kasık agrısı

GXUXLCEZA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2007
972
6
slm arkadaşlar.ben ateş ölçümü yapıyorum bu ay ve ilk kez bu ay klomen kullandım son adetim bugün yani 18 mart.bugün 18 nisan ama ben adet olmadım .yumurtlamam geç oldu 24. gün yumurtladım sanırım yani dr agttim ultrasonda yumurtlamışsın dedi dr.ertesi günde ateşim yükseldi.1 haftadırda belim agrıyo.ama bu gün aniden giren ve bazen dakikalarca süren sancım oluyo kasıklarımda adet sancısı gibi sanki içerde bişiler dügümleniyo gibi.özellikle sol kasıgımda oluyo.gögüslerim çok agrıyo uçları şişti sanki degemiyorum.dururken de zonkluyo sanki.sizce içtigim ilaçtanmı böle agrılarım oluyo gögüslerde ve kasıklarımda.hala bugün olmasına ragmen ateşim düşmedi hiç aynı derecede seyrediyo.cvblarınızı bekliyorum.:uhm:kafamçokkarıştıa.s.

Canım ebnım biliyorsun bendede aynı şikayetler var adete 3 gün kaldı .Göğüslerimde çok ağrı var sanki içerden sızlıyorlar gibi senın tabirinle zonkluyor sanki geneli ,uçlarıda hassas,kasıklarımdada sancılarım var .özellikle göbeğin altında
Kızlar sizce bunlar belirtimidirr?

gülceza canım kimse cevap vermemiş bize :roflol::roflol:
Biz en iyisi adetimizi bekleyelim sabırla

eet varmemişler canım yaa beklicez adeti artık çaresiz.:KK70::KK70::)
inş bebek yoksa adetimiz gecikmez

arkadaşlar hamile olabilirsiniz okuduğum kadarıyla hamilelerde bu belirtiler olabiliyor bende gonaphene kullandım 3 gün var adet günüme kasık ağrısı yok ama göğüslerim acayip şiş ve sızlıyor gerçi her ay oluyor bende bu ama inş. bu ay hamileliktendir

arkadaşlar hamile olabilirsiniz okuduğum kadarıyla hamilelerde bu belirtiler olabiliyor bende gonaphene kullandım 3 gün var adet günüme kasık ağrısı yok ama göğüslerim acayip şiş ve sızlıyor gerçi her ay oluyor bende bu ama inş. bu ay hamileliktendir

Canım inşallah senin söylediğin gibidir:dance:

Kizlar Adetle Keşke Ayni Belirti Olmasaydi Ya şu Hamişlik Belirtileri.
Allah Hepinize Sabir Versin. Sonunda Bebişlerimize Inşallah Kavuşcaz a.s :a.s

bayanlar ılk olarak ılaclar boyle etkıler yapıyor,su an bendede ınanılmaz kasık agrısı var ozellıkle yururken oturup kalkarken,fazla hızlı ve yorucu hareket etmemekte fayda var.yumurtalar ırılestıgı ıcın ve cok yumurta olustugunda fazla su kesecıklerıde olusuyor bunlar yavas yavs dagılıyor ve agrı yapıyor,daha ılerkı gunlerde hamılelıkten kaynaklanan hafıf agrılara donusuyor,bende sabırla beklıyorum gecen hafta cuma catlatmam oldu ınsallah hepberaber güzel haberlerimizi veririz.

merhaba kızlar benimde sanırım ciddi bir sorunum var ne olur yardım edin banada şimdi şöyleki; benim şöyle bir sorunum var 2,5 yıldır ginera kullanıyorum ama artık bırakmaya kara verdim adetim bittikten sonra artık almadım 2 hafta oldu 2 gündür kasığımda ağrı ve donmuş jel gibi bir sıvı geliyor ne yapmam gerek ağrı gece olunca yoğunlaşıyor sürekli lavaboya gitme hissi taşıyorum ayrıca bu ilacın bırakılma sürecinde ateşlenme terleme üşüme uyku bozukluğu gibi sorunlar yaşamam normal mi acil yardımınıza ihtiyacım var

X