Kaç Kilo Verdiniz

Begum84

KAYRA VE DEFNE'NİN ANNESİ
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
1.086
1
39
Mart anneleri, doğumdan sonra kaç kilo verdiniz? göbeğiniz ne alemde? Ben 50 kg ile hamile kaldım, 65 ile doğuma girdim. doğumdan 5 kilo vererek çıktım. 20 gün sonra 55 kiloydum. ama şimdi 35 gün oldu fakat 1 gr bile veremiyorum. bişey yemiyorumda:çok üzgünüm: göbek neyseki kalmadı ona seviniyorum:dance:.

ben 50 ile hamile kaldım 69 la doğuma gittim doğumda 8 kilo verdim 61 ile eve döndüm 10 günde 6 kilo verdim suan 55-56 geliyorum 36 günlük olduk.göbeğim yok denecek kadar az gerci o göbek diil gevsedi karnım catlaklar felan nasıl düzelcek bilmiyorum

merhaba kizlar bende 59la hamile kalmistim ve tam 20 kilo almistim yani dogumdan önce 79 kiloydum dogumda yaklasik 10 kilo kadar gitti simdide 65 kiloyum birazcik göbek var ve catlaklar ne yapicam bilmiyorum

kızlar bende 53 le hamıle kaldım veeeeeee 79 la doguma gıttım rekor bı sayı ama dogumdan hemen sonra tartıldıgımda sadece 5 kg gıtmıstı dogum yapalı 2,5 ay oldu ve ben su anda 60 kgyım 7 kg kaldı ama artık veremıyorum gobegım de var napcam nasıl gıdıcek hıc bı fıkrım yok bu arada sezeryanla dogum yaptım ben

ben 57 ıle hamıle kalıp 83 ıle doguma gırdım eve 74 kılo ıle dondum.bugun 21 gun oldu dogum yapalı ve 66 kıloyum.once cok hızlı kılo verdım ama suan durdu.9kılo fazlam var umarım kılo vermeye devam ederım.bendede gobek var henuz ınsallah zamanla gıder.bende sezeryanla dogum yaptım.karnımda hıc catlak olusmadı ama emzırdıkce gogsum catlamaya basladı

50 kiloda hamile kaldım 72 kiloda doğuma girdim . doğumdan sonra eve dönünce tartıldım 61 geliyordum . 4 - 5 gün önce tartıldım 59 olmuşum . açıkçası emzirdiğim için olsa gerek fazla acıkıyorum , gözlerimde kararma oluyor .. şekerli yiyeceklere karşı isteğim arttı . :KK43:( göbek deyince o malesef aynen duruyor.

60 kiloyla hamile kaldım 85 kiloyla doğuma gittim bebeğim 45 günlük henüz 12 kilo verdim bakalım geri kalanlar gidecekmi

bende 50 kiloyla hamile kaldım 70 kiloyla doğuma gittim 60 kiloyla döndüm ve hiç kilo veremiyorum. kilo veren arkadaşlar nasıl kilo verdiniz. diyet yaparsam sütüm kesilecek diyekorkuyorum ben.

57 ile hamile kaldım 35 gün önce 69 la doğuma gittim şimdi 59 um ama 1 haftadır ben de veremiyorum bebeğim

59 kiloyla hamile kaldım 85 kiloyla doğuma gittim doğumdan sonra 78<kiloya indim 24 gün oldu ama karnım hala duruyo bende sezeryanla doğum yaptım

merhaba arkadaşlar ben mart 2007 de doğum yaptım 13,5 ay oldu
67 kilo ile hamile kaldım 87 kilo ile doğuma girdim ve 75 kilo ile çıktım sonra loğusalık döneminde sütün gelcek onu ye sütün gelcek bunu ye olayı ve tam 80 kilo oldum sütüm geldimi hayır sadece kilolar kar kaldı. ege 6 aylık olduğunda diyetisyene gitmeye karar verdim emziremediğim için diyet yapmakta sakınca yoktu ve diyete başladım 3 ay sonra sağlıklı bir şekilde 16 kilo verdim 64 e düştüm ve şu an hala 64-65 kilo olarak dvm ediyorum. yeni doğum yapanlara tavsiye önce bebeğiniz geliyo emzire bildiğiniz kadar emzirin ve illa zayıflamak istiyorum diyosanız mutlaka bir beslenme uzmanına başvurun ne sağlığınızadan olun ne güzelliğinizden.

53 kiloyla hamile kaldım 73 le dogum yaptım şu an 56 kiloyum 2 aylık oglum:)

bende 56 kiloyla hamile kaldım doğuma 78 kiloyla gittim dün doktora gittim 69 kiloymuşum sezeryanla doğum yaptım göbek hala duruyo çok moral bozucu :1no2: bebeğim 2 aylık oldu kiloların gider moralini bozma diyo herkes ama bakalım

kızlar ben 2kilo daha vermişim. çok mutluyum çok:sm_cool:
50 kilo ile hamile kalmıştım toplam 15 kilo aldım ve şuanda 53 kiloyum :dance: :teytey:
umarım kalan 3 kiloyuda veririm .. galiba normal doğumda vucut daha çabuk eski halini alıyor. oğlum 2 aylık oldu bende eski halimi alıyorum yavaş yavaş...

Kizlar Kilolar Gider Merak Etmeyin Zamanla

Ben 60 Ile Hamile Kaldim 85 Ili Doğuma Girdim çok Kilo Aldiğim Için Son Hafta Tartilmadim Korktum Doğumda 10 Kilo Gitti Sezeryan Için 1 Haftasonra Doktoruma Gittiğimde 75 Idim Simdi 57 Kiloyum

Cocuklar Yürümeye Baslayinca Ve Emeklemeye Kilolar Ister Istemez Gidiyo:))

arkadaşlar ben 60 kilo ile hamile kaldım. 86 kilo ile doğuma girdim. tam 2 ay oldu ve ben şimdi 66 kiloyum.yani 2 ayda 20 kilo gitti.
ben süt yapar diye birşeyler yemedim.bebeğimi sık sık emziriyorum.ve bol su içiyorum. sakın süt yapar diye her denilene inanıp yemeyin.doğru değil!!!!
sık sık emzir ve bol su iç:) formul bu:))))

bende artık gıdım gıdım kilo veriyorum şuana kadar toplam 14 kilo vermiş oldum ilk zamanlar çok hızlı verdim ama şimdi ayda 3 kilo falan

ben ilk hamileligime 58 ile basladim,75 ile bitirdim....normal dogum yaptim,6 ay sonra yine 58 oldum...ikinci hamileligime 58 ile basladim,75 ile bitirdim,15 ay oldu dogum yapali ve suan 62 kiloyum..yani 4 kilo gitmiyor...yaz geliyor,deniz mevsimi,göbek kaldi..bacak,popo yok,sadece göbegim var...spora basladim,bakalim ne olacak.

X