Temmuz Anneleri Buraya....

oNcA

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
1.168
12
43
canım arkadaslarım...
diğer aylardaki annelerin bölumlerine girdiğimizde herşeylerini paylaştıkları, sabah gunaydın dedikleri bir bölum var...neden bizimde olmasın dedim...burdan herseyimizi birbirimizle paylaşabiliriz...

a.s.a.s.a.s.a.s.

öyle canım ama biz ozaman buraya kitlenicez diger aylardakilerde öyle böyle bir başlık altında yazışıyolar ve herşey karışıyor buna gerek görmüyordum valla ben neden biz bir cok başlıgın altında buluşup yazışıyoruz sorunumuz neyse o başlık altında buluşuyoduk bu olunca şimdi eskisi gibi olmıycak herkez burda toplanıcak ve herşey birbirine karışcak

öyle canım ama biz ozaman buraya kitlenicez diger aylardakilerde öyle böyle bir başlık altında yazışıyolar ve herşey karışıyor buna gerek görmüyordum valla ben neden biz bir cok başlıgın altında buluşup yazışıyoruz sorunumuz neyse o başlık altında buluşuyoduk bu olunca şimdi eskisi gibi olmıycak herkez burda toplanıcak ve herşey birbirine karışcak

canım baslıgı açarken söylediklerini çok dusundum...diğer baslıklar altında yazdıgımız şeylere devam edelim...sadece burda gun içindeki ruhsal durumumuz, bizi rahatsız eden şeyler, mutluluklarımız...sabah bilğisayar basına oturdugumuzda gunaydın diyelim, yada bir arkadasımız 1-2 gun girmezse ondan haberler soralım...daha kaynaşmak daha samimi olmak için açtım bu baslıgı...:teytey::teytey:

peki canım inş. öyle olur benim cok hoşuma gidiyorduda böyle tek başlık altında diger türlü her başlık altında buluşmak şimdi iyiydi tek başlık altında takılmayız inş. a.s.

Son düzenleme:
peki canım inş. öyle olur benim cok hoşuma gidiyordu diger türlü her başlık altında buluşmak şimdi tek başlık altında takılmayız inş. a.s.

inşallah canım...o tarz şeyler yazan olursa diğer baslıklar altında yazması gerektiğini hatırlatırız...

peki kızlar bende motor dersine calışıp duruyorum yiycem kafayı yarın ehliyet sınavım var sabah giricem motordan sadece inş. gecerim gecemezsem 5 temmuzda diger sınav ve ben ozaman dogum yapıcam yani son şansım off yaa biran önce gecsemde alsam şu ehliyeti aman yaaa :KK43:

canım ya akşam yatmadan yada sabah sınava girmeden sendeki cdyi bastan sona tekrar et...cd dekilerin birebir aynısı çıkıyor zaten...hiç stres yapma...zaten internettente yapınca 82 almıssın...normal sınavdada alırsın...sakın stres yapma

off canım ya karıştırıyorum bazen ne biliyim gecmek zorundayım temmuza kalmama gerek annam anlamıyorumda motor parcalarından sanki cok umrumda olucak

öyle deme kız adasu diferansiyel karbiratör dizel araç benzinli araç jikle falan filan lazım oluyor bunlar günlük hayatta mesela mesela yolda giderken birsey oluyor aniden eşim soruyor şimdi ne oldu bu arabaya diye ben bujileri yanmıştır falan diyorum :)))))yardımcı oluyorum ona bunun gibi mesela
kız tabii işin olmucak:))))) ama ne neresi bilmek lazım genede aracı benzini bitti diye tamirci cağıranlar var bu ülkede adasucum sen stres yapma yaw geçersin diyorum sana atla deve değil ya öyle olsa bunca millet nasıl alıyor ehliyeti?

off canım ya karıştırıyorum bazen ne biliyim gecmek zorundayım temmuza kalmama gerek annam anlamıyorumda motor parcalarından sanki cok umrumda olucak

benim bransım makina oldugu için ne derse girmiştim nede sınava girerken hiç çalışmamıştım motora...

anacım bu 3. girişim 2 kere kaldım motordan sadece digerlerini ilk girişte verdim motorada hic calışmamıştım hep ne mantıklı geliyosa onu atıyodum şimdi bir kac şey ögrendim bakalım inş. bu sefer gecerim yaaa

bende ariel diye bir topic açıcam kızlar kaçayım derken o kadar çok tıkladım ki eminim sizde öyle artık az çok bir fikir oluşmuştur hepimizde Ariel ve kampanyası ile ilgili:roflol::roflol::roflol:
ne düşünüyorsunuz kızlar bence ariel onu bunu bıraksın ariel baby diye deterjan çıkarsında hamişlere bir faydası dokunsun diy mi ama :roflol::roflol:

oncacım topic hayırlı olsun bu arada herkese benden bir kahve kızlar:içelim:

semrascım al bendende okadar...sinir oluyorum arielin linkine...ama öncekinden iyi yine bu..sayfada sabit kalıyor...diğeri nereye çekersen geliyorsu...

bu arada kahve değil süt ikram et bize...

buyrun kızlar size süt yarasın bebişlerimize a.s.

milk-fabircs_9.jpg

kızlar dua edin bana ne olur yaa sabah 10da sınav :KK43:

Allah razı olsun adasucum içmiş kadar oldum sağol canım
hadi canım dualarımız seninle eminim başaracaksın sıkma kendini yeter
bol şans

başarılar canım,çalıştıysan verirsin ben en yüksek motordan geçmiştim çünkü en çok ona çalışmıştım,ilk yardımın yüzüne bile bakmamıştım nerdeyse kalıyodum heralde 75 almıştım sınırda yani biraz çalışmak gerek

inş. gecerim sagolsun kızlar dualarınız ve iyi dilekleriniz icin a.s.

adasu kıss söyle bakayım egzost'dan mavi duman çıkıyorsa bunun anlamı nedir :)))))

ay kızlar şaka bi yana iyi olmuş bu topic... canımız sıkıldıkça buraya gelir efkar dağıtırız biraz... artık bira yerine süt içeriz bol bol :roflol: :roflol: :roflol:

X