Anket Eğer bir film tasarlasaydınız bu film nasıl olurdu?

Eğer bir film tasarlasaydınız bu film nasıl olurdu?

• Ankete Katılan
    68

EzBuZ

Danalar girmiş bostana
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
4.203
1
diyelimki bir film çekiceksiniz bu film hangi tür olurduşakkıdı

walla ben komedi seyretmeyi severim.ama ben cekiceksem sanirim o dram olur..daha duygu yogunu oldugu icin ....

Bilimkurgu çekmek isterdim. :smiley-cool: Belgesel de olabilir,gerilim de ,dinimizi sade haliyle anlatan bir filim de çekmek isterdim.Eminim seyrettikten sonra, bir sürü insan dinimize sempati duyardı:)) :içelim:

kesinliklee komedii olurr tek başına gösteridee yaparımm hattaa

ekşın ekşın ekşın jeyyar jeyyar jeyyar

aksiyon komedi fantastik karışımı bir film olurdu filimdeki rolleri kk dakiler arasında bölüştürür başrolü ezbuza verirdim

Ayol ask filmini unutmussunuz :asigim:
Ben ya komediye dayanan ya da drama dayanan bir ask filmi cekmek isterdim..

sırlar dünyası tarzında bişey çekerdim heralde... jeyyar

inşallah bigün çekerim ya... :1rolleyes:

Keislikle animasyon yapmak isterdim..Bana çok sevimli geliyor..Üstelik istediğin karakteri yaratmak,istediğin ifadeyi vermek mümkün..Kısacası istediğin bir dünya ve kahramanlar yaratmaya çok elverişli..Mesela böyle animasyonları çok seviyorum..lülülülülülülülülülülülü

1000tq8.jpg

drama olurdu herhalde...........kendi hayatimi cevirirdim..............:::)))icinde sizde olursunuz tabiii sonrada hep beraber aglariz....ama en sonunda güleriz..........::::)))

drama olurdu herhalde...........kendi hayatimi cevirirdim..............:::)))icinde sizde olursunuz tabiii sonrada hep beraber aglariz....ama en sonunda güleriz..........::::)))

hehe sonra biz o filmi komediye çevirirdikyerimseniben

hepimiz animasyon kahramanlar olsak bizimde filmimiz olsa ne gddar gözel olurdu beee

gerilim tabiki
seyretmeye de bayılırım acayip yazarımda

korku ve fantastik olurdu çünkü her insan korkuyu sever.ve sakladığı korkuları vardır.

X