Siyah Sac Beyaz Tene Nasil Bir Makyaj Uygulanir

aslxix82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
86
1
siyah sac ve beyaz tene nasıl bir makyaj uygulayabilirim yüzümün beyazlığı cok fazla ortya cıkıyor nasıl bir makyaj yapacağımıda bilemedim yardımlarınızı bekliyorum sevgl

bence kırmızı bir ruj cok güzel durur
gözlere de siyah eyeliner :)
simsiyah saclar ve bembeyaz bir tene gothic makyaj muhtesem duruyor bence

arkadaşım sanırım sen de sarı saçtan siyaha dönmüşsün nasıl memnun musun. benim saçlarım şu an sarı gözlerim yeşli ve beyaz tenliyim bana hangi rengi önerirsin.çikolata kahve yakışır mı resmime de bi bak istersen bi de karamel tam olarak nasıl bi renk elinde resmi var mı ve bana gider mi ziyaretçi mesajı yzamadım o yüzden burdan soruyorum kusura bakam

siyah göz kalemi sürüp çıksan bile yetiyo bence ben de şuan o özelliklere sahip sayılırım ama bembeyaz değilim..gri far siyah göz kalemi ve dudak nemlendiricisini çok yakıştırırm kendime gözlerin renkliyse daha da hoş olur bence

arkadaşım sanırım sen de sarı saçtan siyaha dönmüşsün nasıl memnun musun. benim saçlarım şu an sarı gözlerim yeşli ve beyaz tenliyim bana hangi rengi önerirsin.çikolata kahve yakışır mı resmime de bi bak istersen bi de karamel tam olarak nasıl bi renk elinde resmi var mı ve bana gider mi ziyaretçi mesajı yzamadım o yüzden burdan soruyorum kusura bakam

canım benim sacım da 1 haftaya kadar röfleliydi ve yüzümü cok soluk gösterdiği için biraz koyulaştırmak istedim doreli koyu sarı bakır renginde boya ilşe biyadım daha sonra aktıktan sonra koföre gidip kızıl boyattım üzerinede kızl balyaj attırdım ve pempe ile kırmızı bir renk oldu aynı pamuk şeker oturdum agladım resmen okadar işlem yaptımki saca daha sonrada gittim siyahla kapatmak zorunda kaldım siyah cok güzel oldu en azından yüzüm canlı gösterdi yaşınıda hiç göstermiyor insan ama sana tavsiyem altın parıltılı kahve serisi var elimde olsa ona boyatırdım cok pişman arkadaşların gazına geldik kızıl yaptık ve daha sonrada siyah inan saclarımı hiç yıpranık göstermedi siyah cok canlandı saclarım pırıl pırıl oldu karar senin kahveden daha sonra her renge dönebilirsin siyahda zor bukadar cok yazdım ama tam can damarımdan vurdun sorun ile acıklama yapayım dedim benim kadar renk değiştiren yoktur sanırım inşll yardımcı olabilmişimdir hımm birde kramel kapacino rengide cok hoş oda olur

siyah göz makyajı süper olur göz altına kalem çekip fırçayla dağıt bugulu gözler harika uzun ve yoğun gösteren bir rimel siyah göz farı uygulayabilirsin göz kapağına çizgi halinde şeftali tonunda llık ve yine şeftali tonunda rujla harika olacaktır diye düşünüyorum

siyah göz makyajı süper olur göz altına kalem çekip fırçayla dağıt bugulu gözler harika uzun ve yoğun gösteren bir rimel siyah göz farı uygulayabilirsin göz kapağına çizgi halinde şeftali tonunda llık ve yine şeftali tonunda rujla harika olacaktır diye düşünüyorum

siyah göz farını tam olarak göz kapağımın neresine sürüyorum şu göz makyajından hiç anlamıyorum bazen görüyorum öyle güzel göz makyajı yapanları gölgelenme filan off bi anlasam

canım benim kirpikten başla çok kalın olmayacak çok ince de bir çigi halinde likit çekiyoruz ya onun biraz daha kalın şeklinde uygula siyah saçlarda süper duran bir makyaj bu

cnm bende saçlarımı siyaha boyuyorum ayrıca beyaz tenliyim kaşlarımıda boyattım ve çok hoş oldu.ben kırmızı tonlarda ruj ve allık uyguluyorum gözlerimede altına siyah far çekiyorum tabi siyah kalemde uyguluyoryum gözümün içine göz kapağıma far uygulamıyorum sürersemde simli krem yada beyaz uyguluyorum kirpiklerede rimel sürüyorum iki üç kat çok hoş oluyor..ancak siyah saça yeşil ve mavi tonlarıda çok güzel gidiyor.

bende sacimi siyaha boyamayi dusunuyorum. ama kararsiz kaldim. orjinal sac rengim cok acik kumral. goz rengim mavi. uzun yillardir platin sarisi kullaniyorum. ve sac rengimde koklu bir degisiklik yapmak istiyorum. siyah saci daha once hic denemedim. cok acik bir tenim var. siritirmi siyah sac diye endise duyuyorum. sizce cok acik beyaz tenlilere siyah sac gidermi

siyah göz kalemi, sünger aplikatörle dağıtarak buğulu görünüm elde edebilirsin
kırmızı tonlarda mat bir ruj

bende sacimi siyaha boyamayi dusunuyorum. ama kararsiz kaldim. orjinal sac rengim cok acik kumral. goz rengim mavi. uzun yillardir platin sarisi kullaniyorum. ve sac rengimde koklu bir degisiklik yapmak istiyorum. siyah saci daha once hic denemedim. cok acik bir tenim var. siritirmi siyah sac diye endise duyuyorum. sizce cok acik beyaz tenlilere siyah sac gidermi

bence kesinlikle koyu kahve ya da koyu kestane yapmalisin direk siyah in hem donusu zor hemde daha once hiç o kadar koyu boyamamissin saçlarini benimde tenim beyaz saçlarim siyah ama ben ole sut beyazi degilim hani ten rengim biraz daha koyu olsa bugday diye nitelenebilecek cinstenim ondan bana siyah çok sakil durmuyo ama bembeyaz tenli birisi boyamasin bence gotikler gibi oluyor :S ya da dogal siyah saçi varmis gibi boyasin ole komur karasi hele birde beyaz beyaz parlayan cinsten degil

makyaja da gelince ben siyah eyeliner çekiyorum hem alt hem ust kirpik içime siyah kalem uyguluyorum bazen koyu gri far ama genelde ten rengine yakin açik renkler uyguluyorum ruja gelince gunluk kullanimda kirmizi çok dikkat çekiyor kirmizi istenirse yogun olmayan bir renk parlaticili açik kirmizi falan hos olur birde dudak kirmizisi gibi duran ya da naturel renkler iyi olur çok da yakisiyor :))))

kızlar benim de saçlar mavi-siyah sürekli bordo rujdan sıkıldım, mor ruj nasıl olur sizce?

X