arkadaşım evli biriyle birlikte....

E

esea

Ziyaretçi
kızlar arkadaşım evli bir adamla birlikte adamın karısıyla ayrılma durumdalar yeni ikizleri oldu adamın 3 çocuğu var arkadaşım bununla birlikte ne yaptıysam ne söylediysem olmuyor doğal olarakda eşim bana kızıor arkadaşlık etme die ne yapayım bilemedim onun ilişkisi beni ilgilendirmez ama eşim arkadaşlık yaptığın insanlara bak dio aslında aynı durumda o olsa bende dermiyim derdim galiba arkadaşımıda seviyorum ay ne yapcağımı bilmiyorum...

Arkadaşın elbette ki büyük hata yapıyor, fakat senin demenle ayrılamaz, kendi yaşayacak görecek. Birde eşinize neden söylediniz ki? Ben arkadaşlarımla ilgili böyle durumları eşime söylemem çünkü biliyorum tepkisini aynı sizinki gibi görüştürmeyecek...Bence en doğrusu madem o sizin arkadaşınız ve onu iyi tanıyorsunuz arkadaşlığınıza son vermeyin. Eşinize de bu tür konuları pek anlatmayın derim...Haklı olarak önyargılı olacaktır...

arkadaşının yaptığı çok yanlış allah akıl fikir versin
şimdi burası bu gibi yorumlarla dolar taşar istersen bi okut derim belki dank eder kafasına
ama seninde eşine söylemen bi okadar ilginç
arkadaşınla aranda olan bişeyi neden eşinle paylaşıyosunki CADIARZU

Sana sadece şunu söyleyebilirim.. başka bir kadının eşini alan kadın yarın senin eşine yan gözla bakmayacagına nasıl emin olarak görüşüyor evine alıyorsun ??

samimiyetimi keserim ben olsam..

Evet keşke eşine söylemeseydin ama artık söylemişsin ve eşin de doğru olanı düşünmüş arkadaşın kendi yolunu seçmiş sen ona doğru yolu göstermek istemişsin ama o yanlışı seçmiş ve seninde yapman gereken eşini dinlemen olacaktır sanırım.

Sana sadece şunu söyleyebilirim.. başka bir kadının eşini alan kadın yarın senin eşine yan gözla bakmayacagına nasıl emin olarak görüşüyor evine alıyorsun ??

cok dogru soyluyosun arkadasim a.s.

ARKADAŞA KATILIYOMM VALLA ALLAH KORUSUNNN CANIMM AMAN DİKKAT ET....

Arkadaşın çok iyi bir insan olabilir ama dürüst değil.Karakter bir bütündür bende eşinin yerinde olsam o arkadaşınla görüşmeni istemezdim. Bile bile yanlış yapan bile bile metreslik yapan biri.Ve bunu hazmedebilen biri benim arkadaşım olamaz.

Ne demişler bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. Yanlış anlama ama ben olsam hemen keserdim alakamı.

samimi ve değer verdiğin bir arkadaşın olduğu için doğru yolu göstermek için elinden geleni yapıyorsun sanırım arkadaşım.
birde KK daki yorumları okumasını sağlasan burada bu konudan müzdarip çoluk çocuk sahibi bir çok arkadaş var sıkıntılarını dile getirmiş ve bu konular üzerine ne yorumlar yapılmış belki etkilenirde gerçeklere kapatmış olduğu gözleri açılır arkadaşının.
nasıl oluyorda bu kadar kör oluyorlar anlayamıyorum ben.evli üstelikte 3 çocuğu olan bir adamdan ne bekleyebilir. bu adam için de söylenecekler zaten malum tekrar yazmak istemiyorum.Allah ıslah etsin böyle insanları..

hata1..evli biriyle birlikte ..hata2..kız arkadaşınızın durumunu eşinize anlatma nedeniniz çok merak ediyorum..??karşıdaki iki insan iki yetişkin insan doğruyu yanlışı bilecek yaşta ve kafadalar sanırım....sizin bu durumda arkadaşınıza sadece akıl verip ona belki doğruyu gösterme girişiminiz olabilir onun dışında ne sizin demenizle ayrılır nede sizin demenizle fikir değiştirir...tercih onun tercihi,eğer kaybedecekleri bu adamdan değerliyse zaten yaptığının hata olduğunu anlar ve pişman olur ama tam aksi kybedeceklerinin hiç değeri yoksa ben o bayan için sadece üzülürüm..allah akıl versin...

ya böyle insanlarla arkadaşlık yapmayın bence, belliki vicdan yoksulu bir insan. vicdanı olmayan insandan korkmak lazım!!!!

Evli bir adamla birlikte diye illa senin kocanı da ayartacak diye birşey yok, insanız hepimiz hata yaparız, belki de çok iyi bir kız nerden biliyorsunuz? Yaptığı elbetteki büyük hata ama insan bazen kendine karşı koyamıyor, sürüklenip gidiveriyor... Allah ıslah etsin, doğru yolu bulsun fakat senin kocanı da alır yorumuna kesinlikle katılmıyorum...Çok ön yargılı ve acımasızca olur bu...

