Kanlı akıntı

benim kahverengi akıntılarım war ara ara ve yaklaşık 2 haftadır ilişki sonrsında kanamam oluyo ndendir acaba????????????

çok yeni hamile isen anlaşılmaz. sadece el ile ise anlaşılmaz.

Hoşa gitmeyen akıntılar enfeksiyon,rahimde yara veya iltihap gibi nedenlere bağlı olabilir.Bunu öğrenmenin en en kolay yolu smear testi yaptırmaktır.Lütfen ihmal etmeyin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

merhaba, ben 17 yaşındayım 4 yıldır adet görüyorum. çok düzensiz ve aşırı derecede ağrı ve bulantı çekiyorum. ve son zamanlarda kanlı akıntım da oldu bu konuda ne yapabilirim

bende vajinit tedavisi oluyorum sarı yeşil akıntım ve ilşki esnasında yanmam oluyo aynı zamanda rahım agzımda yara var.benım de kanlı akıntım oldu..enfeksıyon olabılır ...

canım benim.aynı durum benim de başıma geldi.ilk başta yoğun akıntı için gitmişdim.rahim ağzında yara oluştuğunu söyledi doktor.ilaç kullandım sonuç vermedi.şimdi de kanlı akıntı şeklinde geldi henüz doktora gitmedim.ama sanırım yara dolayısıyla.sakın ihmal etmeyin kızlar.çok önemli.ve çok hijyenik tutmamız gerekiyor.mesela normal su ile tahretlenmek rahim ağzındaki yararlı bakterileri de öldürüyor.o sebeble.1 lt pet şişenin içine su ve 2 yemek kaşığı sirke ya da batikon damlatın.ve onunla yıkayın.iç çamaşırınızı da ütüleyerek giyin.umarm faydalı olabilmişimdir.

kızlar ben 3 aydır adetin bir hafta öncesinden kanlı akıntılarla karşılaşıyorum. ve doktora gittim hormonlar normal ama kist çıktı tedavi oluyorm ama hala aynı.. kistim hala var. regl günümde kontrole gidicem tekrar. adetten önceki kanlı akıntılaar büyük ihtimal kistten oluyor. mutlaka acilinden doktora görünün..

3 gündür ayni durum bendede var ilk gün cok az leke leke kahverengi geldi.2.ci gün uykudan uyandigimda camasirim komple kahverengi akintiyla dolmustu ve gün boyu bisy yoktu.bugünde gün boyu kahverengi kirmizi pembe dolu dolu akintim oldu adetin son kanamalari gibi tarif edebilirim.ne oldugunu bende bilmiyorum.benim siklüzümün 17.ci günü yumurtluyorum büyük ihtimalle bu aralar ona bagliyorum ama tedirgin olmuyorda degilim.cünki basima ilk defa böyle bisey geliyo.yarinda devam ederse hastaneye gidecegim.

3 gündür ayni durum bendede var ilk gün cok az leke leke kahverengi geldi.2.ci gün uykudan uyandigimda camasirim komple kahverengi akintiyla dolmustu ve gün boyu bisy yoktu.bugünde gün boyu kahverengi kirmizi pembe dolu dolu akintim oldu adetin son kanamalari gibi tarif edebilirim.ne oldugunu bende bilmiyorum.benim siklüzümün 17.ci günü yumurtluyorum büyük ihtimalle bu aralar ona bagliyorum ama tedirgin olmuyorda degilim.cünki basima ilk defa böyle bisey geliyo.yarinda devam ederse hastaneye gidecegim.

cnm ben sebebini biliyorum bana kist denildi.. çikolatamı over mi belli değil ama. 2 aydır doğum kontrol hapı kullanıyorum ama bu ay da aynı akıntılar devam ediyor adet olamıyorum bir türlü saçmasapan bir hal aldı yani... umarım seninki ciddi bişi değildir cnm.ama en yakın zamanda doktora görün

kızlar merhaba.benim yaklasık 15 gün önce adetim bitti,yaklasık ıkı aydır akıntılarımın rengı sarımsı ve hafıf kanlı.bundan oncekı adetımde de o dekılde oldu ama adet donemım yaklastıgı için ondan kaynaklanabılecegını dusundum ve pek onemsemedım.ama sımdı tekrar bu sorun cıktı ortaya.konu hakkında bılgısı olan veya benzer seyler yasayan varsa paylaşabilir mi.uzun zamandır ilişkiye girmedim ve herhangi bir ilaç kullanmıyorum.

