düşükten hemen sonra hamile kalan varmı aranızda

arkadaşlar bende 6 ocakta 7 haftalık bebeğimi düşürdüm ve şimdi tekrar hamileyim yani hiç adet görmeden tekrar hamile kaldım ama doktor kontrolünde aranızda hemen böyle hamile kalan varmı doktor normal dedi ama ben yinede korkuyorum

umarım korkmanı gerektirecek bişey olmaz bende bebeğimin kalbi durduğu için geçen cuma günü kürtaj oldum ve hemen hamile kalmak istiyorum keşke bende olsam:KK43:yanlışmı düşünüyorum bilmiyorum ama öyle istiyorum

7 haftalık bebeğimi düşürdüm. bugün 35. gün oldu normalde adet olmam gerekiyordu ama henüz olmadım. mide bulantımda var. umarım hamileyimdir. çok istiyorum hem de çooook. :KK43:(:-)emir_bebek:

ben 3 gün önce düşük yaptım ve kürtaj oldum 2 yıl beklemiştik ve sonunda bebeğim geldi maalesef 9 haftalıkken kaybettim onu.İnşallah tekrar hamile kalırım :KK43:

ben 3 gün önce düşük yaptım ve kürtaj oldum 2 yıl beklemiştik ve sonunda bebeğim geldi maalesef 9 haftalıkken kaybettim onu.İnşallah tekrar hamile kalırım :KK43:

geçmiş olsun canım..ben de 8 haftalıkken kürtaj olmuştum :KK43: şimdi bekleme sürecindeyim.tekrar hamile kalacaz tabi neden kalmayalım :)yeterki bizim sağlığımız yerinde olsun.üzme kendini.

Ben 20 gün önce 8 haftalık bebeğimi kaybettim kızlar,ama doktorum korunma konusunda hiçbişey söylemedi.
Rahim tertemiz kürtaj yapmicam dedi.Kontrole falan da çağırmadı.Demir ve folik asit karışımı verdi.
Yeni gebelik için bi hazırlık olsun diye verdiğini düşünüyorum :26:
Tehlike olsa korunmamı söylerdi heralde.

Şimdi adet olayım diye bekliyorum.
Adet bitince doktora gitçem kontrole.Korunmana gerek yok derse hemen bırakıcam.
İnşallah korun demez :26:

ne olur banada yardımcı olun bende 11 haftlık bebeğimi kaybettim bugün 25 gün olyo kürtj olalı doktor rahim tertemiz 3 y korun dedi ama ben korunmdın acaba hmilemiyim şimdi belirtiler var olabilirmi 25 günde

ne olur banada yardımcı olun bende 11 haftlık bebeğimi kaybettim bugün 25 gün olyo kürtj olalı doktor rahim tertemiz 3 y korun dedi ama ben korunmdın acaba hmilemiyim şimdi belirtiler var olabilirmi 25 günde

canım hormonlar hemen vücudu terketmeyeblir. inşallah hamilesinizdir.
eğer çift olarak infertilite sorununuz yoksa en yakın zamanda gelecektir bebişleriniz.
hormon değerleri çok önemli

papatyam dr bir şey demedi bende şimdi istemiyodum eşim hemen olmasını istiyordu o yuzden korunmadık ama benim gebeliğim çok küçüktü 6 haftalıktı kürtaj bile olmadım tabi her şeyin hayırlısı daha belli bir şey de yok adetimin geçmesini beklicem bakalım ne olacak allah hepimize hayırlı sağlıklı bebişler nasip eder inş...

canım çok merak ettim aynı durumdayım

Bende ilk bebegimi düsürdüm hic adet olmadan hamile kaldim cok sükür bi problem olmadi simdi bir bucuk yasinda bi slklntl olacagini sanmiyorum...dkt bana 6ay korunun dedi biz bebis istedigimiz icin hic korunmadik zaten kanama bittikten sonra rahim kendini yenilermis cabuk hamile kalinabilirmis....

