Leblebi Yiyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

ben beyaz leblebi kabız yapar die biliodum şahsen denemiş olarak sarı tuzsuz leblebinin sağlam ishal yaptığını söyleyebilirim..

ben de akşamları su içmeyi unutuyordum .leblebimi alayım eve giderken.kızlar siz çok yaşayın.

Canım arkadaşım bu kiloları yemene dikkat ederek , 5 i bir yerde ve leblebiyle mi verdin tebrikler. Peki, ne kadar kilo verdiğini de yazar mısın? 5'i bir yerdeyi hangi öğün zamanlarında tükettin ve günde kaç bardak içtin?

aynı sorıuları bende soruyorum:) ayrıca sarımı beyaz mı leblebi....şimdiden teşkr. :)

benim gibi çalışan hanımlar içinde iyi bir alternatif olabilirŞenizmalum diyetisyenler ara öğünlerde meyve yememizi tavsiye ediyorlar ama işyerinde meyve yıkayıp soyup yemek biraz zahmetli oluyorbenneyaptımkileblebi daha pratik bi yolmuş gibi geldi bana konuyu açan arkadaşa teşekkürlera.s.

slm arkadaşlar konuyu görünce hepinizin yazdıklarını okudum..beyaz leblebiyi kendimi bildim bileli çok severim..sarı leblebi kabızlık yapar.. beyaz tok tutmasının yanında aynı zamanda idrar söktürücüdür...diye biliyorum ben.

valla süpermiş hemen anneme siparişi verdim bende başlıyorum leblebi diyetine:sm_cool::teytey:

kızlar gerçektende leblebi tok tutuyor zaten kaloriside fazla değil
Beyaz leblebi 1 avuç 20
Sarı leblebi 1 avuç 20 kalori

hemen yiyorum leblebimi ama sarısı yarın beyazını alıcam ya zaten çok seviyodum lebleiyi küçüklügümden beri kıtkıt dermişim:)küçükken tabi

arkadaşlar leblebinin bir çay bardağı bir dilim ekmek yerinegeçiyor ama hepsini yiyemiyorsun zaten sorun oluşturduğu gaz ama gerçekten çok tok tutuyor

10 gündür fena diyetteyim bugün dayanamadım açlığıma ve lebebi alıp yedim az önce kendime kızıp duruyordum ne kadar iradesizim diye ama burada yazılanları okuyunca sevindim ama bende su içememe sorunu var ya sevmiyorum ben su içmeyi hiçte susamıorum:KK43:(

ya antiseptic im valla bu su sorunu bende de var günde 3 bardak iciyosam iyi:sm_confused: ama şu leblebi işi iyi fikir yarın kesin alıcam inşallah kilo verebilirim bi türlü bogazımı tutamıyorum. bu gidişle eşim beni boşayacak vallabenneyaptımki

ya antiseptic im valla bu su sorunu bende de var günde 3 bardak iciyosam iyi:sm_confused: ama şu leblebi işi iyi fikir yarın kesin alıcam inşallah kilo verebilirim bi türlü bogazımı tutamıyorum. bu gidişle eşim beni boşayacak vallabenneyaptımki

aynen ya nerdeyse söle diyeyım bi doğum kontrol hapını içerken su içiodum ama şimdi onu da bıraktım o hapların da cok etkisi varmış kiloya şekerim biz kadınların cektiği ne böle ya yarın 5ibi yerdeye başlıcam bide leblebi bu arada suda içmiş olucam evlendiğimden beri 8 ayda 9 kilo ya of of of eski fotoraflarıma bakıom da manken gibimişim şimdi bi göbek bi basen sorma

Beyaz leblebi gerçekten çok tok tutuyor,susatıyor.:KK4:

Minik minik oyalıyor insanı,açlığını gideriyor.:KK66:
Açlık hissettiğinde 1 avuç ye üstünede 2 bardak su tamamdır:92:

arkadaşlar,

umutlarınızı bozmak istemem ama leblebi de diğer çerezler gibi kalorisi yüksek, az yemek gerekiyor.
YAĞLI TOHUMLAR
Badem (30 g)..........................................180
Ceviz (30 g)............................................186
Fındık (30 g)...........................................178
Ayçekirdeği (30 g)...................................177
Leblebi (30 g).........................................175
Antep fıstığı (30 g)..................................178
Çam fıstığı (30 g)....................................192
Kabak çekirdeği (30 g).............................182

ben de kilo verememekten muzdaripim, ama 5i bir arada çay gerçekten işe yarıyor, hafifletiyor :KK36:

X