kızlar merhaba.benim yaklasık 15 gün önce adetim bitti,yaklasık ıkı aydır akıntılarımın rengı sarımsı ve hafıf kanlı.bundan oncekı adetımde de o dekılde oldu ama adet donemım yaklastıgı için ondan kaynaklanabılecegını dusundum ve pek onemsemedım.ama sımdı tekrar bu sorun cıktı ortaya.konu hakkında bılgısı olan veya benzer seyler yasayan varsa paylaşabilir mi.uzun zamandır ilişkiye girmedim ve herhangi bir ilaç kullanmıyorum.

aynı şekilde bendede ikinci defa böle oluyor adetmiyim değilmiyim bilemiyorum .....

son bir kaç gündür bende de var yaa kanlı akıntı :18::18: ilk bulduğum fırsatta dr uma bahsedeeğim :KK28: Rabbim sağlık ve şifalar versin hepimize :KK16:

Son düzenleme:
Bende de kahverengi akıntılar oluyordu dr ye gittim üşütmüşsün dedi ilaç verdi ve fitil verdi iki ay sorun yaşamadım daha sonra kanlı akıntı gelmeye başladı aynı şekilde 13 14 gün başlıyo bir hafta kadar sürüyo :KK59: dr ye gitmeyide hiiç sevmiyorum :KK50: ne olcek bilmiyorum.

benimde adetim bitti ve hemen ardından kahverengi akıntı oldu şimdi de hafif kanlı akıntı var bunun nedenini bilen varsa söylesin çok korkuyorum :S

selam bayanlar aynı durum bu akşam bende de oldu
tuvalete gittiğimde peçeteye sildim hafif kanlıydı
bulunduğum oda soğuktu,üşümüştüm acaba ondan olabilir mi ya?:26:

selam bayanlar aynı durum bu akşam bende de oldu
tuvalete gittiğimde peçeteye sildim hafif kanlıydı
bulunduğum oda soğuktu,üşümüştüm acaba ondan olabilir mi ya?:26:

gecen cuma ayni olay bendede oldu.spor yapmistm karnima agri girdi ama o zaman birsy yoktu cünkü dusumu aldim ,wcyi birkac kere kullandim sildim birsey yoktu

ama sonra sildigimde akintim yumurta aki gibiydi,ama kanda vardi,12 gün önce adet olmustum,zaten adetten iki hafta sonra filan yumurta aki gibi seffaf akintim

oluyordu yumurtlama oldugunu duymustum, cok korktum ama gelmedi daha birsey..devam ederse dr.giderim dedim ama ben bekarim altan baktiramiyorum,eylülde kontrol amacli gitmistim ultrasyonla

bakmisti kist filan yoktu...agri sizida yoktu sadece seyimde kasinma,yanma hissi gibi birsy vardi yani idrar yaparken degilde vajinanin kendisinde gibi ama o psikolojik birsey olabilir hemen ondan sonra hissetmeye basladim....off kadin olmak cok zor yaaaa

merhaba arkadaşlar, 3 gündür kanlı akıntım oluyor, adet diye düşünmedi değilim ama biteli daha 1 hafta oldu.. öğrenci olarak yurt dışında bulunduğum için de burada doktora da gitmeye çekiniyorum nedenini anlamama yardımcı olabilecek ağrılarımda olmuyor sadece aralıklı zamanlarda kasıklarımın alt kısmı şiddetli derecede yanıyor. ne yapmalıyım lütfen yardımcı olur musunuz korkuyorum.. :KK43:

merhaba arkadaşlar

son 3-4 gündür sürekli akıntılarım kanlı geliyo. bunun sebebi ne olabilir.
5 nisanda reglim bitmişti herhalde onla ilgili değildir diye düşünüyorum.
fikirlerinizi bekliyorum.

konu biraz iğrenç kusura bakmayın.

Renglı bıttıyse arasıdnan bır hafta ıcınde fılan akıntı kansıysa rahım duvarındakı kan yenı dokuluyor olmalıdır

Benimde dünden beri akıntım çok hafif kanlı geliyor kızlar. Roucoutanne kullanıyorum ben o burun kanaması felan yapıyor belki bunu da etkiler endişelenmeyim dedim ama düşünmeden duramıyorum 😐

X