Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saclarim Gereginden Fazla Dökülüyor !! Ne Yapabilirim ??

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
tabi ki de en mantıklı öneri hemen doktora gitmen ve dökülme nedenini teşhis ettirmen,acil şifalar

şimdilik saç kremi kullanıyorsan bırak bir de duruladıktan sonra diplere soğuk su tut... havalar da ısındı çok sorun olmaz sanırım =)

arkadaşım,
benimde saçlarım çok fazla dökülüyordu, her seferinde tutam tutam ...
sürekli alışveriş yaptığım aktara sordum, zeytinyağı ve ısırganotlu sabun önerdi, bir aydır kullanıyorum. hem dökülmeler durdu hem saçlarım canlandı ....umarım faydasını görürsün,
a.s.

dökülmemesi için ne bitkisel şey bulduysam sürdüm ama yok hala dökülüyo öyle böyle değil bi banyo yaptıımda 20 telden fazla gidiyo hergn yapıorum banyoyu artık bi kaç sene sonra .. :KK43:(
ısırgan otu maskesi vardı bide onu bilen varmı

Yani yanlış anlaşılmasın bence saçların dökülmüyor ki senin.Sorun yaptığına değmez.
Günde 100 tel dökülmesi bile normalmiş.Buna göre düşün artık...

dökülmemesi için ne bitkisel şey bulduysam sürdüm ama yok hala dökülüyo öyle böyle değil bi banyo yaptıımda 20 telden fazla gidiyo hergn yapıorum banyoyu artık bi kaç sene sonra .. :KK43:(
ısırgan otu maskesi vardı bide onu bilen varmı

ewet canım ya 20 tel ne ki arkadaşlar doğru sölemiş günde 80-100 tele kadar normal bunu doktorlar söylüyor takma kafanı rahat bırak saçlarınıyerimseniben

ama belki sadece banyoda 20 tel demek istemiştir misni arkadaşım.gün içinde de sürekli dükülüyo kopuyo olabilir.
bence öncelikle şampuanını değiştir.bitkisel bi şampuan kullan.
ısırganı kaynatıp suyunu banyodan sonra saçına dök ama durulama.ısırgan gerçekten etkili.
umarım faydasını görürsün

ilk defa ya zın sacım dökülmeye başlamıştı artık şaç konusunda uzmanlaştım diyebilirim bitkisel şapuan aldım ama çok araştırarak yorumlar hem olumluydu sonun da karar verdim aldım iyikide almışım dökülme durdu şimdi günde 10 teli geçmez buda çok normal sana tavsiyem bu şampuanı kullan pişman olmazsın

bence bi dr a gorun benimde oyleydi dr a gittim sac dokulmesi sayesinde tiroit hasataligim oldugunu ogrendim...a.s.

Kızlar yakın bi ablam ısırgan toplayıp kaynatmış saçını yıkadıktan sonra saçına suyundan dökmüş. 1 haftadır kullanıyor. Saç dökülmesi durmuş. Küvet saçla dolardı diyor. Bende aldım. İlk fırsatta yapıcam.

ben 4 ay önce doğum yaptım ve kızım 3 aylık olunca saçlarım çok fena dökülmeye başladı...
burda bi topikde okuduğum bi ilacı yaptım..ilk yaptığımda hiçbişey değişmedi..ama 2. kez yaptığımda inanılmaz bi şekilde dökülme azaldı...ordaki yorumlarda zzamanla tamamne duracak yazıyodu..inanıyorum duracak dökülme..

benim de bu aralar çok dökülüoo stres ten ve hava değişiminden olabilir..
diye düşünüomm ne yapacam?benn

arkadaşım,
benimde saçlarım çok fazla dökülüyordu, her seferinde tutam tutam ...
sürekli alışveriş yaptığım aktara sordum, zeytinyağı ve ısırganotlu sabun önerdi, bir aydır kullanıyorum. hem dökülmeler durdu hem saçlarım canlandı ....umarım faydasını görürsün,
a.s.

sabunun ismi nedir peki canım,pakette mi açıktan mı aldın?:çok üzgünüm:

X