düşükten hemen sonra hamile kalan varmı aranızda

zeynocum neden korunmadın güzelim düşük sonrası enaz 3 ay korunman lazımdı dr sölemedimi sana güselim rahim ancak kendini toplayıp normale dönüyormuş çünkiii .neyse artık olan olmuş madem için rahat edermi bilmem ama benim kardeşimin bir arkadaşı düşükten hemen sonra hamile kaldı ilk hamileliğiydi ve bebeği şuan 1 yaşında allaha şükür sağlıklı bişekilde dünyaya geldi ama kız yattı 3 ay boyunca evde sonra ayaklandı benim gibi sonuçta bebek dünyaya geldi kazasız belasız adetin geçmedi sanırı senin hala umarım senin iyiliğin için hamile değilsindir zaten bir süre bünye hamilelik belirtisi vermeye devam eder bende öle olmuştu benimde 3 düşüğüm var ama ben hep 3 aydan az ara vermedim

zeynocum neden korunmadın güzelim düşük sonrası enaz 3 ay korunman lazımdı dr sölemedimi sana güselim rahim ancak kendini toplayıp normale dönüyormuş çünkiii .neyse artık olan olmuş madem için rahat edermi bilmem ama benim kardeşimin bir arkadaşı düşükten hemen sonra hamile kaldı ilk hamileliğiydi ve bebeği şuan 1 yaşında allaha şükür sağlıklı bişekilde dünyaya geldi ama kız yattı 3 ay boyunca evde sonra ayaklandı benim gibi sonuçta bebek dünyaya geldi kazasız belasız adetin geçmedi sanırı senin hala umarım senin iyiliğin için hamile değilsindir zaten bir süre bünye hamilelik belirtisi vermeye devam eder bende öle olmuştu benimde 3 düşüğüm var ama ben hep 3 aydan az ara vermedim

Canım bayağı olmuş ama ben yinede yazayım dedim benim 5 düşüğün var son 2 si ikiz gebelikte senin düşüklere teşhis konuldumu onu merak ediyorum

Selam
12. Haftada kürtajsız düşük yaptım tıpkı doğum gibi bir düşüktü 6 saat süren ve gittikçe artan sancılar ve rahim kasılmaları ile doğum gibi gerçekleşti plesenta vs bütün olarak çıktı
1 hafta öncesi doktorum bebeğin kalbinin durduğunu artık yaşamadığını söyledi
Kürtaja gerek yok adet görür gibi rahim onu dışarı atar dedi ama öyle olmadı.
Hemen arkasından hiç adet görmeden hamile kaldım şuan 34 haftalık gebeyim şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım gebeliğimde ☺️

Selam
12. Haftada kürtajsız düşük yaptım tıpkı doğum gibi bir düşüktü 6 saat süren ve gittikçe artan sancılar ve rahim kasılmaları ile doğum gibi gerçekleşti plesenta vs bütün olarak çıktı
1 hafta öncesi doktorum bebeğin kalbinin durduğunu artık yaşamadığını söyledi
Kürtaja gerek yok adet görür gibi rahim onu dışarı atar dedi ama öyle olmadı.
Hemen arkasından hiç adet görmeden hamile kaldım şuan 34 haftalık gebeyim şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım gebeliğimde ☺️
Ne kadar guzel. Eğer özel olmazsa ne kadar süre sonra tekrar hamile kalmak için çalışmalara başladınız?

Ne kadar guzel. Eğer özel olmazsa ne kadar süre sonra tekrar hamile kalmak için çalışmalara başladınız?
Bende 1. 5 ay oldu düşük yapalı hiç korumadık bu ay adet gördüm bekliyorum bakalım ne olucak dua edelim Rabbim tez zamanda sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar versin

Bende 1. 5 ay oldu düşük yapalı hiç korumadık bu ay adet gördüm bekliyorum bakalım ne olucak dua edelim Rabbim tez zamanda sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar versin
Benim daha bebeğim düşmedi bile. Kanamalarim başladı, eğer kendisi düşmezse birkaç gün sonra kürtaj olacağım. Ne kadar zormuş. Yüreğimi sokuyorlar sanki. Küçücük bir şeye ne kadar tutunmusum.. O bana tutunamasa da...

Benim daha bebeğim düşmedi bile. Kanamalarim başladı, eğer kendisi düşmezse birkaç gün sonra kürtaj olacağım. Ne kadar zormuş. Yüreğimi sokuyorlar sanki. Küçücük bir şeye ne kadar tutunmusum.. O bana tutunamasa da...
Ay ağlattın beni kuzum yaaa üzülme üzülme bak sakın Rabbim herşeyin en iyisini bilir aynı şeyi yaşadık minnacık birşey ama dünyan oluyor anlıyorum seni ama üzme kendini bu olduysa digeride olur Allah ım yine tez zamanda hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip eylesin isteyen hepimize zorluklar olucak hayatımızda ama kolayıda görücez sakın umudunu kaybetme

Merhaba uzun zaman geçmiş bende 1 ay önce 11 haftalık bebeğimin kalbi durması sonucu kaybettim ilacla normal doğum gibi düşük yaptım 3 ay korunma verdi doktor ve sebebi herşey olabilir tansiyon kromozom bozukluğu enfeksiyon vs ve korunma bittiği gibi ertesi ay kan sulandırıcı bebe aspirini iciceksin dedi pıhtılaşma riskine karşı tabi ben genetik test yaptırmadım doktor gerek yok eger test yaptırıp sonuç pozitif çıksa bile bu ilaçları kullanicskdin dedi.bu arada yaşayan bi çocuğum var bu ikinci gebelik olacaktı.sixe test yapildimi ve sebebini açıkladımi doktor

Hamilemisiniz sonuç belli oldu mu bende 6 haftalık bebeğimi düşük yapmıştım iki ay geçti üzerinden adetim de beş gündür geçiyor açaba hamilemiyim yada düşükten sorra adet düzensizliği mi oldu diye merak ediyorumda

X