Kaç Kilo Verdiniz

allah aşkına o neki50 kiloyla hamile kalmışınız
ben 68le hamile kaldım 93le doğuma gittim 2 ay oldu şuan 78im ve feci bi göbek var
ahı ahı ahı:KK43:(((

ya arkadaşlar ben aldıgım 20kiloyu verdim ama sanki göbegim var hala ve toparlanmadı vucudum ne zaman sıkılaşır acaba

kızlar valla hepinizin maşallahı var...aldıklarınızı nerdeyse 2-3 ay içinde vermişsiniz...inşallah bende bu şekilde olurum...yoksa ne yaparım bilmem

ben 57 ile hamile kaldım 75 kiloda doğum yaptım 4 kilo gitti doğumdan sonra 2 buçuk ay geçti ben şuan 62 kiloyum toplam m13 kilo verdim benimde gittikçe kilo vermem zorlanıyor ama herşeyide yiyorum ALLAH vere geri almıyorum kiloları ve göbeğimde yok denecek kadar az:)))))))

Ben 13 Martta doğum yaptım. 60 kilo ile başladım. Doktorum ayda 1 kilo alacaksın dediği için diyetisyebe gittim. 69 kilo hamileliğimi bitirdim. Diyetisyenim ve metebolizma doktorum sayesinde şuan tekrar 60 kiloma geri döndüm. Dünden beri koruma programına alındım. Yaptığım diyetime uymak ( ki buna diyet denmez Allah ne verdiyse yedirdiler. Ayda 800 gr vermemi istemişlerdi ama Allahtan çabuk toparladım ) birde arada bir yürümek. Daha önce de söylemiştim ben hamileliğimin başlarından beri Solgar'ın Seleno isimli antioksidanını kullanıyorum. Bu sayede vücudum su toplamıyor ve gereksiz kilo almıyorum

kiloların hepsi veriliyor evet ben 57 ile hamile kalmıştım şu an 56 yım ama belim 4 cm kalınlaştı önemli olan ölçüler kilo değil vücutlar ne alemde?

bebeğim 3 ay 5 günlük ve ben 60 ile hamile kalmıştım. 86 ile doğum yaptım.şu an 62 yim. 2 kilom kaldı...

ben 83 le doguma gırıp 74 ıle cıktım ılk 15 gun ıcınde 66 ya dustum.fakat 2.5 aydır sadece 1 kılo verebıldım.emzırmıyorum acaba o yuzdenmı kılo veremıyorum.57 ıle hamıle kalmıstım.yalnız canım cok tatlı ıstıyor bır turlu frenleyemıyorum kendımı.

süpersiniz kızlar ben napcam bilmiyorumhala 6 kilom var topu topu 15 almıştım oysaki
napcam bilmiyorum yeşil çaya başladım
sütüm çok iyi çok şükür başka bişe vermiyormu ama bu göbek
gerçi herkez vermişin incelmişi diyo 2 hafta görmeyenler ama kilo verme yok tabi ki anlayamadım ben bu işi en iyisi bir ölçeyim belimi falan

yeşil çay emzirirken zaraarlı olabilirmi diye düşünüyorum o yüzden alıpta içmedim ama benim 12 kilo fazlam var napcam ben hiç bilmiyorum 62,5 kiloyum

ben bu hafta sonu başladım yeşil çaya inşallah bir zararı olmaz çok iyi diyolar kilo vermeyi geçtim vücuda yararı da çokmuş
1 ayda 4 kilo diyo ama bakalım

birde benim doktorum bitki çayları iç demişti süt yapar demişti sinamaki form çayları için sormuştum o zaman

ben bu hafta sonu başladım yeşil çaya inşallah bir zararı olmaz çok iyi diyolar kilo vermeyi geçtim vücuda yararı da çokmuş
1 ayda 4 kilo diyo ama bakalım

canım ben bekarken cok yesıl cay ıcıyordum.gunde 3-4 fıncan.ve cok guzel zayıflamıstım.sımdıde ıcmeye calısıyorum ama bebısten fırsat olmuyor hıc.5dk.rahat bırakmıyor benı.umarım sendede ıse yarar zaten ıcmeye baslyınca bunye alısıyor sureklı ıcmek ıstıyorsun.

arkadaşlar 60 ile hamile kaldım. 16Mart 2008 de 86 kilo ile doğuma girdim. son 2 gundur 60 kiloyum.yani 100 günden sonra eski kiloma ulaşmış durumdayım.hedefim 55 kiloya inmek, bakalım...

arkadaşlar 60 ile hamile kaldım. 16Mart 2008 de 86 kilo ile doğuma girdim. son 2 gundur 60 kiloyum.yani 100 günden sonra eski kiloma ulaşmış durumdayım.hedefim 55 kiloya inmek, bakalım...

