Cilt Bakımı Ürünleri Monteil Marka Cilt ürünü

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

nefret

canım oğluşum kucagımda:)
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2007
1.016
4
43
Kızlaaarrr Monteil Markalı cilt bakım ürünlerinden kullanan varmı :uhm:

Avon kremleri kullandım cildimde siyah noktalara yol açtı. Dün akşam büyük bi kozmetik firmasına gittim. güzellik uzmanı bu ürünleri verdi.
yüz temizleme kremi,toniği ve nemlendiricisi
bu ürünleri kullanıpta memnun olan yada olmayan varmı acaba :uhm:

sabah kullanmaya başladım şuan cildm iyi görünüyor ama ilerde neler olabileceğini merak ediyorum tatlicadiarzu tatlicadiarzu

a.s. a.s. a.s.

yhaaa kimse kullanmıomuu :KK43:((

benim ikinci günüm şuan bir yan etki göremedim
ama kullanan birileriyle konusmak istioduuumm :KK43:

hala kullanıyorum :)
ben memnunum
ilgilenenlerin bilgisine ...

Canım,ben de 15-20 gün önce güzellik uzmanlarının tavsiyesiyle parfümeriden aldım,ama benim cildim akneli,problemli bir cilt.Senin nasıl bir cildin var?
Ben şu an için memnunum ama daha çok az kullanabildim,ürünleri alırken 7-8 ay sonra etkisini göreceksin dediler(düzenli kullanırsan dediler)
Bakalım sabırla bekliycem,çünkü şimdiye kadar kullandığım hiç bir ürün cildimi düzeltemedi :kızgın: :kızgın:

benım cildimde seninkinin aksine oldukca kuru bir cilt.:1no2: hiç sivilce cıkmaz ama kuruyup pul pul deri dökülür banyodan sonra falan.
a.s nemlendırıcıyı gunde 2 defa kullanmam gerekıyo .
cok duzenlı kullandıgım soylenemez ama memnunum ben bu markadan :)hihoyyyt

mrb, bende bioderma almayı düşünüyodum makyaj temizleyici olarak ama monteil aldım. ama daha ilk kullanışımda çok beğendim.makyajımı temizledim ve cildim hem yumuşacık hem tertemizdi. bide cidden bitkisel olduğunu kokusundan hissediyosun. umarım hep böyle devam eder. eğer memnun kalırsam diğer ürünlerini de alcam. çünkü biraz pahalı. göz çevresi kremi de çok hoşuma gitti ama 198 veremedim birden. sen hala memnunmusun?? bu arada strawberry de de satılıyor.belki oradan alırım devamını.kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

activita nermlendirici
basic peeling
firming nemlendirici
ve toniğini kullanıyorum
göz altı kremini de kullandım ama çok memnun kalmadım
başka bişey kullanıyorum şimdi

Bende dün tonik,peeling ve 24 saat etkili nemlendiricisini aldım. Ve dün akşamdan itibaren düzenli kullanmaya başladım ve devam edicem inşallah :) Sabah kalktığımda cildim yumuşacıktı ama biraz yağlı duruyodu. Bakalım düzenli kullanımda sonuç alınırmış. Gelişmeleri yazmaya çalışıcam...

ben kullandım bi ara nemlendiricisini, fena değil. ama satış fiyatları çok pahalı, izmirde bir tek hobi parfümeri satıyor ve sanırım monteil ürünlerin satışından çok iyi para kazanıyorlarki, öve öve bitiremiyorlar. aynı fiyata çok daha iyileri var emin olun.

Kızlaaarrr Monteil Markalı cilt bakım ürünlerinden kullanan varmı :uhm:

Avon kremleri kullandım cildimde siyah noktalara yol açtı. Dün akşam büyük bi kozmetik firmasına gittim. güzellik uzmanı bu ürünleri verdi.
yüz temizleme kremi,toniği ve nemlendiricisi
bu ürünleri kullanıpta memnun olan yada olmayan varmı acaba :uhm:

sabah kullanmaya başladım şuan cildm iyi görünüyor ama ilerde neler olabileceğini merak ediyorum tatlicadiarzu tatlicadiarzu

a.s. a.s. a.s.

ben bir aydır kullanıyorum monteilin peeling ,temizleme sütü, nemlendirici ve göz kremini,inanılmaz memnunum.özellikle yanaklarım keçe gibiydi,hiçbi ürün de sürekli yumuşaklık sağlamamıştı,be bu kullandıklarımdan 1 aydır çok memnunum,tavsiye ederim.ama tabiki de biraz fiyatlı,ben su bazlı ürün kullandığım için az miktarda sürmem de yetiyor,sanıyorum ki uzun süre gider.

arkadaslar hakikaten cok güzel bi ürün.evet biraz pahalı olabilir ama cilt cok önemli en cok yatırım yapılması gereken yerimiz aslında ama bize bi kreme bi tonige 100 lira para vermek cok gelio.halbuki nelere para vermiyoruz ki.hiç acımayın.hele bu monteilse bi dk bile düsünmeyin.aldıgınız bi ürün en az 2 3 ay gidio zaten kendinize bu yatırımı yapın derim ben kullananlar devam etsin,kullanmayanlarda bi an önce baslasın bence.tereddüte gerek olmayan bi marka.bitkisel ve müthiş etkili ben uzun zamandır kullanıyorum.izmirde hobi parfümeriden alın orda piyasaya göre daha uygun bide cilt bakımlarına falanda davet ediyorlar ücretsiz.hem cildinizin takibinide yapmıs olursunuz.ben epeydir gidiyorum.gide gelede baya bişiler ögrendim ciltle ilgili.sormak istediginiz bişi olursa yazın bana elimden geldigi kadar sizi aydınlatırım.

bugün anneme aldık hobiden anneler günü için %30 indirimliydi ve krem süresince hep cilt bakımı ücretsiz dediler annemin kaydını da yaptılar. bu akşam kullanmaya başlayacak. sıkılaştırıcı kremmiş. fiyatı biraz tuzlu ama cilt için her şeye değer. gelişmeleri yazarım. annemin bu hafta değil haftaya cilt bakımı var hobide

bende monteil kullanmaya başlayalı 3 4 gün oldu temizleyici ve toniğini kullanıyorum gerçekten cildi yumuşacık yapıyor... yüzümde kuruma artık olmuyor maskesinide almayı düşünüyorum

aradaşlar bende 1 yıldan beri düzenli kullanıyorum temizleme jeli peling,gözkremi,gece kremi.memnunum birde ampul almıştım yaşlanma etkilerine karşı,evet pahalı ama cildimiz için deger diyorum taksitle alıyorum kredi kartına sgolsunlar istedigim kadar bölüyorlar.ucuz kremler güneşe çıkınca cilt renginizi koyulaştırabilir,leke olabilir,yag butonları olabilir,açıkcası hepsi başıma geldi tecrübeli olarak yazıyorum.

sanırım 4 yıldır monteil kullanıcısıyım. cilt analizi için hobby'ye öylesine gittiğimde ürünü anlattılar hiç aklımda olmadığı halde aklıma yattı yanaklarımın belli bölgesinde kuruluk oluyodu denemek istedim kıydım paraya. şu an yüzüme monteil dışında bi şi sürmüyorum. cildim hep sorunsuz cilt olmuştur ama şu anki güzelliğini genlerimin yanısıra:) ona borçluyumdur heralde. tamamen bitkisel mi acaba bilmiyorum umarım öyledir.

X