Hamilelikte idrar yanması geçirenler baksın

mellda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
15
0
Arkadaşlar 14+2 günlük hamileyim.Tuvaletimi yaparken yanma oluyor. Benim gibi olan var mı? Neler kullandınız neler yaptınız? Bana bilgi verir misiniz?

doktora gitmelisin bende yanma ve kasinti olmustu ve krem ile fitil verdi az gecti cok sukur
sadece ust dudaklarimda gidiklanma var ya cunku sanirim bi seye alerji oldum bi sey degince kasinti oluyor
belki deterjanimdan olabilir degistirmem lazim bi de ole deneyeyim bari
gecmis olsun bir an once doktora git

bende oğlumda hamileyken yanma oldu doktora gitmiştim ilaç vermişti,geçmişti bence sende doktora görün..

bende evlenmeden öncede olmuştu, hatta ilişki esnasında şiddetli bi acı çekmiştim, dr gittim ilaç ve krem verdi bu süreçte kesinlikle hamile kalma dadi, daha sonra hamileliğimde gene oldu doktorum ilk üç ay krem dahil hiç birşey kullanamazsın dedi, dayanacaksın dedi, sana tavsiye ılık su ile güzel temizle ve muhakkak kurula sakın nemli birakma bu daha çok azdırıyo bide çamaşırını giymeen ütüle canım

Arkadaşlar 14+2 günlük hamileyim.Tuvaletimi yaparken yanma oluyor. Benim gibi olan var mı? Neler kullandınız neler yaptınız? Bana bilgi verir misiniz?

17haftalıkken bendede oldu fakat dr bir kullanımlık suya karıştırılarak içilen ilaç verdi gerçektende çok etkili oldu dr sormalısın gebelikte bu tarz durummlar önemli ihmal etmemelisin geçmiş olsun :enbuyukkk:

kesinlikle doktoruna danış canım.idrar yolları enfeksiyonu olabilir bu da çok sakıncalı.bende evliliğimin ilk zamanları olmuştum zaten hamile kalamamıştım.şimdi yine tekrarladı.çok dikkatli olmak lazım.temizlenmelisin canım bol su ile ama ıslak ve nemli kalmasın dikkat et.

bendede yanma oluyodu ama doktor ilaç felan vermedi sadece bol bol su içmemi söyledi ve suyu bol içtikten sonra yanmam geçmiştiii...

bende 5 haftalık hamileyim ve bendede yanma var. sürekli tuvalete gitmek istiyorum ama tuvalete gittiğimde sadece yanıyor. doktor banada bol su iç demişti ama 2 hafta oldu geçmedi.

X