Eşi ya da sevgilisi yabancı olan var mı?

Matrushka

Kırmızı küçük balık
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
71
2
Kızlar, buna benzer bir konu açıldı mı daha önce bilemiyorum fakat gerçekten merak ediyorum. Yabancı bir erkekle evli olmanın avantajları ve dezavatajları nelerdir? Türk erkeklerine göre olumlu olumsuz yanları nedir? Bilen ya da düşüncelerini paylaşmak isteyen herkesin birşeyler yazmasını rica ediyorum. Kadınlara nasıl davranmaları gerektiğini daha mı iyi biliyorlar? Özellikle avrupalı erkekler daha mı anlayışlı, romantik?:sm_confused:

çok eskiden yunanistanlı bir sevgilim oldu...yunan erkekleride çok yakışıklıdır hatta benim babam yunanistan göçmeni çok sıcak bakmışlardı ilişkimize :))) yabancı damata benzedi olay ama sonra yürümedi ayrıldık...
sonra eşimle tanıştım kendi tam italyan erkekleri gibi maaşallah canım o benim yaaaaaaaaaaaaaaa herkes italyan erkeklerine benzetir annem bile ilk gördüğünde tam bir italyan demişti ....

Kızlar teşekkürler cevaplarınız için. İlgi alanım falan değil yani üzerine tez hazırlayıp master yapmayacağımyerimseniben
Sadece türk erkeğinin aşırı kıskançlığı, baskı altına alma çabası, maçoluğu, erkekliğe toz kondurmaz tavırları yabancı erkeklerde de var mıdır acaba (hiç sanmıyorum ama)! Yani mesele yakışıklılık meselesi değil sadece...Görsellik bir yere kadar.
Hani her milletin kendine has bir ortak niteliği vardır ya (türk milletinin misafirperverliği gibi)...
Diğer milletlerin erkeklerininki nelerdir?
Belki de türk erkeklerinin karakteristik özelliklerine değilde daha farklı özelliklere sahip olan yabancı erkeklerle birlikte olmak daha az kavgalı, belki de daha huzurlu bir ilişki sağlar ; sadece bunu merak ettim...:1closedeyes:

fransız erkeleri hiç fena değiller bence tavırları değişik gelir bana hep ayrı bir havaları var sanki...jeyyar
türk erkekleriyle alakalrı olduğunu sanmıyorum tabi yabancı erkekelerin...:kahve:
çünkü nedense yabancı kızlarda türk erkekelrini pek bi çekici buluyorlar ( yada aptal mı) demeliyim bilemiyorum .....:roflol:

yabancı erkeklerde kıskançlık yok denecek derecede az,
onların yanında bazen siz tutucu kalıyorsunuz

Bencede yabanci bir erkekle evlilik daha katlanilabilir olurmus gibime geliyor..Onunda eminim farkli problemleri olacaktir...Hic bir evlilik gulluk gulistanlik olmaz...Ama farkli bir kulturu tanimak, yeni seyler ogrenmek hem onun hemde sizin icin ilginc olabilir...Yabanci bir erkek arayip bulalim demiyorum kimse yanlis anlamasin:)

Herkesin düşüncesine saygım sonsuz.Ama ben ne olursa olsun evleneceğim kişinin türk olmasını isterim.Biz türklerin örf ve geleneklerini hiç bir şeye değişmem.Aile bağlarımız olsun düşüncelerimiz olsun aramızdaki saygı sevgi olsun onlardan çok farklıyız.Yabancılar bana göre herşeyi çok lay lay lom yaşıyan tipler bir gün biriyle başka bir gün biriyle onlarda kız yada erkek ayırımı yok.Türklerde olduğu gibi yabancılardada her erkek birbirinden farklı bu kararter meselesi bence türk yada yabancı olması bir şey değiştirmez.

bi de fa sünnetsizlermiş, pislik tutuyomus oylece,
sonrasında yabancı rahat anlasamam, hem kıllı türk erkeği gibisi varmı yaa :lepi:

alla alla Ne Yabanci Erkegi yaff
Turk Olsun Camurdan Olsun :teytey::sm_cool:

benim kaynım 15 yıllık endonezyalı kadınla evli ve çok mutlu tabıkı ben yabancıyla evlenmeye karşıyım

bencede hiç ii bişey değil benim dayım 30 seneden fazladır bir fransızla evli çocukları var anlaşamıyoruz onlar türkçe bilmiyo biz fransızca zaten gelmekde istemiyolar çok kopukuz yani anlaşamadıkdan sonra kopuyosun.hiç bi zaman düşünmemiştim böle bişşeyi yani yabancı biriyle evlenmeyi bana ters ay hem ben onun dilindende onlamazdım

benim bir rus sevgilim vardı, çok yakışıklıydı gerçekten, sarışındı açık mavi gözleri vardı.. ben de öyle olduğumdan biz yanyanayken bakan bir daha dönüp bakardı bize..

bir türk erkeğinden çok da farklı değildi kıskançlık, sahiplenme vs anlamında.. hatta özel birşey de anlatayım, bir ara bayağı yakınlaşmıştık fiziksel olarak.. ama senle birlikte olamam, evlenmemiz gerekir bu durumda demişti.. gerçekten o kadar şaşırmıştım ki, hele de biraz samimiyet görünce hemen atlayan kimi türk erkekleriyle kıyaslayınca.. şimdi çoook uzaklarda kendisi ve herşeyin en iyisine layık..

askin dili dini olmaz, ask oyle soyle olsun boyle olsun dedigimiz kurallari taniayacak kadar kolay bir duygu degil. ne demisler ota da ... benim icin yabanci olup olmamasi farketmezdi kaldi ki bir sure yurtdisinda yasamis biri olarak sunu soyleyebilirim oylesine iyileri var ki goz gorur mu milletini bilemem.

ayrica musluman olmayan bir cok yabanci da sunnetli olabiliyor sasiracaksiniz belki ama korelilerin bir cogu musluman degildir ama sunnetlidir

X