Kaç Kilo Verdiniz

yeşil çay tavsiye edilmiyo mu tüh ya
kiloda veriyodum halbuki ne yapsam ki ya
2 gündür bir iştahsızlık var bu 2.hafta yeşil çay içeli ama fazla içemiyorum zaten 1 bardak anca
yaklaşık 2 kilo gitti gibi
dün 400 gr vermişim bugün baktım 700 gr daha ama kesin sonuç yarın sabah belli olur bakalım o zaman tartı ne gösterecek
yeşil çay hakkında başka bilgisi olan var mı zararı konusunda

ohooo ben 75 hamile kaldim 99-100 le doguma girdim su an 88 89 falan bi göbek var sanki 6 aylik hamileyim anasini satiyim moralim bozuluyo 4 ay oldu ooooooffffff

54 ile hamile kaldım 72 kiloyla doğuma girdim doğumdan 1 hafta sonra 66 idim tam 4.5 ay oldu şuan 65 kiloyum vede iştahım aşırı derecede açık göbeğim 6 aylık gibi eşimin yanunda kendimi hiç iyi hissetmiyorum iştah kapatmak için ne yapmak lazım

ben 57 ile hamile kaldım 69 la doğuma girdim ilk 1 hafta 10 gün 10 kg kadar verdim bunun 6 kg su falan bebek,amniyon vs geri kalanı da vücudumda toplanan suydu bana yağ olarak 2 kg kaldı o da emzirmeyle gitti hatta 1 kg da fazladan gitti 56 kg yum şu an fakat belim doğumdan önce 63 dü şimdi 67 cm yani önemli olan kilolar değil vücut ölçüleri onu da hergün 2 km tempolu yürüyüşle inceltmeye çalışıyorum kızlarr..

ben 61 ile hamile kaldım mart annesiyim 71 ile doğuma girdim 5 kilo doğumla gitti 5 kiloda ilk hafta gitti suan 59 um ama göbeğim büyük yürüyüş bandında her gün 5 km yürümeye başladım 6. gün oldu amacım hazır zayıflamısken vucudumu sıkılastırmak

slm kızlar bende mart annesiyim 25 martta sezeryanla doğum yaptım 56 kiloyla hamile kaldım 76 kiloyla doğuma gittim eve döndüğümde 70 dim ilk 20 günde 66 ya düştüm ama o günden beri bir gram bile veremedim 10 kilo fazlam var sütüm azalacak korkusuyla rejimde yapamıyorum benimde morel sıfır karnımda hiç çatlağım yok ama basenlerimde ve göğsümde az bişey oldu bide göbek inmiyo ne yapacağımı bilmiyorum korsede takamıyorum hala bizim sonumuz ne olacak yaaasenağlama

ooofff .... daha hamile olup olmadığımdan bile emin diilim...ama yazılanları okuyunca içim daraldı...ne kadar zorlu bir süreç bu böyle :KK43:

kızlarrrrrrrr eskı formuma gerı dondum :dance::dance::dance: sadece 2 kılom kaldı ve ben kendımı harıka hıssedıyorum allahım sukurler olsunnn sanaaaaaaa

kızlarrrrrrrr eskı formuma gerı dondum :dance::dance::dance: sadece 2 kılom kaldı ve ben kendımı harıka hıssedıyorum allahım sukurler olsunnn sanaaaaaaa

nasıl dondun arkadasım yaaaaa.ben dogum yapalı 3.5 ay oldu ve hala 9 kılo fazlam var sınır oluyorum.ozel bıseyler yaptınmı.yoksa kendılıgındenmı gıttı.ben emzırmıyorumda

benimde hala 10 kilo fazlam var her gören moralimi bozuyo :çok üzgünüm: çok sinir oluyorum ya Kötü Kazen

nasıl dondun arkadasım yaaaaa.ben dogum yapalı 3.5 ay oldu ve hala 9 kılo fazlam var sınır oluyorum.ozel bıseyler yaptınmı.yoksa kendılıgındenmı gıttı.ben emzırmıyorumda

ewet cnm kendılıgınden gıttı hıc bırsey apmadım ustelık 30 kg almıs bırı olarak sadece emzırdım o kadar :dance::dance:

bende sadece 3 kılo verdım ama 20 kılom var fazla benımde herkez moralımı bozuyor adımı unuttum artık herkez tombıs dıyor ooof oooffffff

