Göz Çevresi Bakımı ukur Gz ve Gz alt kkl

göz altı değil de göz çukurunda çökme olan var mı? sanki gözlerim küçülmüş ve içine girmiş gibi duruyor :KK43:(

benim sorunum genetik..cildim düzgün ama gözaltlarim hem mor hemde abartı olmasada çokuk bende maybaline affitone kapaticisiz gezmiyorum ciltlede iyi uyum sağlıyor ..napiyim başka çare yok...ama uykusuzluk düzensiz beslenme iyice artıyor...dolgu yaptırmayada cesaret edemiyorum..kötü bi durum :KK43:(

benim sorunum genetik..cildim düzgün ama gözaltlarim hem mor hemde abartı olmasada çokuk bende maybaline affitone kapaticisiz gezmiyorum ciltlede iyi uyum sağlıyor ..napiyim başka çare yok...ama uykusuzluk düzensiz beslenme iyice artıyor...dolgu yaptırmayada cesaret edemiyorum..kötü bi durum :KK43:(

Aman diyeyim dolgu konusunda dikkatli ol. Ben de bir süre cesaret edemedim, cesaret ettiğimde ise bin pişman oldum. Göz altına dolgu düzgün görünmüyor bir kere. Kimi yerlerde top top kalıyor. Bir de üzerine mor kaldı göz altlarım. Bir gün yaptıracaksanda çok dikkatli yap seçimini. Ben yandım sen yanma. Ben aqualift yaptırdım. Ama yanak için kesinlikle tavsiye ederim hoş oluyor

bo srun bende 20 yaşımdan beri var.amayuvarlak yüzlerde dolgu yüzlerd ebu normal sanırm ama şimdi çok arttı

Aman diyeyim dolgu konusunda dikkatli ol. Ben de bir süre cesaret edemedim, cesaret ettiğimde ise bin pişman oldum. Göz altına dolgu düzgün görünmüyor bir kere. Kimi yerlerde top top kalıyor. Bir de üzerine mor kaldı göz altlarım. Bir gün yaptıracaksanda çok dikkatli yap seçimini. Ben yandım sen yanma. Ben aqualift yaptırdım. Ama yanak için kesinlikle tavsiye ederim hoş oluyor

peki yanaga dolgu yapılınca göz altı çukurlugunun belirginligi hafifliyor mu ...dediğiniz gibi göz altına dolgu sakat ama yanak uygun olabilir benim gibi ince uzun oval yüzlu biri için çözüm olabilir..

peki yanaga dolgu yapılınca göz altı çukurlugunun belirginligi hafifliyor mu ...dediğiniz gibi göz altına dolgu sakat ama yanak uygun olabilir benim gibi ince uzun oval yüzlu biri için çözüm olabilir..

Bana elmacık kemiği ve göz altı aynı anda yapıldı. Aslında ben sadece elmacık kemiği istedim ama doktorum sizin dediğiniz gibi göz altın çukur kalır oralarada yapalım dedi. Elmacık kemiği güzel ama göz altım kötü oldu. İki taraftada hafif düzensiz pütürlük ve morluk var. Yaptırırsanız elmacık keiği yanak yaptırın ama göz altı asla tavsiye etmiyorum

Düzenli uyku ile gözaltı morlukları azalıyor deniliyor biliyorsunuz. Ama bence düzenli uykudan kasıt cok uyumak falan değil aklınıza böyle geliyor olabilir yad uykusuz kalmamak değil. Mesela ben çalışmaya başladım sabahları aynı saatte kalkıp aksamları aynı saatte yatıyorum. Morluklarımda azalmalar arttı.Bu sekilde 3-4 gün sizde yapın derim.

bende bu sorun kendimi bildim bileli var,göz altım hakikaten çökük görünüyor bunun da sebebi elmacık kemiklerimin cok çıkık olması yani yanaklarım cok belirgin,böyle olunca göz altları çökük kalıyor... kapatıcısız gezemiyorum,coverderm kapatıcı concealer almayı düşünüyorum kapatıcılığı fazlaymış... dolgu yaptrmaya cesaretm de yok param da:KK17::KK17::KK17:

sanırım ömrümün sonuna kadar kapatıcı kullanmak zorundayım... güzell oldugumu dşünüyorum ama bu durum güzelliği kesinlikle gölgeliyor...tek sorunum bu yüzümde ama çresi de yok malesef:KK14:

Tavsiye eden kimse yok mu :KK43: napacağız biz böyle arkadaşlar .

Beni haddinden fazla yorgun gösteriyor göz altlarım .

Bende de aynı problem var. 29 yaşındayım. Ergenlik dönemimden bugüne kadar göz altı morluklarım acayip arttı ve 4 sene önceki fotoğraflarıma baktığımda o zamanlar gözaltı çukurluklarımın çok çok daha az olduğunu fark ettim. Kırışıklıklarımda da acayip artış var. Son bir kaç aydır ben de çok çok rahatsızım bu durumdan. Yoğun göz altı makyajı yapmadan dışarı çıkamıyorum ve psikolojim çok bozuk bu konuda :KK43: Mümkün olsan en kısa sürede göz altıma dolgu yaptırmayı düşünüyorum. Yapanlar arasında memnun olan da var olmayan da. Olanlar çukurluk görünümünün düzeldiğini, kırışıklık ve morlukların azaldığını söylüyorlar. Olmayanlar orada şişlik ve dalganma olduğundan yakınıyorlar. Doğru ellerde yapılırsa, iyi sonuç alınır diye düşünüyorum.

