unutamadığınız anlarınızı paylaşalı mı??

xoxzlemle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2008
160
2
37
her insanın hayatında mutlaka unutamadığı iyi veya kötü anları olmuştur..bunları hep beraber paylaşalım diyorum:içelim: ne dersiniz
Önce ben size bi anımı anlatayım üniversite birinci sınıf öğrencisiyim okullar açılalı da 4 ay falan olmuştur her yer bembeyaz kar okula gidiyorum..Aman Allahım birden ayğım öyle bi kaydı ki balerin edasıyla oturdumcaddeye kalkamıyorum herkes beni izliyo ama kimse kaldıralım demiyooo..hiç bozuntuya vermedim kalktım direk eve .... AYYYYYYYY çok utanmıştımmsenağlama:eek:

benimde doğumum yaklaşmıştı ama hemen hemen 10 gün vardı kayınvalidemlerin yanındaydım .eşiminde amcasının kebab dükkanı vardı yeni açmıştı.kayınvalidem beni oraya götürmek istedi .eşine ve eltisinede işte ......doğum yapacak yapmadan dükkana götürelim gezdirelim dedi.benim çok tuhafıma gitmişti nihayetinde daha 10 gün vardı o zaman zarfındada gidebilirdik.neyse biz yinede gittik güzelce kebab yedim.ertesi sabah bir uyandım sancım gelmiş ve doğumum başlamıştı yaa dedim benim kayınvalidem ermişmi nedir.doğumdan önce en son bana kebab yedirdi.sonra söylediğimde çok güldük..

annemi kaybettiğimi öğrendiğim an hiç aklımdan çıkmıyo

paylaşalım...
kızımın doğduğu an...gözyaşlarımın, terimin, nefesimin, heyecanımın birbirine karıştığı o an..
hamile olduğumu öğrendiğimizde eşimle göz göze geldiğimiz o ilk an...anne ve baba olarak ilk kez..ne şaşkındık yarabbim...
eşimin bana evlen benimle dediği an... ben beklemiyordum, sanırım o da kendinden beklemiyordu, planlamadan söylediğine hatta o gece karar verdiğine eminim... seviyorum demeden evlenelim dedi adam... emeklemeden yürüdü yani..
onu ilk öptüğüm an... durup dururken... trafikte... şehrin göbeğinde... neye uğradığını şaşırdı..çok utandı ama aklı da başından gitti... ohh olsun..
şimdilik bunlar...

X