Bebeğiniz Kime Benzesin

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
41
Bebeğiniz Kime Benzesin Istersiniz Neden?birde Derler Ya Hani Elinizi Yüzünüze Gezdirip Karniniza Sürerseniz Size Benzer.ayva Yerseniz Gamzeli Olur.ilk Hareket Ettiğinde Kime Bakmissaniz Ona Benzer.yada Begendiğiniz Birinin Resmine Yada Mavi Gözlü Bir Oyuncak Bebeğe Bakarsaniz Benzermiş.sizce Dogrumu Bunlar.sizinde Böyle Benzeme Ile Ilgili Yorumlariniz Fikirleriniz Varsa Yazarsaniz Cok Sevinirim.ben Bebişimin Teyzesi Gibi Mavi Gözlü.benim Gibi Sarisin .babasi Gibi Dudaklari Kirbikler Ve Göz Sekli Olmasi Dayisi Gibide Uzun Boylu Efendi,babasi Gibi Cok Caliskan Terbiyeli Olamsini Isterim.tabi önce Saglikli Olmasini

sağlıklı olsunda canım orası çok öenmli değil ama dayısına benzese çok can yakar

allah hayırlısını nasip etsin.yumurta ve sperm birleşip bölünmeye başladığında bebeğin dna sı oluşuyor.nasıl olacağı şifreleniyor.herisi hikaye gibi geliyor bana.

Evet öyle zaten şimdiden kime benzeyeceği belli ama bende.Boyu fiziği bana gözleri babasına benzesin isterim :)

Bence Cok Dogru bu bılgıler :) benım kızım ılk hareketlendıgı Zaman sabahın 7 sı ıdı babasını uykudan uyandırdım cabuk uyan gozlerıne bakacam dıe :) Gercekten kızım babasının ıkızı oldu :) bu kadar benzerlık Ancak olur Sımdıkı Cocugumda ona benzesın ıstıom :)

Ha bı De Su var benım kzıım Cok Terbıyesız Sımarık bır Insan.. ( Asırı Ama Asırı ınatcııııı ) Babası Bu Cocukta ona benzeyecekse hıc dogmasın dıo bu sozune Cok uzuldum tabı bu Allahın Takdırı Sımarıksa bunu bız yapmısız Geveze ıse bızım sayemızde olmustur dıye dusunuyorum ama Esım bunu dedıyse Sızde Artık Anlayın kı Kızımın bıze neler cektırdıgını :)

kaşı gözü ağzı burnu ben olsun erkekse yakışıklılığı babasına boyu posu babasına kızsa elmacık kemikleri kirpikleri babasına benzesin :))

Vallahi gözlerinin bana benzemesini çok isterimde....Yinede Allah sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin o mis kokusuyla ne olursa olsun bizi kendine aşık etmeyi başarıcak :)

en başta sapa sağlam,sağlıklı olsun inş bebeğim. sonra da babasına benzesin,ayrı olduğumuzda dindirsin babasının hasretini..

en başta sapa sağlam,sağlıklı olsun inş bebeğim. sonra da babasına benzesin,ayrı olduğumuzda dindirsin babasının hasretini..

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Allahım once saglık sıhhat versın yavruma elı ayagı duzgun olsun
sonrasına gelınceee annesı ve babasının karısımı bısey olsun beaa :KK66:

Bende öncelikle sağlıklı olması için dua ediyorum.Ama gönlümden geçen bana benzemesi:)Bencilce sanırım ama bana benzesin istiyorum işte:)

görünüş olarak bana benzesin isterim bazı huyları babasına bazılarıda bana en çok merhamet etme huyuna sahip olsun
aslında en güzel isteklerimiz onların olsun
ve rabbim herkesin gönlüne göresini versin hayırlısıyla

bana benzesin isterim. en çok emeği ben verdiğime göre. ama babasınada benzeyebilir. başkalarına benzemesini istemem şahsen..:dilcikar:

Başta tabii ki tamamen sağlıklı olsun...

Ben de nedense başından beri bebişimin hep babasına benzemesini istedim. Eşimi çok seviyorum. Oğlan olacağını öğrendiğimden beri de eşimin aynısı olsun istiyorum;ama boyu dayısına ve dedesine;gözlerinin rengi de babaannesine çeksin inşallah....Oğlumla eşimi bir giydireceğim inşallah... Eşime aldığım kıyafetlerin küçüğünü oğluşuma giydirmeyi çok istiyorum... İnşallah....

X