kabızlıkla başı belada olan varmı

sabah aç karnına kayısı ye düzelir inş ha bide şimdi mısır çıktı haşlanmış mısırın üstüne su içersen cırcır olursun diye biliyorum

ben bu yüzden kilo aldım zaten..
yiyorum içiyorum yapamıyorum :))))

ama en son çareyi buldum doktorada gittim hiçbir problemn yok dedi kan degerlerin troidlerin normal yaniii bu bünye meselesi dedi .. sıvı tüket falan filan..

ve bana bir ilaç verdii harikaaaaaa..
ilaç kullanmak istemiyordum bagımlılık yapar ve o olmadan yapamam diye bana hiç korkmadan iç dedi bitkisel.. şimdi o ilacı kullanıyorum şurup şeklinde inanın o kadar güzelki :)))))

vede karnına ağrı vermiyo sadece içini yumuşatıyo ve kolayca her insan gibi rahatca tuvalete çıkıyorsunnn.. 3 şişe bitirdimm kafama esince içiyorum bugün bir tane daha alacagımm

arkadaşım acaba doktorun verdiği şurup adını verebilirmisin ricaetsem....teşekkürler

arkadaşlar kabızlık çekeniniz varmı ya çok kötü bir şeymiş benim çok kötü bol kayısı yiyorum ama çok zorluyo beni ve kanıyor sizdede oluomu nolur yazın kızlar ya dün çok korktum kanayınca
Kullandigoniz demir ilacindan kaynakli olabilir incir tuketin kefir tuketin keten tohumu birde bol su icin mutlaka keten tohumunu 1 bardak suya 2 tatli kaşığı koyup ac karnina icoyordum hergun cok faydasi oluyor

X