Saç Şekillendiriciler Babyliss Pro200 2362ce Seramik Sac Masasi

canim bence isi derecesi cok dusuk o ne kadar sekil verebilirki ?
mesela benim sac duzlestiricisi var braunun derecesi 230 yerimseniben
seramik alman cok iyi saci yakma tehlikesi yok ama bence isi derecesi biraz daha yuksek olanindan al

hayır bence 200 gayet iyi ama siz düzleştiriciden bahsediyorsunuz düşleştirmek daha çok ısı ister ve saçınızı daha hızlı tarar gibi yaparsınız bu yüzden düzleştirici daha yüksek ısıda olmalıdır ama 200 derece maşada gayet iyi bir ayar daha yükseğini aramayınız derim ben yasakkelime

bende de var babylissin bu maşasından alırken arkadaşımın saçında denemişti ordaki bayan gayet doğal bi görüntüsü var 25 mm lik aldım ben benim saçlarım kısa oldğu için biraz bkletmek zorunda kalıyorum onun dışında bi eksisi yok yaparken sabır gerekio biraz =)

ay okudum okudum 25 almaya karar verdim saolun :)
200 derece olayınada şunu sölemek istiyorum benm saç düzleştiricim var 140 derecede yapıyorum (philips marka 140-220 arası) bana yetiyor gayet güzel yıkanasıya kadarda düz kalıyor.ama maşamı babyliss almaya karar verdim neden derseniz
1- yorumlarınız.
2-philips düzleştiricimin kablo bağlantı yeri kırıldı dikkatlide kullandım sözde marka bari ucuz olsun babylıss alcam.

yerimsenibencnm foto ekleyemiyorum ama sac masasinin boyutlarini tartisalim gibi bi bslik vardi oraya koydum babyliss 25 mmle yaptgm saclari bak istersen yardmci olur

remingtonun maşası var birde.değişik aparatlarıda var düzleştirici,tost,spiral.resmini ve özeliklerini koyuyorum lütfen yorumunuzu yazın...

Remington S8660 Hair Envy Multi Şekillendirici
Özellikler
• Profesyonel multi şekillendirici – tek ürünle farklı stiller
• Eşit ısı dağılımı için seramik kaplı aparatlar
• Elektriklenmeyi önleyen İyonlar
• Tüm saç tipleri için LED IŞIKLI değişken yüksek ısı kontrolü
• Anında şekillendirme için 60 saniyede hızlı ısınma
• Aparat ve Aksesuarlar
- Değiştirilebilir tost & düzleştirici
- 19 mm ince maşa
- Tarak kılıfı
- Spiral kılıf
- 4 saç klipsi
6odgzhbqybf9tubfuy7uaqwdv3.jpg

evet ya bende bunu merak ediyorum fisfisfis

Papatya, ben aynı yerden önce düzleştirici sonra maşa aldım. Bana düzleştiricimi iyonlu, seramik çok iyi saçını yakmaz diye satan kız maşa almaya gittiğimde teflon al seramik yakar dedi :KK70: ama benim düşüncelerime göre gerçekten teflon daha az zarar veriyor. Remington maşa var bende de, saçım uzun göğüsümün altında. Ben 25 mm ve 188 mm'i denemiş biri olarak sana derim ki 18 al. 25 hemen açılıyor ayrıca 18mm'lik maşaya kalın bir tutam sararsan buklelerin geniş oluyor. Önemli olan çapı değil ayırdığın tutamlar. Ben geçen yıl 80 TL'ye aldım. Şimdi daha da ucuzdur. Isı ayarı var, memnunum yani tavsiye ederim. Saçımı yakıp kırmadı ki benim saçlarım düzdür yani.
Model CI-76

016639z.jpg

Bu maşayla yaptığım saç varsa resmi eklerim

Ya arkadaşlar ben babylissn 19mm liğini aldım ama bunla lüle lüle oluyor ben dah iri dalga daha doğal dursun istiyorum onun için daha kalınımı almalıyım.Daha kalın olanları ile verim alınamıyo dediler doğru mu .Yardımcı olurmusunuz ona göre değiştiricem kalınıyla bikaç gün içinde...

