Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çapaklanmaya karşı ne iyi gelir ?

1. Konu Sahibi : melis82 #1

Çapaklanmaya karşı ne iyi gelir ?

Kızlar gözlerimden çok dertliyim sürekli çapaklanmam oluyor. damla kullanmaktan da bıktım. Bu derde çare bilen varmı.

2. Konu Sahibi : melis82 #2
    Giriş tarihi
    Apr 2007
    ben anne sütü bebeklerde iyi geliyor diye biliyorum ama yetiskinlerde ise yararmi bilmem bence denemekte fayda var yakinlarinda emzikli bayan varsa belki sana biraz sütünden verebilir
    her ihanet sevgiyle baslar!!

KOPYALA TARZIMI "YAPISTIR" HAYATINA!!!!

3. Konu Sahibi : melis82 #3
    Alıntı Z@z@ kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ben anne sütü bebeklerde iyi geliyor diye biliyorum ama yetiskinlerde ise yararmi bilmem bence denemekte fayda var yakinlarinda emzikli bayan varsa belki sana biraz sütünden verebilir

Teşekkür ederim canıım bende duymuştum ama yakınlarımda yok. Bitkilerden fayda umuyorum daha doğrusu arıyorum daha :a015:

4. Konu Sahibi : melis82 #4
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    canım sabahları kalktıgında cok sıcak olmayacak caya pamuk batır ve gözlerinin üstüne koy bi kac gün uygula umarım sonuc alırsın ben bunu kullnaırım hep zararasız dene istersen....

5. Konu Sahibi : melis82 #5
    Alıntı Angel...baby kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım sabahları kalktıgında cok sıcak olmayacak caya pamuk batır ve gözlerinin üstüne koy bi kac gün uygula umarım sonuc alırsın ben bunu kullnaırım hep zararasız dene istersen....

Tşk ederim canım evet çayla yapılan pansuman iyi gelrmuş bende deniyicem Bugun papatya çayıyla rezene aldım. aynı şekilde pansuman yapılıyormuş bi deniyim bakalım ne olucak.. Polenlerde kol geziyo her yerde..Gözlerim mahvoldu.

6. Konu Sahibi : melis82 #6
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    Alıntı Angel...baby kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    göz çapaklanmalarının tek ilaçı budur bence ılık demin içie pamukla batırıp gözünün üstüne uygula geçmiş olsun

7. Konu Sahibi : melis82 #7
    mrb cnm siteyi uzun zamndır takip ediyordum ancak sorunu okuyunca hemen üye olmayalım dedım :) aynı derdi yıllarca bende çektim.Dediğin gibi damlalar ,kremler, çay pansumanları daha neler neler bunların hepsi günlük çareler.Gözlük bile taktım ama nafile enson gittğim doktor gözlüğü resmen kafama attı bana sadece git johnsons baby sampuan al ve yüzünü yıka dedi.Beş altı yıl uğraştıktan sonra nihayet on yıl önce bu dertten kurtuldum Allah'a şükür.İlk başta hergün yıkıyordum ama zamanla yok oldu şimdi hiç yok ama zaman zaman yinede yıkıyorum. İnşllah seninde işine yarar canım

8. Konu Sahibi : melis82 #8
    Alıntı ceygul kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    mrb cnm siteyi uzun zamndır takip ediyordum ancak sorunu okuyunca hemen üye olmayalım dedım :) aynı derdi yıllarca bende çektim.Dediğin gibi damlalar ,kremler, çay pansumanları daha neler neler bunların hepsi günlük çareler.Gözlük bile taktım ama nafile enson gittğim doktor gözlüğü resmen kafama attı bana sadece git johnsons baby sampuan al ve yüzünü yıka dedi.Beş altı yıl uğraştıktan sonra nihayet on yıl önce bu dertten kurtuldum Allah'a şükür.İlk başta hergün yıkıyordum ama zamanla yok oldu şimdi hiç yok ama zaman zaman yinede yıkıyorum. İnşllah seninde işine yarar canım
    Derlerya derdi çekenler bilir diye .. Sağol canıımya alıcam inshallah bende de işe yarar. çayla pansuman yapıyorumda yinede devam ediyor. Akşamları yatmadan öncemi yıkıyorsun.?

Çok teşekkür ederimmmmm. Şeniz

9. Konu Sahibi : melis82 #9
    Önemli değil canım inşallah iyi gelir.İlk başta sabahları yüzümü yıkarken onunla yıkıyordum geçtikten sonra uzun bir süre hiç kullanmadım şimdi bulunduğum yer çok tozlu mikrop kapma olasılığı çok yani oyüzden banyoya koydum ayda bir falan yıkıyorum okadar.Kullandıktan sonra sonuçları buraya yazarsan diğer insanlarada belki bir faydamız olur.

10. Konu Sahibi : melis82 #10
    özlemmm Guest
    bu şampuan saç şampuanı mı?

Sayfa: 1/3 123 SonSon