Kaç Kilo Verdiniz

nasıl oldu sabah kalktın bide baktın zayıflamışsın öylemi oldu :uhm: Nedir bu işin sırrı Göbek gittimi , sarkma oldumu beni göbek korkutuyor. Darısı başımıza diyelim ben 4.5 ay önce sezeryanla doğum yaptım günden günde kilo alıyorum doğuma girerken 67kilo idim şimdide öyleyim 18 kilo aldım vermeye niyetim yok en kötüsü karnım kaldı 6 aylık hamile gibi :çok üzgünüm:

tabıkıde hayır gunden gune erıdı heryerım ama azıcık gobegım cıkıyor yemek yedıgımde ama sarkmam ve catlagım cok onlara cagre lazım elbısenın altından gozukmuyorlar ama dısı szı ıcı benı yakar:roflol:

ben 57 ile hamile kalıp 69la doğuma girmiş idim şimdi 54 oldum ama belim hala kalıııııııııııııııııııııııın buna çare yok mu?

ya kilolarım gidiyo çok şükür
şu anda 2 kilo fazlam var ama göbek dillere destan belim inceliyo kalça basen of aman of
napcam ya
ayrıca kollarımda sarkma var
toparlayıcı korse aldım işe yararsa
mekik işe yarar mı çeken var mı eşim mekik çek diyo ama bakalım dün azıcık başladım bugün dahada arttırcam ama haftada 1 kilo gidiyo gibi yani hızlandı kilo vermem
ama daha da zayıflıcam 10 kilo daha versem tam süper olacak

oooo kızlar yatın kalkın dua edın kılolarınıza bıde benım kılolarımı okuyun 73 le hamıle kaldım veeeeee tam 32 kılo aldım yanı 105 kılo oldum doğumdan çıktından sonra 102 kıloydum anlamadım 4,5 kılo doğdu bebeğım ama benden sadece 3 kılo gıtmıstı ,su an 90 kıloyum moralımı çok bozuyor duzenlı bır sekılde dıyet yapıyorum kendımce basarılıda oluyorum galıba yaaa ıstee buda benım hıkayem

ben 54 ile hamile kalıp 67 ile bitirdim şimdi neyazıkki 50 ye düştüm ben 4 kilomu geri istiyorum hedefim 54 olmak

ben 54 ile hamile kalıp 67 ile bitirdim şimdi neyazıkki 50 ye düştüm ben 4 kilomu geri istiyorum hedefim 54 olmak

bende fazla kilo var ben veririm sana sırnaşık şey şakamısın arkadaşım sen naniknanik

ben kilo veremiyorum kızım kilo alamıyor nolcak böyle 17 kilo fazlam var azalmıyor artıyor bu kilo denen illet :kızgın: :kızgın: :kızgın:
en çok eltimin aa bende senin kadar şişmanmıymışım lafına gıcık oluyorummmm.

bende düştüm 70 le kalmıştım şimdi 68.5 im hedefim 59 hadi bakalım olurum inşallah 2 hafta tatile çıkıyorum inşallah veririm hayırlısı artık
ama basen mübarek aşure kazanı göbek azaldı çok şükür
oğlumda 5.5 aylık oldu

Kizlar ben 66 ile hamile kaldim sanirim 94 95 ile doğurdum sonra doğumdan bir süre sonra 78 79 oldum
sonra bi baktim iyi ce şişiyorum 82 ye firlsadim ha dedim bu böle olmayacak şimi dikkat ediyorum ekmeğe filan hemen hemen 1 ay oldu 6 kilo verdimm şimdi 76 kiloyum hedefim bole devam ederse allahin izniyle 60 olmak tartida farki görünce azimleniyor insan bebeğim 22 sinde 5 ay bitecek

arkadaşlar rekor bende:p
60 ile hamile kaldım. 86 ile doğuma girdim. 80 olarak çıktım. kızım tam 5 ay 2 günlük oldu. şu anda 56.5 kiloyum. hedefim 55 olmak ama hızımı alamayıp 53 lere kadar da gidebilirim.

tek sorunum kıyafet!!!!!!!!!!

ya ben anlamiyorum arkadaslar nasil veriyorsunuz bu kilolari yaa!!

ben 75 hamile kaldim 100 le doguma girdim :eek:)))) simdi de 90 kiloyum yani bi göbek var dersinizki 6 aylik hamile oooooffff :eek:(( kafayi yicem!

ama istahliyimda emzirdigim icinmi ne? mama veriyom istemiyo mecbur emziriyom sütüm de var bu gidisle ben herhalde bir iki sene emziririm :eek:)))((((

2 haftada 3 kiloya yakın gitti hemde tatildeyken şu an 65.9 um ve çok sevinçliyim incecik oldum ya hamile kaldığımda 71 dim çok sevinçliyim

kızlar kilolar nasıl gidiyo
ben kurtuldum şükür daha da vercem inşallah
bugün itibariyle 61.0 ım
geçen ayın 1 inde yazmışım birde buraya tam 6 kilo gitmiş 2 ayda çok iyi benim için her ne kadar 3 haftadır vermesemde olsun

kadişcim boyun kaç canım..çok vermişsin yaaa...hamile kaldığında 71 şuan 61 süperrr..inşallah bende eski kiloma kısa zamanda dönerim..birkaç daha versem süper olur ama:))))

canım boyum 1.61
bol bol emzir daha çok kilo verirsin canım
oğluma borçliuyum en çok vermemin nedeni o

bende 60 kiloyla hamile kaldım 72 kilo ile doğum yaptım dogumdan sonra 65 kiloydum, 3 ay sonra 60 kiloya düştüm ama şuan 65 kiloyum. Bi ara az yemeye başladım baktım sütüm baya azalıyor korktum kesilecek diye ve suan normal yiyorum ne alıyorum ne veriyorum :)

X