rahim filmi fiyatları

D

desertrose

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi desertrose
merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum.benimde 1 senedir çocuğum olmuyor.önümüzdeki ay rahim filmi çektiricem.doktor 300 milyon dedi sizce pahalımı siz ne kadara çektirdiniz.şimdiden teşekkürler:1rolleyes:

• Konu Sahibi desertrose
Ozelde 400 dedikleri icin devlette cektirdim,hic para odemedim.

• Konu Sahibi desertrose
merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum.benimde 1 senedir çocuğum olmuyor.önümüzdeki ay rahim filmi çektiricem.doktor 300 milyon dedi sizce pahalımı siz ne kadara çektirdiniz.şimdiden teşekkürler:1rolleyes:

bende özelde 3 ay önce çektirmiştim..300 küsür bişeydi..normal yani..

• Konu Sahibi desertrose

merhaba canım bende özelde çektirdim anestezili çektirdim ssk olmadığı için 265 ytl ssk olsa fiyat biraz daha düşüyor ama eğer anestezi istemezsen 200 ytl üsküdar hospital türk hastanesi 0216 341 90 90 muayne ücreti özele 50 ytl ssk lıya 30 ytl

• Konu Sahibi desertrose
çok teşekkür ederim arkadaşlar yardımlarınız için.fiyat çok uçuk değil demekki.kendi doktorum çekecek.inşallah rahim filmi çekilirken zorlanmam.biraz korkuyorum.ama bebek için herşeye değer

• Konu Sahibi desertrose
eseraras üsküdar hospital türk hastanesi nasıl biyer.iyi olduğunu bikaç kişiden duydum.şimdiki doktoruma yeni gitmeye başladım eğer memnun kalmazsam hospital türk hastanesine gitmeyi düşünüyorum

• Konu Sahibi desertrose
eseraras üsküdar hospital türk hastanesi nasıl biyer.iyi olduğunu bikaç kişiden duydum.şimdiki doktoruma yeni gitmeye başladım eğer memnun kalmazsam hospital türk hastanesine gitmeyi düşünüyorum

valla canım ben hem doktorumdan hemde çalışanlardan çok memnunum en azından ilgileniyorlar ssk veya özel diye ayırım yok yani anlayacağın hele doktorum tam şeker herşeyi sorabilirsin evdeyken aklına gelen bişey oldu telefon açıp sorabilirsin her türlü dinler seni bence mükemmeller tavsiye ederim

• Konu Sahibi desertrose
ben özel bir radyoloji merkezinde çektirdim.280 ytl ödedim canım.

• Konu Sahibi desertrose
bende özelde çektirdim normal fiyatı 440 ytl'ydi ama ssk olduğu için 260 ytl verdim.

bende sislide ki echomar da 300 ytl ye cektirdim.

merhaba kızlar cevaplar için teşekkürler.bide sonuçları filmi çektirdikten ne kadar sonra aldınız.aynı gün sonuçlandımı?

Canım bende bahçelievler medicana ya ocak ayında 300 milyona çektirmiştim!!Zaten hsg çekilirken hemen anlaşılıyor tıkanıklıklar!Yaklaşık yarım saat 45 dak.kadar da raporunu alıyorsun!Şimdiden geçmiş olsun,umarım hiçbir problem çıkmaz :)

kısa sürede belli olmasına sevindim.bakalım önümüzdeki ay belli olur.iyi dilekleriniz için teşekkürler.güley meslektaşız galiba.sen ne kadardır uğraşıyorsun bebek için.benim bir sene oldu.en kısa zamanda inşallah bebeklerimize kavuşuruz

X