Cilt Bakımı Ürünleri estee lauder kullanan varmı

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

busem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
218
0
slm arkadaşlar artık iyi bir nemlendirici almak istiyorum fiyatı biraz pahalı ama indirimli günlerde alabiliriz ESTEE LAUDER ürünlerini kullanan arkadaşlardan cevap bekliyorum iyimi sizce lütfen kullandıgınız iyi olan cilt ürünlerini yazın

canım estee lauder kalitesine müthiş güvendiğim bir markadir
rimelini kullanıyorum ve çok memnunum
ilk firsatta double wear makeup fondotenini de alicam harika yorumlar var hakkında
bildigim kadari ile seni biraz bilgilendiriyim

estee lauder - hydra complete multi level creme

harika bir nemlendirici. estee kalitesini yansıtan verdiğin paraya değen bir ürün. mineraller sayesinde ciltte suyu hapsedip gün boyu canlı ve diri bir görünüm sağlar
karma ciltler için uygun

estee lauder day wear plus

bu da yine güzel bir ürün fakat cildin yağlı ise tavsiye etmem zira cildi yağlandırabiliyor

estee lauder - soft clean silky hydrating
cildin kuru ise kesinlikle tuvalet masanda bulunması gereken bir ürün
ham nemlendirip hem bakım yapiyor fakat 800civarındaki fiyatı adama biraz ohaa :1shok: dedirtmiyo da değil :eek:

canım estee lauder kalitesine müthiş güvendiğim bir markadir
rimelini kullanıyorum ve çok memnunum
ilk firsatta double wear makeup fondotenini de alicam harika yorumlar var hakkında
bildigim kadari ile seni biraz bilgilendiriyim

estee lauder - hydra complete multi level creme

harika bir nemlendirici. estee kalitesini yansıtan verdiğin paraya değen bir ürün. mineraller sayesinde ciltte suyu hapsedip gün boyu canlı ve diri bir görünüm sağlar
karma ciltler için uygun

estee lauder day wear plus

bu da yine güzel bir ürün fakat cildin yağlı ise tavsiye etmem zira cildi yağlandırabiliyor

ham nemlendirip hem bakım yapiyor fakat 800civarındaki fiyatı adama biraz ohaa :1shok: dedirtmiyo da değil :eek:
verdigin bilgiler için teşekkür ederim arkadaşım benim cildim karma karma cilt için olan kremin fiyatı nekadar bilgin varmı

arkadaşlar bende estee lauder nemlendirici almak istiyorum
fikri olan varmııııı

yukarda yer alanlar dıkkat ettiyseniz renklı kozmetikler için yapılmış yorumlardır ben de ewet makyaj ürünleri enfes ;ama nemlendirici,kırışıklık onleyici vs urunlerinizi dermo-kozmetik olanlardan seçin derim

kızlar estee lauder ürünleri nasıl düğün makyajını makyöz estee lauderden yapacak.rimelini denedi,takma kirpik alacaktım,hiç gerek kalmadı çünki,dolgun ve uzun duruyor.kızlar kullanan var mı?

takma kirpik alacaksan bile tüm olanlarından degil tek tek ekilenlerınden al ya da buna gerek bu-ırakmayacak diger uygulama dügünden bir hafta once kirpik perması yaptırırsan(ilacın etkisini atıp gogal olarak görünmesi için) rimelini daha guzel taşırsın

canım teşekkürler.estee lauderin rimelini sürünce takma kirpik gibi durdu,bu ürünler hakkında bilgin var mı?düğün için kullanıcak

renkli kozmetik ürünleri cok güzel özellikle farları.
benim cildim hassas ve yaglı idealist adında gözenek küçülten bir ürünü var hiç bir faydasını görmedim açıkçası ama nemlendiricikleri güzel

arkadaslar ben kulaniyorum estee lauder urunlerinden , cilt bakimi kulaniyorum gercekten olagan ustu guzel kremler her sabah serumundan sonra nemlendiricisini kulaniyorum surdugun an hisediyorsun cildiyin ipek gibi oldugunu oldukca pahali bir urun turkiyede fiyatlar nasil bilmiyorum ama sahte olmamasini cok ozen gosterin verdiginiz paraya pisman olmazsiniz derim

ham nemlendirip hem bakım yapiyor fakat 800civarındaki fiyatı adama biraz ohaa :1shok: dedirtmiyo da değil :eek:[/B]

Gurbaa 80 mi demek istedin? 800 mü? nasıl yani bir krem 800 ytl mi? yuh baya pahalanmış o zaman. Nasıl yaa.. çok şaşirdim bir krem bu kadar pahalı olamaz herhalde bir yanlışlık falan olmalı...:bbo: 80 ytl olsa Estee için normal bir fiyat olabilir...

