağda yaptırıyorum her ayda ağdaya o kadar para vermeye acıyorum açıkçası bu makina bir aylık ağda param bilmiyorum ya yorum için teşekkürler başka bilgisi olan varmı arkadaşlar

Ben yeni aldım sir ağda ısıtma makinalrından..daha önce kartuşu suda ısıtıp sadece bacaklarıma kullanıyordum.Dar uçlu kartuş aldım ve makinayı ilk defa kullandım.

Koltuklatında zor kartuş kullanımı..Rahat süremiyorsun kıvrımlardan dolayı..Birde tüylerin yönü farklı olduğu için bir kerede alamıyor. Aynı yere de iki kere sir ağda sürünce çok fazla tahriş ediyor..

Ama bacaklarda roll-on kartuşlar gayet başarılı bence..

iyi akşamlar

makinafc9.jpg

benim makinam bu resmini çekip buraya koydum ben kullandım ve çok memnun kaldım kuaför malzemeleri satan bir yerden aldım 45 ytl ye hemde bu şekilde set olarak bu ağdaların pudralı olanlarından kullanırsak tahriş etmezmiş bu resimde pembe renkli olan ağda mesela pudralı ve genital bölgeyle koltukaltları gibi hassas bölgeler için ve bunun roll on başlığı küçük farkettiyseniz benim aldığım yerde bu ağdalar tek olarak üç ytl ye satılıyo her ay kuaförlere 40 milyon vermektense yani çok ucuz bence hemde kullanımı rahat ve temiz

Selam jasmin..
Bende o pembe ppudralı dar başlıklıdan aldım ancak koltukaltında rahat edemedim..Bacak kadar sert bastırılamadığı için roll on rhat dönmüyor.Böylece de ağdayı da az sürüyor.
Sen kullandın mı memnun musun?

ya kizlar ben böyle bir set almak istesem ne demem gerekiyor veya nereye gideyim almak icin?? bilgi verirseniz sevinirim..
kuaför malzemeleri satan bi yer.. neresi olabilir mesela?

ben bugün o roll ondan sosyete pazarında gördüm alsammı dedim 3 ytl idi. sonra nerde ısıtıcam dedim. nerde ısıtabilirim makine olmadan o kartuşu???

cezvede yap oluyo ben öle yapıyom aslında makinası ucuz ama üşeniyom almaya işde toptancıya gitmeye

ya kizlar ben böyle bir set almak istesem ne demem gerekiyor veya nereye gideyim almak icin?? bilgi verirseniz sevinirim..
kuaför malzemeleri satan bi yer.. neresi olabilir mesela?

eminönü mısır çarşısında sor kuaöfrler pasajı var adını tam hatırlayamdım ayrıca netten alma pahalı toptancıda 30set olarak 2kartuş 1yağ bide ağda bezi var içinde

Ya kızlar ben roll-on değilde spatulayla sürülenden kullanıyorum..Bacaklarımda hiçbir sorun yok ama koltukaltımın tamamını alamıyorum..İyice uzaması mı gerekiyor.Bir kaç yönden çektim yine de alınmıyor çünkü

spatulayla sürülen normal ılık ağda olmasın canım onlar küçükleri almıyorlar sir ağda mı?

ya ben normal ağda kullanıyodum her yere bulaşıo nefret ediyorum..

sonra sir ağda denedim böyle kartuşta roll on gibi.. oda sürerken canımı çok acıttı.. roll on dönsün die biraz bastırıyoruz ve tüylere yapıştıkça bnm canm acıdı..

en sonunda sir ağda bantlarından aldım.. çok rahat..cart cart ne bi yer batıo ne canın acıo sürcem die.. uğraşıda yok.. kesinlikle tavsiye ederim..çok memnunum ben.. azaltıomuşda.. bi sene boyunca kullanıcam ben:) bakalım nolcak :)

ya ben normal ağda kullanıyodum her yere bulaşıo nefret ediyorum..

sonra sir ağda denedim böyle kartuşta roll on gibi.. oda sürerken canımı çok acıttı.. roll on dönsün die biraz bastırıyoruz ve tüylere yapıştıkça bnm canm acıdı..

en sonunda sir ağda bantlarından aldım.. çok rahat..cart cart ne bi yer batıo ne canın acıo sürcem die.. uğraşıda yok.. kesinlikle tavsiye ederim..çok memnunum ben.. azaltıomuşda.. bi sene boyunca kullanıcam ben:) bakalım nolcak :)

hangi markayı kullanıyosun peki sir ağda bandı olarak?? ben normalde epilatör kullanıyorum ama batıklardan kurtulmak için ağdaya geçicem de

ben nerdeyse hayatımda hiç adam gibi ağda yapamamış ,daha doğrusu hep gazi olmuş biri olarak çünkü bikini ve koltuk altına hep traş yöntemi ile aldım çok fazla dağılmadı ,fazlada yok ama ben artık gün aşırı jiletle uğraşmaktan bıktım . ağda falan deniyorum evde ama çok tahriş ediyo yani kan revan içinde kalıyorum makinayı bacaklarımda kullanıyorum kaç defa koltuk altına denedim ama hep kanlar içinde kaldım yara oldu heryanım :çok üzgünüm:.. bende burdaki kısların tavsiyeleri ve tecrübelerine güvenerek gittim kartuşlu sır ağda aldım aynen dedikleri gibi yaptım ama bacaklarıma sonuç süper çok çok teşekkür ediyorum paylaşanlara ALLAH razı olsun inanın çok kolay ve hiç biyerime bulaştırmadan biraz uğraştım ama yaptım .:teytey:. koltuk altı bikini bölgesine yaptım ama tüyleri bir türlü almadı tatlicadiarzu bende bıraktım sonra gene denerim diye ama bacaklarım makinadan alınmadan daha güzel oldu ve çok daha pürüssüz .. uzattım lafı ama gene burdaki kısların yorumlarıyla gittim güzellik merkezine anlattım ben sir ağda yaptırcam ama çok utanıyorum korkuyorum dedim neyse güzelce anlattılar bana anlatırken kaşlarımı aldırdım ortamı kolaçan ettim temizmi diye inanın okadar güzel rahatlattılarki beni bak dediler yaptırınca kafana vuracaksın keşke evde işkence çekene kadar buraya gelseydim dersin dediler. bende randevü aldım ay sonuna gidecem inşallah kıslar ama hala çok utanıcamcoksekeriremsu gibi geliyo ama bi yöndende çok rahat olucak benim adıma evde iki çocukla (6 ve 2 yaş) gamyoncuiremsu ağda nasıl yaptığımı düşünün bonyoda felan..:1ninca: yaşım gençken(25) artık jiletten kurtulmak istiyorum en azından vucudum ağdaya alışsın orda sonra belki kendim yaparım evde diyorum gördümki çevremde birçok yaptıran var dahada rahatladım ama işte hala içimde rahat olmayan bişiler var neolur yardım edin bana iyimi yapıyorum kıslar .a.s..

Son düzenleme:
X