66 İLE HAMİŞ KALDIM 90 İLE DOĞURDUM ŞİMDİ 78 KİLOYUM YANİ 12 KİLO FAZLAM VAR HAMİŞLİKTEN ÖNCELİ Kİ HALİME. EMZİRİYORMUSUN SEN BİRDE NASIL BAŞARDIĞINI BİZEDE ANLATIRMISIN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM BU ARADA BEBİŞİN KIZ MI ERKEK Mİ
senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

58 ile hamile kaldım 77 ile doğuma girdim. 15 mayıs 2008 de doğum yaptım ilk üç hafta içinde 69 a indim hala 69 dayım. nasıl başardın denisim bizemle paylaşır mısın?

birde benim doktorum bitki çayları iç demişti süt yapar demişti sinamaki form çayları için sormuştum o zaman

kadiscim yeşil çayı emziren anneler için doktorlar önermiyor. içinde bulunan tein, bebişlerde uykusuzluğa neden oluyormuş. bunun yerine sütün kalitesini artırması için rezene çayı(gaz giderici olarak), ısırgan otu çayı ve ıhlamuru önerdi.

ben 83 le doguma gırıp 74 ıle cıktım ılk 15 gun ıcınde 66 ya dustum.fakat 2.5 aydır sadece 1 kılo verebıldım.emzırmıyorum acaba o yuzdenmı kılo veremıyorum.57 ıle hamıle kalmıstım.yalnız canım cok tatlı ıstıyor bır turlu frenleyemıyorum kendımı.

keri 57 ile hamile kalıp 83 ile doğum yapıyorsun ve doğumdan 9 kilo verip çıkıyorsun..15 gün içinde 8 kilo daha veriyorsun yani doğumdan 15 gün sonra 17 kilo vermiş oluyorsun..bunu nasıl başardın hiç birşey yemiyor musun?
anlatsana ben doğumda 5 kg kaybettim sonraki 15 günde 3 kg gitti toplam 8 kilo gitti doğum yapalı 1,5 ay o ldu ve hala bir gr bile veremedim bazen 1 kg aldığm bile oluyorkafamçokkarıştı

arkadaşlar ben 60 kilo ile hamile kaldım. 86 kilo ile doğuma girdim. tam 2 ay oldu ve ben şimdi 66 kiloyum.yani 2 ayda 20 kilo gitti.
ben süt yapar diye birşeyler yemedim.bebeğimi sık sık emziriyorum.ve bol su içiyorum. sakın süt yapar diye her denilene inanıp yemeyin.doğru değil!!!!
sık sık emzir ve bol su iç:) formul bu:))))

doymuyorum denisim ne yapayım beeeennnn?senağlamasenağlama

keri 57 ile hamile kalıp 83 ile doğum yapıyorsun ve doğumdan 9 kilo verip çıkıyorsun..15 gün içinde 8 kilo daha veriyorsun yani doğumdan 15 gün sonra 17 kilo vermiş oluyorsun..bunu nasıl başardın hiç birşey yemiyor musun?
anlatsana ben doğumda 5 kg kaybettim sonraki 15 günde 3 kg gitti toplam 8 kilo gitti doğum yapalı 1,5 ay o ldu ve hala bir gr bile veremedim bazen 1 kg aldığm bile oluyorkafamçokkarıştı

valla arkadasım o donem sutum yok dıye strese gırıp ıstem dısı bısey yıyememıstım.bırde lohusayken asırı terlıyor ınsan bende oyle olmustu.bırden kılo verdım anlamadan su an 8 kılo fazlam var ama 2.5 aydır veremıyorum.bende cıldırmak uzereyım.kızları okuduca su kadar verdık rejımsız verdık dıye acaba benım metabolızmamdamı bır sorun var dıyorum

X