Son düzenleme:
ben 24 gün önce düşük yaptım ve şimdi tekrar hamilelik belirtileri başladı bende acaba hamilemiyim bilmiyorum aranızda düşük yaptıktan hemen sonra hamile kalan varmı arkadaşlar yardım lüfen...
Zeynocum bende bugun 5 haftalik düşük yaptim hatta cok az bir parca kalmış onuda aticaksin kanamayla dedi ama bana iki ay bekle dedi bende beklemek istemiyorum bende kan pıhtılaşmasi varmis bebek aspirini verdi sen ilk adetini olmadın mi yada ben nezaman olurum acaba

Ben 16 eylulde dusukten kurrtaj oldum.doktorm 1 ay korun sadece dedi ve 14 kasimda tekrar hamile kaldm hersey normaldi 21 kasimda gel keseyi gorcez dedi ve kese yoktu ve hastaneden gelir gelmez kanamam basladi.her bunye bir olmasada biraz beklemek en uygunu bence cunku arka arkaya dusuk iyi degil bile bile hayal kirikligi oluyo

papatyam dr bir şey demedi bende şimdi istemiyodum eşim hemen olmasını istiyordu o yuzden korunmadık ama benim gebeliğim çok küçüktü 6 haftalıktı kürtaj bile olmadım tabi her şeyin hayırlısı daha belli bir şey de yok adetimin geçmesini beklicem bakalım ne olacak allah hepimize hayırlı sağlıklı bebişler nasip eder inş...

Arkadaslar merhaba. sizlerin buradaki aydinlatici yorumlarinizi gorunce kayit olmaya karar verdim. biz 5 ay once bebek dusunmeye basladik ve 2.ayimda gebe kaldim fakat dusukle sonuclandi. kurtaj falanda olmadim. doktor kanaman bitince devam edebilirsin dedi. aradan 2.5 ay gecti ama hala bebek yok:KK43:( cok korkuyorum bebegim olmayacak diye.. adet gunlerimde duzensizlesti. tecrubesi olan arkadaslar yorumlarinizi rica ediyorum:KK43:((

Arkadaslar merhaba. sizlerin buradaki aydinlatici yorumlarinizi gorunce kayit olmaya karar verdim. biz 5 ay once bebek dusunmeye basladik ve 2.ayimda gebe kaldim fakat dusukle sonuclandi. kurtaj falanda olmadim. doktor kanaman bitince devam edebilirsin dedi. aradan 2.5 ay gecti ama hala bebek yok:KK43:( cok korkuyorum bebegim olmayacak diye.. adet gunlerimde duzensizlesti. tecrubesi olan arkadaslar yorumlarinizi rica ediyorum:KK43:((

doktor ilaç verdi mi. o ilaçlar bitti mi. vajinal ultrasonda parça kalmış mı diye baktı mı?

sanirim 2 yada 3 haftalikti onu bile soylemediler. ama bir adet donemi gecmemisti basimdan onun icin rahatlikla haftalikti diyebiliyorum

hıımm.. ben aylık sandığım için o soruları sordum. aylık olsaydı bunlar yapılacaktı çünkü. başka bir arkadaş yardımcı olabilir sana cnm.

Canim bende daha yeni düşük yaptım ama gebeliğimi bile fark etmedim kanamam 45 gün sürdüğü için doktora gittim eğer rahimde gebelik den kalıntı olsa sancı yapardı ve ultrasonda baktığında da görürler di birde küçük olduğu için bebek dediğin gibi haftalık olduğu için kanamanla birlikte ufak parçalarla rahim içi komple temizleniyor . Muhtemelen şuanda kafana taktiğin için stres yapiyorsun eğer bebek olmuyor diye strese devam edersin hormonlarin düzgün calismiyor stres gebe kalmanın büyük düşmanı o yüzden unut rahat ol ve stresi bırak derim hayat normal gibi devam et o zaman hersey normale döner ve inş bir bebek sahibi olursun eğer çocuğun olmuyor olsa idi düşük olmazdi beslenme ne çok dikkat et ve stresten uzak dur hiç bir ilaç kullanmânâ gerek yok

X