Kizlar yaa 22 martta doğum ettim 66 ile hamile kaldim neredeys 14 15 kilo fazlam var birakin kilo vermeyi günden güne aliyorum bile o kadar moralim bozuluyor ki gram gitmiyor yaa ki gün içinde koşturuyorum ev iş bebek oğlenleri koştura koştura eve git gel ama tik yok. Ama itiraf edeyim iştahta son hiz gidiyor ne yapacağiz bu kilolari bi bilginiz var mi

ewet cnm kendılıgınden gıttı hıc bırsey apmadım ustelık 30 kg almıs bırı olarak sadece emzırdım o kadar :dance::dance:

nasıl oldu sabah kalktın bide baktın zayıflamışsın öylemi oldu :uhm: Nedir bu işin sırrı Göbek gittimi , sarkma oldumu beni göbek korkutuyor. Darısı başımıza diyelim ben 4.5 ay önce sezeryanla doğum yaptım günden günde kilo alıyorum doğuma girerken 67kilo idim şimdide öyleyim 18 kilo aldım vermeye niyetim yok en kötüsü karnım kaldı 6 aylık hamile gibi :çok üzgünüm:

benimde gram gitmiyor ya. gerçi benim sadece 3 kilom kaldı vermem gereken. göbeğim ve fazlalığım yok ama kilo olayına takıntılıyım eski kiloma geri dönmek istiyorum. ayrıca inciboncuğunda yazdığı gibi benimde belim 3 cm kalınlaşmış. ona ne yapmak lazım yaaaa:KK43:(((

kızım 4 ay 10 günlük. 60 ile hamile kaldım.doguma 86 ile girdim.80 ile dogumdan çıktım. şu an 58 kiloyum. hedefim 55 olmak bekarlıktaki gibi:)başaracağım.darısı veremeyenlern başına. insan isterse oluyor...

kızım 4 ay 10 günlük. 60 ile hamile kaldım.doguma 86 ile girdim.80 ile dogumdan çıktım. şu an 58 kiloyum. hedefim 55 olmak bekarlıktaki gibi:)başaracağım.darısı veremeyenlern başına. insan isterse oluyor...

bu forumdaki şişman herkes zayıflamak istiyor pek istemekle ilgili değil sen neler yaptın.
Mesela bana bi günlük yediklerini ve zayıflamak için yaptıklarını rica etsem yazabilir misin ben mi bi yerde hata yapıyorum. Eskiden 49 kilo olduğum için ben ve göbeğim nasıl zayıflanır gerçekten bilmiyoruz :CüvCüv:

60 kilo ile başladım hamıleliğime. 78 ile sonlandı.tam 4 ayı bugün doldurduk ve ben 2 aydır 56 kilodayım.yanı eskisinden 4 kilo eksığım ve alamıyorumda! ama buna ragmen göbek var.yanı kilo ile alakası yok bence.derinin toparlanmasını beklıcez.helede benimki ikiz gebelikti.cok catladı....

senin nasıl zayıflayıp 4 kilo eksiye düştüğün anlaşıldı. İkizlerin varmış :)
Çatlaklar daha pembeyken sürülen yağlar işe yarıyormuş bademyağı falan denedin mi?

bu forumdaki şişman herkes zayıflamak istiyor pek istemekle ilgili değil sen neler yaptın.
Mesela bana bi günlük yediklerini ve zayıflamak için yaptıklarını rica etsem yazabilir misin ben mi bi yerde hata yapıyorum. Eskiden 49 kilo olduğum için ben ve göbeğim nasıl zayıflanır gerçekten bilmiyoruz :CüvCüv:

canım
sabah 9 da kahvaltı, öğlen 1 de öğlen yemeği 5 gibi de 1 porsiyon tatlı, (pasta kek muhallebi,puding vs...)akşam 7 de akşam yemeği, tabi 7 den 8 e kadar bebeği alıp arabasıyla yürüyüş,geldiğimde de meyve..ve tabi gün içinde bol su içiyorum.....bende ekmek çok fazlaydı şimdi 2 dilimden fazla yemiyorum. doymamış hissinde olsam bile....
ben boyle kilo veriyorum. inan başka da hiçbirşey yok...:lepi:

X