Busem33; Estee lauder çok iyi markadır eğer bütçen elveriyorsa gözün kapalı al derim.

Fakat nedense daha çok kırışık kremleri ve anti aging konusunda iddalı gibi geliyor bana.. yaptıkları reklamlardan dolayı sanırım. Bu kadar pahalıysa hakkaten daha ortayaşlı varlıklı hanımların bütçesine daha uygun olabilir tabi birşey diyemem. süprizzzzz

Eskiden allığını ve fondotenini kullanmıştım makyaj ürünleri de güzel
ancak fondoteni açık tenliler için biraz ağır kaçabiliyor çeşitlerine bakmak lazım.

en son aldığım cilt bakım ürülerim lancome den .bundan öncekiler estee lauderdi.
bence lancome den daha iyi özellikle hydra complete nemlendiricsi süperdi.cildim yağlı olmasına rağmen rahatça kullanabiliyordum cildim kadife gibi görünüyordu.lancome bitsin tekrar estee alıcam

Gurbaa 80 mi demek istedin? 800 mü? nasıl yani bir krem 800 ytl mi? yuh baya pahalanmış o zaman. Nasıl yaa.. çok şaşirdim bir krem bu kadar pahalı olamaz herhalde bir yanlışlık falan olmalı...:bbo: 80 ytl olsa Estee için normal bir fiyat olabilir...

Busem33; Estee lauder çok iyi markadır eğer bütçen elveriyorsa gözün kapalı al derim.

Fakat nedense daha çok kırışık kremleri ve anti aging konusunda iddalı gibi geliyor bana.. yaptıkları reklamlardan dolayı sanırım. Bu kadar pahalıysa hakkaten daha ortayaşlı varlıklı hanımların bütçesine daha uygun olabilir tabi birşey diyemem. süprizzzzz

Eskiden allığını ve fondotenini kullanmıştım makyaj ürünleri de güzel
ancak fondoteni açık tenliler için biraz ağır kaçabiliyor çeşitlerine bakmak lazım.

nemida canim 800 ytl olmasina imkan yok o kremin ama 80 ytl de olamaz benc ben turkiyeden almadim ama burdaki fiyati 150 € civarinda sana bilgi olsun diye yazmak istedim canim..

estee lauder total makeup remover kullanıyorum harika bi temizleyici tavsiye ederim fiyatı da tekin acardan 55 tl..

kızlar estee lauder ürünleri nasıl düğün makyajını makyöz estee lauderden yapacak.rimelini denedi,takma kirpik alacaktım,hiç gerek kalmadı çünki,dolgun ve uzun duruyor.kızlar kullanan var mı?

Hangi rimeliydi o adını verebilirmisin? Bendede bir tane var ama çok beğenmiyorum. sositososito

estee lauder verite kullanan varmı içeri çok temiz zararlı hiç birşey yok memnun olan varmı :44: birde clınıque repairwear serisini kullanan varmı kaç yaş için acaba :KK53:

Arkadaşlar bugün ykm den estee lauder göz gremi ve advence night repair aldım yanında parfüm de vardı. Parfümün ince jelatin kabı vardı ama eve geldiğimde nigt repair ın ince jelatin ambalajının olmadığını farkettim. Açıldıktan sonra 2 yıl deniyor. Satıcıyı aradığımda bütün ürünler öyle çok azı ambalajlı dedi..Sizin aldıklarınız da böyle miydi bayat ürün kullanmak istemiyorum..Teşekkürler..

Arkadaşlar bugün ykm den estee lauder göz gremi ve advence night repair aldım yanında parfüm de vardı. Parfümün ince jelatin kabı vardı ama eve geldiğimde nigt repair ın ince jelatin ambalajının olmadığını farkettim. Açıldıktan sonra 2 yıl deniyor. Satıcıyı aradığımda bütün ürünler öyle çok azı ambalajlı dedi..Sizin aldıklarınız da böyle miydi bayat ürün kullanmak istemiyorum..Teşekkürler..

kızlar ürünleri tamamen kimyasal. iyi değil.ben hamile kalmayı düşünüyorum ve geçenler de güneş koruyucusunu aldım yanında da göz kremi ve advanced night repair diye ürün hediye ettiler. ancak ürünlerin içeriğinde ethylhexyl, benzyl alchol, oxybenzone gibi kimyasallar içeriyor bunlar tamamen toksit maddeler kansere neden oluyor emziren kadınlar da da süte kadar geçiyor. ben pişman oldum. ürünleri almadan şu yazdığım içeriklere bakın özellikle benzyl alchol varsa almayın kaçın dokunmayın. koruyucu bir madddir paraben in bir türüdür ok.

X