regle 5 gün kala yapılan idrar testi doğrumudr??

canım negatifse gününe 5 gün var çıkmaz diyorum ama pozitifse doğrudur bence hayırdır yoksa pozitifmi çıktı

canım eğer çatlatma iğnesi yapıldıysa pozitif çıkıo .yapılmadıysa sonuç beta hcg değeri henüz düşük olduğu için regli gününe kadar yapılan sonçlar kesin doğru olmuyo. ancak kan testinde belli olabilir.

ya canım günüme 5 gün var.. yaptım .. negatifdi. ama kendimde değişklikler hissediyordum.. sanki var gibibydi.. ama negatif çıkınca şok oldum:KK43: inanamka istemiyorum.. ama belkide yok.. yine kandırıdı beni bebişim:KK43:

canım eğer çatlatma iğnesi yapıldıysa pozitif çıkıo .yapılmadıysa sonuç beta hcg değeri henüz düşük olduğu için regli gününe kadar yapılan sonçlar kesin doğru olmuyo. ancak kan testinde belli olabilir.

canım bende çatlatma patltma olmadı.. reglime 5 gün var.. test yapayım dedim.. aslında yapmıcaktım.. ama bişey dürttüü.. keşkede yapmasaydım..negaytif çıktı .. çok üzüldüm:KK43:

canım bende çatlatma patltma olmadı.. reglime 5 gün var.. test yapayım dedim.. aslında yapmıcaktım.. ama bişey dürttüü.. keşkede yapmasaydım..negaytif çıktı .. çok üzüldüm:KK43:

canım hamile olsan bile dediğim gibi testte henüz idrar testinde negatif çıkabilır. belirtilerin nasıl.:1no2:

canım hamile olsan bile dediğim gibi testte henüz idrar testinde negatif çıkabilır. belirtilerin nasıl.:1no2:

canım benim yaklaşık 13 gündür göğüslerimde hassaiyet var.. uçlarıda acıyordu.. üşüme var.. haslizlik var.. arada tansiyon düşmesi ve mide bulanatıalrım var.. ama ne biliyim .. işte negatif çıkınca ümitlerim suya dşütü:KK43::çok üzgünüm:

idrar testlerinden en kesin sonuç adet gününden yaklaşık 10 gün sonra falan çıkıyo diye biliyorum.
teyze kızım adetinin 3-4 gunu yapmış hamile olmasına rağmen çıkmamıştı.bence kesin sonuç için biraz daha sabret.

idrar testlerinden en kesin sonuç adet gününden yaklaşık 10 gün sonra falan çıkıyo diye biliyorum.
teyze kızım adetinin 3-4 gunu yapmış hamile olmasına rağmen çıkmamıştı.bence kesin sonuç için biraz daha sabret.

ay canım yaa saoalasın..iyi şeyler duymaya öyle ihtiyacım varkiii:KK43:( acele tetim biliyorum.. işte insan sabredemiyorki:KK43:

Canım benım üzülme hemen adet günün 1 gün geçsin ozaman yaparsın testi .yanlış çıkmıştır test
bunlar sanaa.s.

eğer bu belirtiler daha önce adet olurken olmuyo ise yada az oloyodu diosan hamilelik belirtileri olabilir. bende hamile olduğumda göğüslerim patlıcak gibi olmuştu .sanki belimden kasıklarımdan sıkan ve aşağıya kadr çekme gibi ara ara kramplar olmuştu. adet günümde test yaptım silikte olsa pozitif çıkmıştı. ama 2 ay önce düşük oldu . şimdi bu ay yeniden çalışmalara başlıcam .biraz uzun oldu galiba.

ben adetime 4 gun varken yapmistim ve net bisekilde pozitif cikmisti. ama hic bir belirtim yoktu. belirtiler zaten 7.haftada basladi ayrica okadar yogun da degildi. bitek istahsizlik ve arada sirada mide bulantisi. suanda 16 haftaligim ve belirtiler artik hic yok. herkeste farkli oluyor. hamilede olabilirsin ama adetin gecikmesinden once olan belirtiler bence psikolojik,yada bilmiyorum hersey olabilir. insaallah hamilesindir

♥ Cleo ♥;2560299 .!.:
ben adetime 4 gun varken yapmistim ve net bisekilde pozitif cikmisti. ama hic bir belirtim yoktu. belirtiler zaten 7.haftada basladi ayrica okadar yogun da degildi. bitek istahsizlik ve arada sirada mide bulantisi. suanda 16 haftaligim ve belirtiler artik hic yok. herkeste farkli oluyor. hamilede olabilirsin ama adetin gecikmesinden once olan belirtiler bence psikolojik,yada bilmiyorum hersey olabilir. insaallah hamilesindir

saol canım.. ne gzüel.. keşke beniöde positif çıksaydı..kısmet artık.. ama psikoljik olacağını düşünmüyorum.. ben kendimi çok dinlemem normalde.. ama ne yapalım nasip artık.. varsada yoksada değiştiriemmeki zaten:KK43:

eğer bu belirtiler daha önce adet olurken olmuyo ise yada az oloyodu diosan hamilelik belirtileri olabilir. bende hamile olduğumda göğüslerim patlıcak gibi olmuştu .sanki belimden kasıklarımdan sıkan ve aşağıya kadr çekme gibi ara ara kramplar olmuştu. adet günümde test yaptım silikte olsa pozitif çıkmıştı. ama 2 ay önce düşük oldu . şimdi bu ay yeniden çalışmalara başlıcam .biraz uzun oldu galiba.
canım benim pek regl beliritşm omaz.. sadece göğüslerim adete 3 gün kala hassaalşır.. onun dışında pek bir belirtim uoktur.. ne biliyim.. kısmet artık..

ADETİNE 5 GÜN KALA ÇIKMASI MÜMKÜN DEĞİL..ANCA Bİ ÖNCEKİ AYDAN HAMİŞ KALMIŞINDIR OZAMAN OLABİLİR..ZATEN ARAŞTIRDIYSAN HERYERDE İDRAR TESTLERİ ADETİN 5. GECİKME GÜNÜNDEN SONRA DOĞRU SONUÇ VERMEYE BAŞLAR DİYE YAZAR..BENİM ARKADAŞIM DA ADETİ GEÇTİ 5. GÜN YAPTI NEGATİF....7. GÜN YAPTI POZİTİF ÇIKTI..

X