Daha kalınları hemen çözülüyor geniş bir tutamı maşaya sar ama hep aynı noktaya değil yaya yaya sar. tümünü sardıktan sonra. Geniş dişli tarakla çok az tara. Eline çok az köpük, jöle vs. sür dalgaları ortaya toplar gibi birbirine karıştır. Beren saatin saçları gibi oluyor

Ya arkadaşlar ben babylissn 19mm liğini aldım ama bunla lüle lüle oluyor ben dah iri dalga daha doğal dursun istiyorum onun için daha kalınımı almalıyım.Daha kalın olanları ile verim alınamıyo dediler doğru mu .Yardımcı olurmusunuz ona göre değiştiricem kalınıyla bikaç gün içinde...

benım babylissin 32 mm maşası var.cok guzell tutuyo bence almalısın 32 mm tavsiye ederim.19 mm bıraz kucuk.kalınını almalısın fiyatıda uygun ben 59 liraya elektroworld den aldım :)

bende bu maşadan almayı düşünüyorum ama arkimde nano 2325e almş kararsız kaldım bende kullananlar yazbilirmi acaba hangisi daha iyi

merhaba arkadaslar yorumlarınızı okudum bende yakın zamanda rowentanın maşasını aldım ancak hıc ama hıc memnun kalmadım ısı ayarı yok zaten ısınmıyor gıttım degıstırdım ama yerıne maşa almadım cunku annem genc kızken aldıgı maşayı cıkardı verdı ve ınanamadım mukemmel ısınıyor cabuk soguma gıbı bır olayıda yok taylor swift modeli yapıyorum onunla ne varsa eskı aletlerde var zaten ama braunun sac duzlestırıcısını aldım ınanılmaz memnunum o yuzden braun markasını onerebılırım aslında bnce maşadada iyidir nede olsa kanıtlanmıs bir marka

ya arkadaslar ben masa almak istiyorum babyliss ama kafam karisti su 19,25,32 mm meselesini anlamadim simdi ben hem kucuk hem buyuk bukleler yapmak istiyorum hangisini aliyim o zaman.lutfen cevaplarmisiniz

ya arkadaslar ben masa almak istiyorum babyliss ama kafam karisti su 19,25,32 mm meselesini anlamadim simdi ben hem kucuk hem buyuk bukleler yapmak istiyorum hangisini aliyim o zaman.lutfen cevaplarmisiniz

19mm ince maşa 25mm orta kalınlık 32mm en kalınıdır..19mmde ince alırsan ince bukle kalın alırsan kalın iri bukle olur istediğin herşei 19mmyle kolaylıkla yapabilirsn..25mmyle su dalgası gibi yaparsn ama bikaç saat snra saçların bozulur..32mmyle hiçbişi yapamazsn paranı çöpe atarsın:))maşa alıcaksan önerdiğim ve herkesn tavsiye ettiği özellkle kuaförlerinde kullandığı marka BABYLİSS'dir..BABYLİSS PRO200 2361CE(19MM) tavsiye ederim..ısısı 200 derece lcd ısı ayarıda var ful seramik 30 snyede hemen ısınır fiyatı 89tl peşin alırsan %5 indirim var 85 tlye gelir ama internette 60ada bulabilirsin şahsen ben buldm 60a netten getirtcem..umarım yardımcı olmşmdr:))

Babyliss 2219 CE bu modeli bugün aldım. gelir gelmez denedim ve harika sonuç aldım. hem çabuk ısınıyor sanırım (230 V yazıodu üstünde sanırım ısı bu pek anlamam ama :) )hem de çok güzel dalga/bukle yaptım. 19 mm en ideali bence. fiyatı da 39 lira.

Bugün babyliss pro 200 2361 CE aldım 19mm ve hemen denedim.Saçlarım uzun ve kalın telli olduğu için ısınması çok önemliydi benim için.Bundan önceki maşam yeterli ısınmıyordu 2 saat sürüyordu bitirmem .Babylissle 20 dak tüm saçımı bitirdim tutam tutam alıp maşaya sararak.Ben su dalgası sevdiğim için iri parçalar alıp sardım.Süper oldu sıcaklığıda 180 ayarladım saçımda 10sn bile tutsam oldu.Ben çooook memnunum forumda tavsiye eden arkadaşlara teşekkürler bayanssulusmile

bende bugün aldım babyliss pro180 2319e orada denedim iyi eve gelinecede hemen yaptım iyi oldu ama aklıma takıldı lcd ekran göstergeli değil.birde kullanan arkadaşlar varsa memnunlar mı?ben 70 liraya aldım fiyatıda iyi mi?

arkadaşlar bende almak istiyorum maşa
hatta bugün gidip almayı düşünüyorum
benim saçları pırasa gibi:KK43: yani çok düz 19mm mi? yoksa 25mm mm mi alsam çok kararsız kaldım????:1no2:

bende uzun zamandır araştırıyorum
phılıps ın düleştiricisini kullanıyorum ve çok memenunum düşünen olursa tavsiye ederim
maşada ise babyliss düşünüyorum 25 mm sini garanti olayı cazip geldi bana hemde fiyatı uygun birde kuaförüm kendi maşasından istersem getirtebileceğini söyledi 50 liraymış ama 19mm kararsız kaldım saçlarım düğüne gider gibi olsun istemiyorum ama kuaförnkü daha kaliteli olur diye düşünüyorum

X