Niye esine soylemesine takildiniz ki..

Belki de duymayan yoktur boyle seyler sakli kalmaz..

Yazik ya daha yeni ikizleri olmus..

Allahim bizim kizlarimiza akil fikir versin...

Ne isiniz var evli insanlarla..

arkadaşlar arkadaşım benim eski tandık aile dostumuz eşim yakından tanıor sevgiliside eşimin tanıdığı biri ben sölemesem herkes bilio onların birlikte olduğunu eşim duyurdı aynı mahallenin çocukları çünkü hatayı arkadaşımda arıorum ama bi orkadarda adamda aynı işteler arkadaşımın patronu sevgilisi ne bileyim işte ben ona güceniyorum ama yaptığınında yanlış olduğunu defalarca anlattım oda bilio ama seviyorum dior ne diyeyimki uzaklaşsam bana demezmi kızmazmı ben onu seviyorum arkadaşlığına inannıyorum özel hayatı yüzündende arkadaşlığımı kesmek istemiyorum

arkadaşın yanlış yolda yuva yıkanın yuvası olmaz Allah doğru yola göstersin büyük konuşmuyum ama benim böyle bi arkadaşım olsa ilişkiyi keserdim yinede sen daha iyisini bilirsin canım

arkadaşın yanlış yolda aslında bunun içten kendiside hatalı olduğunu biliyordur fakat sevdiğindenmidir artık nedir adamın evli olmasını önemsemez.sen uyarını yapmışsın yapacak bişey yok kendisi ile bağlarını bence hafiften kesmeye çalış arkadaşlarında dediği gibi yarın senin eşine yan gözle bakmayacağnı nerden bilebirsin ki...?

eseacım arkadaşın tabiiki çok hatalı. Sen de hatalarını söylemişsin artık senin yapacağın çok fazla bişey yok. Ama bence bunca senelik arkadaşlığı bir kalemde çizemeyeceğine göre ilişkilerini tekrar gözden geçir ve samimiyeti azalt hatta kendisine bu iş böyle devam ettiği sürece yanında olamayacağını, diğer insanların da kendisinden uzaklaşacağını uygun bir dille anlat derim:=((

bencede arkadaşın yanlış yolda
bide adamın yeni cocuğu olmuş belki evliliklerine bi şans daha verecekler arada arkadaşın olduğu için adam olumlu düşünemeye bilir bir an önce aradan çekilsin yazık çocukların ne suçu var onlar babasızmı büyüsünler
böyle araya giren insanlardan nefret ediyorum
Allah hepsine iyi yola dönmeleri için akıl fiker versin

Esine soylemen hata olarak gormuyorum ben sashsen cunku boyle durumlarda muhakkak hersey duyulur.
aynisi basimiza geldi ya...annemin candostu kalkti baska bir aile dostumuzun (o kadinlada dostlardi) metresi oldu...kadin bosanmisti ama 18 yaslarda oglu var, adam da evli 2 çocugu var...ne mi oldu ? evlendiler imam nikahla. kuma gitti yani. 20 yil o adama Hil..abi dedikten sonra.
bizmi ? ben iliskiyi tamamen kestim onlardan, annemde, babamda...
ama tabi iliskini kes demiyorum ben ama gorursun bak zaman geçtikçe, her ne kadar dost desen de insan çok zor kaldirabiliyor boyle durumlari. cunku biz o adamin esinide çocuklarinida taniyorduk
Allah akil fikir versin. ne diyim.

Arkadaşın çok iyi bir insan olabilir ama dürüst değil.Karakter bir bütündür bende eşinin yerinde olsam o arkadaşınla görüşmeni istemezdim. Bile bile yanlış yapan bile bile metreslik yapan biri.Ve bunu hazmedebilen biri benim arkadaşım olamaz.

Ne demişler bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. Yanlış anlama ama ben olsam hemen keserdim alakamı.

Ben bu yoruma sonuna kadar katılıyorum.
Gönlüne laf geçirememiş de, çok sevmiş ayrılamıyormuş da, insan hata yaparmış da...
Geçiniz bunları arkadaşlar...
Evet insan elbette hata yapar.
Ama hata olduğunu fark ettiğinde düzeltmek adına çaba göstermiyorsa artık o hata değil "kasıt"tır.
Arkadaşı olarak siz konuşmuşsunuz, daha kimbilir kimler söyledi yanlış yaptığını.
Ayrıca o da biliyor ama gönlüne söz geçiremiyormuş..(!!)
Eşiyle zaten anlaşamıyormuş, ayrılacaklarmış gibi laflara da karnımız tok...
Kazın ayağının öyle olmadığını gaayet iyi gördük çevremizden...
Valla kimse kusura bakmasın, çok aşığım vazgeçemiyorum bahanelerinin ardına sığınıp da evli bir adamla beraber olabilen, 3 küçük yavruyu anasız veya babasız bırakmakta hiçbir beis görmeyen bir karaktere(!) sahip böyle bir arkadaşım olsaydı, o saatten sonra sadece ex arkadaşım olabilirdi o kadar. :kahve:

X