Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüslerin toparlanıp dikleşmesi için pirinç lapası

E

EU3

Ziyaretçi
Arkadaşlar bu sabah tv de kanal 1de suna dumankaya bir programda doğumdan sonra sarkmış ve diriliğini kaybetmiş göğüsler için pirinci haşlayıp lapa haline getirip göğüs üzerinde bir müddet bekletilirse tekrar diri vede dik olabileceğini söyledi.henüz bugün duydum belki denemek isteyen çıkabilir diye düşündüm paylaşmak istedim ilgilenenlere...

Denemek Lazim Birde Bunun Icin Yesil Cayli Tarif Var

bu göğüsler için pirinç lapasını deneyip fayda gören var mı?sengözlerimebaksanab

kız sen pirincin kilosu kaça biliyormusun estetik yaptır ondan daha ucuza gelir:))))))))

memlekette prinç krizi var siz ne diyosunuz yaa şaka gibi.........:)

Kızlar şöyle yapalım pirinçi haşlayıp suyunu sürelim posasını yiyelim (1taşla 2kuş).
NİYEMİ: Suyu göğüslermizi büyütücek posasa bizi eritecek daha ne olsun :dance:

Kızlar şöyle yapalım pirinçi haşlayıp suyunu sürelim posasını yiyelim (1taşla 2kuş).
NİYEMİ: Suyu göğüslermizi büyütücek posası bizi eritecek daha ne olsun :dance:

suna dumankaya sölemişse wardır bi hikmet garii.ama kasları çalıştırarak sıkılaştırmak daha doru olmaz mı?sonuçta lapanın bu yumurta akı deilki gerip toplar diyelim..deneyen warsa ne hissettiğini yazsın lütfen:KK70:

yaa iki çocukla hangi zamanı bulupta uğraşacam bana şöle pratik bişeyler lazım...

Yosun Yağı
Hazırlanış Biçimi : Çiçeksiz bitkilerin; suların yüzünde veya diplerinde bulunan bir türüdür.

İçindekiler :Yüksek mineral içerik metabolik aktiviteyi ve kan dolaşımını uyarır, besinlerin hücreler tarafından emilimini hızlandırır, toksik ve artık maddelerin atılmasında yardımcı rol oynar.

Faydaları : Selüite karşı yardımcı. Laminaria yosunu ve özel bir ekstre, problemli bölgedeki yağ oluşumunu engeller ve cildi sıkılaştırır. Metabolizmanın işleyişini hızlandırıyor. Troid hormonundaki dengesizlikleri engellen maddeleri içeren su yosunu, metabolizmayı hızlandırıyor. Ayrıca, B vitamini, kalsiyum ve çinko içeren yosun; deriye, tırnaklara ve saça karşı etkili.

Kullanım Şekli : Haricen; cilde masaj uygulanır.

Uyarı : Hamilelerin dikkatli kullanması gerekir.

ben de araştırdım bunları buldum yalnız ciltteki sarkma diyor ya göğüslere de iyi gelir mi acaba çünkü yağ yakarak göğüsleri küçültme ihtimali de var kaş yapayım derken göz çıkarmayalım demi ama

yaa bu Lapa işi iyi geLir mi acaba yaa?? Çünkü bu tarz şeyLere açım yani bişiLer yapıp küçüLtmem dikeştirmem gerekk yerimseniben
ALLaha şükür öLe çok vahim durumda değiLim ama yaş 20 daha estetik oLması gerekirr

:) :) Ya Bir Tsört Düsünün boLarinca BozuLunca Kendi yöntemLerinizLe Onu Geriye GetirebiLiyormusunuz...geLmiyor Dimi..Peki insan Vücudunu nasiL degistireceksiniz cok Merak ediyorum...Bence Kendinizi oLdugunuz gibi Sevin:) Yada Bicak aLtina Yatacaksiniz Baska Care yok:-)

pirinç sporcularda kas yapıcı özelligi oldugu için kullanıyo.denemekte fayda var derım

hergünmü yapılacak acaba pirinç lapası öyleyse başa çıkmaz ki bazı maskeler haftada bir falan oluyo ama

ya arkadaşlar bende bu kas çalıştırma olayını yapmak istiyorum ama bu karın yada kalça sıkılaştırmak gibi değil bu dediklerim için bacaklarımızı indirip kaldırıyoruz,mekik çekiyoruz vs..ama göğüs için ne yapılabileceğini bilmiyorum ağırlık kaldırmayı denedim sürekliliğini sağlayamadım e göğüs sıkılaşsın diye göğüsümü indirip kaldırsam hiç olmazsırnaşık şeyt (bu şakaydı tabi) nasıl bir yöntem uygulamam gerektiğini bulamadım gitti

İmkansız yaa.Spor gibi binimet var spor yapın göğüs kaslarınızı çalıştırın taş gibi kalır :KK66:

X