Göğüslerinize gerekli bakımı yapıyormusunuz?

meraklxix

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2006
1.534
154
7, aydan sonra göğüslere bakım yapıldığını biliyormuydunuz?bende dun bir kitapta okudum.ılık ve sabunlu suyla hergün pamuk yada yemeniyle silmeniz emzirme zamanında çok yardımcı olucakmış.eğer göğüs uçlarınız yoksa msj yaparak onları dışarıya çıkarmanız gerekirmiş.inşallah emzirirken çok acı çekmeyiz?

gıdıklanmayıda ben hiç düşünmedim :))) emzirirken çatlıyor yara oluyor göğüs uçları ablam çok acı çekmişti :8

ben de soğuk suyla masaj yapılması gerektiğini duymuştum nasıl yapsam ılık mı soğuk mu zaten benimkiler o kadar çok büyüdü ki moralimi bozuyorlar artık:KK43:

surekli cuk cuk emcek bebiş :))) alışkın değil göğüsler çatlıyor uçları sonra geçiyor..benim göğüslerim küçüldü ve çok süt gelmeye başladı.bişeye sinirlenince durup dururken sutum akıyor sizdede oluyormu ?

bendende hiç süt gelmedi ayrıca göğüslerimde hemen hemen hiç bi değişiklik yok hala eski çamaşırları kullanıyorum.acaba sütüm olmayacakmıfisfisfis:1no2:

ya kızlar kimse yok mu benim göğüslerim kocaman oldular sütüm falanda gelmedi ya kimse yok mu :KK43:((((((((

ben varım ama benim kocaman değiller.küçük olmasınıda sutun az olmasının alakası yokmuş gencizacım.benim bir arkadaşında çok kocaman olmuş göğüsleri onunda sütü gelmemiş normaldir ilkyascım.

valla bende bir kitapta okudum her sabah gögüsü soguk suyla yıkamak gerekliymiş güclenmesi icin emzirme döneminde acı yaşamamızı engeliyormuş ama daha başlamadım yapmak lazım aslında ama nerdeee... kim ugraşıcak a.s

Benimde Bazen Göğsümden Su Gibi Bi Iki Damla Geliyo Bazende Sarimsi Bi Sivi Geliyo Ve Ucunda Birikiyo.ben Onu Pamuğu Suyla Islatip Siliyorum.tabi Hergün Yapmiyorum Ama Birikme Olunca Muhakkak Siliyorum

benden de süt gelmior ama göğüs ucumda beyazlık birikiyo hemen hemen hergün oluo temizliyorum bende acaba sütmü ooo ama kokusu tuhaf güzel bir kokusu yokk sizinde oluyomu kızlar acabaa???benimde göğüsler baya bi büyüdü 80 takıyordum şimdi 95 takıyorumm wallahi emzirdikten sonra küçülür inşallahh:))

benden de süt gelmior ama göğüs ucumda beyazlık birikiyo hemen hemen hergün oluo temizliyorum bende acaba sütmü ooo ama kokusu tuhaf güzel bir kokusu yokk sizinde oluyomu kızlar acabaa???benimde göğüsler baya bi büyüdü 80 takıyordum şimdi 95 takıyorumm wallahi emzirdikten sonra küçülür inşallahh:))[/QUEVET CANIM O BİRİKENLER SÜT ONLARI SÜREKLİ TEMİZLEMEK GEREKİYO.EVET YA BİRDE TUHAF BİR KOKUSU VAR.

kizlar benim o kadar buyumedi 1 beden falan farketti,birazda sekli degisti,yayildilar gibi geliyor bana..kizliktaki halim yok yani...sut yada baska bir akinti da hic gelmedi..ucu var,bunun icin masaja gerek yok sanirim..ama soguk su ile yikamayi yapmam mi gerekiyor....

karnima krem sürerken gögüslerimede sürüyorum.. bende hala eski camasirlarimi kullaniyorum ama biraz kücük geliyolar :KK70: emzirme sütyenini büyük alirim artik :KK70:
ayrica süt ün gelmesi normal mi ?
ben son haftalarda die biliorum .. bende gelmioda :S

bir beden buyuk aldım sütyeni...emzirme sütyeninide 2 beden buyuk aldım...ozaman mutlaka dolacaktır içi....bendende süt felan gelmedi...ama haftada 1-2 kere sarımsı bişi birikiyor meme ucuma bende banyo yaparken yıkıyorum...
banyodan sonra haftada 2-3 kere bebe yagı sürüyorum göbeğimle birlikte göguslerime...ama arada kasınıyorlar...çatlayacaklar heralde...
soguk su ne işe yarıyormus...

X