Ben daha önce Suna Dumankaya dan gözaltı kremi almıştım iyi geldiğini sanıyordum ancak bende fazla etki etmedi. Sadece nemli tutuyor o kadar. Bir de son zamanlarda küçük sert yağ bezeciklerim de arttı bu kremlerden mi yoksa makyajdan mı bilemedim . Ancak saçlarımı balköpüğü rengine boyattım açık bir renk olduğu için gözaltlarımın o kadar dikkat çekmediğini düşünüyorum.Saçlarıma alışabilmek için devamlı aynaya baktıgım için evde olmama ragmen yaklasık 1 haftadır Loreal parisin fondotenini gözümün altı dahil yüzümün her yerine sürüyorum. Bezelerimde ve morluklarımda azalma var . Birde Floxia Paris Regard Jel sipariş ettim. Gözaltı morluk , torba , halka , şişlik için çok övülmüş bir krem 60 tl ye aldım ben 15 ml. küçükte baya . Etkisini ilk 3 günde görenler bile var. Bende de işe yararsa heralde herkesde yarar. 1 hafta kadar kullanınca durumu sizlerlede paylaşırım :)

Son düzenleme:
arkadaşlar benim de aynı sorunum var.gözlerimin altı bir yıldır çökük ve morluk var.piyasadaki bütün pahalı ,ucuz kremlerin hepsini kullandım fakat faydasını göremedim.yazılan yazıları okudum arı sütü ,polen ve bal karışımını deneyeceğim.cilt doktoruna bir ara gösterdim bana ne kremlerin ne de dolgu yöntminin sonuç vermeyeceğini söyleyince canım sıkılmıştı.fakat doğal yöntemleri denemekte fayda var gibi.en kısa sürede deneyeceğim sonuçları bildiririm sizlere sevgiler :)

Ben esmerim

Cildim kuru

Az su içiyorum bende

Çabuk zayıflayıp zor kilo alıyorum aynen

göz kuruluğu var bende + azda olsa astigmat var + hafif göz kapağı düşüklüğü

Gözaltlarımdaki sorun sonradan oluşma

ve son olarak seninde dediğin gibi o ayda 1 gün çok güzel diğer 30 gun çok çirkin oluyorum.

gözaltlarımı foto ile de göstereyim hatta:

$IMAG1852.jpg

Ben hatirliyorum bir yaz, günde 4 bagzen 5 litre su icmistim (6 hafta boyunca her gün) inanilmaz derecede hem cildim degismisti hemde gözlerimin altindaki cukurluklar kaybolmustu.Az önce okuyunca ceton düstü su andan ihtibaren icebildigim kadar su icicem söz sizlere tam 1 ay sonra tekrar yazicam.Bu arada bende pek morluk sorunu yok Allaha sükür ama ablam patadesi haslayip göz altina koyuyormus pekte memnun isterseniz onuda bol su icmenin yaninda deneyin.
Sevgiler Vera...

Kızlar gözaltım hem mor hemde çukur oldu.Son 6aydır özellikle göz çevremden çok rahatsızım mor olduğu yetmiyomuş gibi gözüm içe doğru girdi.Küçücük kaldı morluğa çok üzülmüyom ama göz altı çöküklüğü için ne yapabilirim? Gözümün aşağısında çukur var ve gözüm desanki göz kürelerine yerleşti son 1yıldır. Ne yapabilirim? senağlama

Arkadaşlar,

Bence 1- Uyku 2- Stressiz yaşam 3- Dengeli beslenme (günde en az 2 Lt su, sebze-meyve ağırlıklı)

ve bunların üzerine, günlük göz altına uygulayacağınız donmuş göz pedleri yani buz tedavisi birebir bence. Ve sonra yeşil çay, salatalık geliyor. Göz altı kremleri için ne yazıkki hoş şeyler söylemeyeceğim bence büyük bölümü para tuzağı. Bir de kozmetik kişiye özel, cilt bakımı da öyle her insanın ihtiyacı, eksiği, fazlası mutlaka farklı farklı. Bunun için herkes kendisi arayıp buluyor kendisine iyi geleni. Ama asıl olay yukarıdaki o ilk ikisi diyorum, içten destek beslenme, bir de retinol içerikli destekler...

Ben hatirliyorum bir yaz, günde 4 bagzen 5 litre su icmistim (6 hafta boyunca her gün) inanilmaz derecede hem cildim degismisti hemde gözlerimin altindaki cukurluklar kaybolmustu.Az önce okuyunca ceton düstü su andan ihtibaren icebildigim kadar su icicem söz sizlere tam 1 ay sonra tekrar yazicam.Bu arada bende pek morluk sorunu yok Allaha sükür ama ablam patadesi haslayip göz altina koyuyormus pekte memnun isterseniz onuda bol su icmenin yaninda deneyin.
Sevgiler Vera...

4-5 litre su biraz fazla değil mi? su zehirlenmesine neden olmasın sonra...

X