Kavanozları Değerlendirelim.

nazligonca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2007
30
0
şuan hepsi çıplak gibi görünsede henüz çiçeklerini almadım.asıl ozaman hoş duracaklar.pembe olan kızımın odası için.
96375726ni4.jpg

Son düzenleme:
Evet çok güzeller ama örmeye üşenenler(benim gibi)farklı kumaşlarla kaplayıp da yapabilirler.

evde kalan iplerin ve kavanozların değerlendirildiği bu vazoları renk renk yaparak öncelikle oval olan salon cam kenarlarını doldurmayı bir kısmını petek üstlerine ve kapalı olan balkon içlerine çiçeklikler yardımıyla sıralamayı birde banyo ve tuvalet aynalarının önüne düşünüyorum.yapımıda çok basit akşamları televizyon karşısında boş oturmaktan hoşlanmayanlar gecede iki tane yapar.bence deneyin çoook hoşunuza gidecek.dışarı çıkmaya çok fırsat bulamıyanlar için çocuklarımıza arkadaşlarına götürecekleri hoş birer doğumgünü hediyeside olur.

çok hoş.aklınıza ve elinize sağlık ne diyelim.bende yoğurt kaplarından görmüştüm.ama kavanoz daha şık.

çok güzeller ama benim hiç öyle becerilerim yoktur. kumaş kaplamayı nasıl yapabılırız onu folyo veya renkli kağıtlarla yapabilirmizi

cok guzel gozukuyorlarrr bayıldım bendede ndolu kavonoz var bu sekılde degerlendıreyım ıı fıkır ve hos

canım süpersin hiç aklıma gelmemişti denicem bende bunları pul ve boncuklarlada süsleyebiliriz dimi tşkler

beyendiğinize sevindim.dün akşam büyükçe bir kavanoza altın sarısı simli yaptım fakat çiçeksiz olduğu için eklemiyorum.eşim biraz uzaklarda (o şimdi asker ...]geldiği zaman yani izine o zaman resimlerini koycam.oyy oy çok özledim canım kocamı.

emeğine sağlık canım bayıldım bende yapıcam çok sağol fikrin için varsa böğle fikirlerin devamını beklerim..

ellerine emegine fikrine saglik canim
hepside birbirinden güzeller
ellerin dert görmesin
güle güle kullanin a.s.

cnm kavustursun ıns esınle senı ama bı sorum olcak nasıl oruluyo bu kavonozlarrrrrrrrrrr bende ısterım yapmak

X