Çapaklanmaya karşı ne iyi gelir ?

melis82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
100
2
Kızlar gözlerimden çok dertliyim sürekli çapaklanmam oluyor. damla kullanmaktan da bıktım. Bu derde çare bilen varmı.

ben anne sütü bebeklerde iyi geliyor diye biliyorum ama yetiskinlerde ise yararmi bilmem bence denemekte fayda var yakinlarinda emzikli bayan varsa belki sana biraz sütünden verebilir

ben anne sütü bebeklerde iyi geliyor diye biliyorum ama yetiskinlerde ise yararmi bilmem bence denemekte fayda var yakinlarinda emzikli bayan varsa belki sana biraz sütünden verebilir

Teşekkür ederim canıım bende duymuştum ama yakınlarımda yok. Bitkilerden fayda umuyorum daha doğrusu arıyorum daha :a015:

canım sabahları kalktıgında cok sıcak olmayacak caya pamuk batır ve gözlerinin üstüne koy bi kac gün uygula umarım sonuc alırsın ben bunu kullnaırım hep zararasız dene istersen....

canım sabahları kalktıgında cok sıcak olmayacak caya pamuk batır ve gözlerinin üstüne koy bi kac gün uygula umarım sonuc alırsın ben bunu kullnaırım hep zararasız dene istersen....

Tşk ederim canım evet çayla yapılan pansuman iyi gelrmuş bende deniyicem Bugun papatya çayıyla rezene aldım. aynı şekilde pansuman yapılıyormuş bi deniyim bakalım ne olucak.. Polenlerde kol geziyo her yerde..Gözlerim mahvoldu.

göz çapaklanmalarının tek ilaçı budur bence ılık demin içie pamukla batırıp gözünün üstüne uygula geçmiş olsun

mrb cnm siteyi uzun zamndır takip ediyordum ancak sorunu okuyunca hemen üye olmayalım dedım :) aynı derdi yıllarca bende çektim.Dediğin gibi damlalar ,kremler, çay pansumanları daha neler neler bunların hepsi günlük çareler.Gözlük bile taktım ama nafile enson gittğim doktor gözlüğü resmen kafama attı bana sadece git johnsons baby sampuan al ve yüzünü yıka dedi.Beş altı yıl uğraştıktan sonra nihayet on yıl önce bu dertten kurtuldum Allah'a şükür.İlk başta hergün yıkıyordum ama zamanla yok oldu şimdi hiç yok ama zaman zaman yinede yıkıyorum. İnşllah seninde işine yarar canım

mrb cnm siteyi uzun zamndır takip ediyordum ancak sorunu okuyunca hemen üye olmayalım dedım :) aynı derdi yıllarca bende çektim.Dediğin gibi damlalar ,kremler, çay pansumanları daha neler neler bunların hepsi günlük çareler.Gözlük bile taktım ama nafile enson gittğim doktor gözlüğü resmen kafama attı bana sadece git johnsons baby sampuan al ve yüzünü yıka dedi.Beş altı yıl uğraştıktan sonra nihayet on yıl önce bu dertten kurtuldum Allah'a şükür.İlk başta hergün yıkıyordum ama zamanla yok oldu şimdi hiç yok ama zaman zaman yinede yıkıyorum. İnşllah seninde işine yarar canım

Derlerya derdi çekenler bilir diye .. Sağol canıımya alıcam inshallah bende de işe yarar. çayla pansuman yapıyorumda yinede devam ediyor. Akşamları yatmadan öncemi yıkıyorsun.?

Çok teşekkür ederimmmmm. Şeniz

Önemli değil canım inşallah iyi gelir.İlk başta sabahları yüzümü yıkarken onunla yıkıyordum geçtikten sonra uzun bir süre hiç kullanmadım şimdi bulunduğum yer çok tozlu mikrop kapma olasılığı çok yani oyüzden banyoya koydum ayda bir falan yıkıyorum okadar.Kullandıktan sonra sonuçları buraya yazarsan diğer insanlarada belki bir faydamız olur.

İster bebekler de,ister çocuklar da isterse yetişkinler de çay en etkili temizleyicidir..
Mikroplardan arındırır ve hiç bir yan etkisi yoktur..Bebeğim küçükken olmuştu doktorumuz tavsiye etmişti..Aslında eski bir yöntemdir,büyükler gayet iyi bilir..

Çayı demle bir güzel iç..Daha sonra temiz bir bardağa bi miktar demlenmiş,süzülmüş ve ılımış çaydan bir pamuk yardıyla alıp gözlerine masaj yap..Günde çok kez yapabilirsin..
Geçmiş olsun..

Çay pansumanı yapmaya başaldım sanırım ii geliyor.. ama kesilmiş değil. :KK43: az daha sabıır bakalım

Ceygul tavsiyen le tavsiye ettiğin şampuandan aldım. 2 gündür kullanıyorum. Şaun için gidişat gayet iyi diyebilirim. Eczacı seninde dediğin gibi, göz doktorlarının reçetelerine en çok bu jansıns baby yi yazdıklarını söyledi.

Gelişmeleri yazıcam.

öpüyorum kocumaaaaanyerimseniben

İster bebekler de,ister çocuklar da isterse yetişkinler de çay en etkili temizleyicidir..
Mikroplardan arındırır ve hiç bir yan etkisi yoktur..Bebeğim küçükken olmuştu doktorumuz tavsiye etmişti..Aslında eski bir yöntemdir,büyükler gayet iyi bilir..

Çayı demle bir güzel iç..Daha sonra temiz bir bardağa bi miktar demlenmiş,süzülmüş ve ılımış çaydan bir pamuk yardıyla alıp gözlerine masaj yap..Günde çok kez yapabilirsin..
Geçmiş olsun..

kesinlikle katılıyorum yalnız birde bildiğim her sürüşte temiz pamuk kullanmak gerekli

Ceygul tavsiyen le tavsiye ettiğin şampuandan aldım. 2 gündür kullanıyorum. Şaun için gidişat gayet iyi diyebilirim. Eczacı seninde dediğin gibi, göz doktorlarının reçetelerine en çok bu jansıns baby yi yazdıklarını söyledi.

Gelişmeleri yazıcam.

öpüyorum kocumaaaaanyerimseniben

:sm_cool: çok sevindim canım faydalı olduysa ne mutlu bana:teytey:sende öpüldünŞeniz

ablamında böyle bir problemi vardı doktor dalin şampuanı suyla karıştır havluyla gözüne sür demişti iyi gelmişte canım deniyebilirsin

X