Göz Çevresi Bakımı ukur Gz ve Gz alt kkl

Ari sütü polen bal karisimi tek bir kutudami satiliyor bir bilen varsa biraz bilgi verebilirmi?
Ya bir yil önce bu forma yazi yazan kisilere özel mesaj yazmak istedim ama en az 50 mesaj göndermem gerekiyormus o yüzden ogrenemedim, gercekden bu ari sütü polen karisimi yararlimi.Kullananlar bir bilgi verirse cok sevinirim...

evet aktarlarda bu karışım satılıyor çocuklar için farklı dozda büyükler için farklı.... bir sürü değişik marka var istediğini seç ancak içindeki miktarlara bak istersen öyle karar ver... ben ayrı ayrı alıp karıştırıp kullandım fakat gebelik isteği için yaptım ben... yani yüz göz olayı değildi :)) burada okuyuncada şaşırdım bunada iyi geliyormuş meğer... arısütü çoook şifalı araştırınca gördüm kanser hastaları için bile ilaç olarak kullanılıyor... 850 gr bala 100 gr polen + 40 gr arısütü tavsiye edilen gebelik için bu ......ancak yüz tedavisine tam olarak ne kadar gerekli bilgim yok.. buradaki arkadaşlar yardımcı olabilir sana umarım...hem yiyerek hemde yüze sürerek uygulanıyormuş burada okuduğuma göre... yardımcı olmuşumdur inşallah..

evet aktarlarda bu karışım satılıyor çocuklar için farklı dozda büyükler için farklı.... bir sürü değişik marka var istediğini seç ancak içindeki miktarlara bak istersen öyle karar ver... ben ayrı ayrı alıp karıştırıp kullandım fakat gebelik isteği için yaptım ben... yani yüz göz olayı değildi :)) burada okuyuncada şaşırdım bunada iyi geliyormuş meğer... arısütü çoook şifalı araştırınca gördüm kanser hastaları için bile ilaç olarak kullanılıyor... 850 gr bala 100 gr polen + 40 gr arısütü tavsiye edilen gebelik için bu ......ancak yüz tedavisine tam olarak ne kadar gerekli bilgim yok.. buradaki arkadaşlar yardımcı olabilir sana umarım...hem yiyerek hemde yüze sürerek uygulanıyormuş burada okuduğuma göre... yardımcı olmuşumdur inşallah..

Evet yardimci oldunuz cok tesekkürler.

Ben astim hastalari icin duymustum ari sütünü ama demekki hamile kalmak icinde kullanilabiliniyormus sizin sayenizde birsey daha ögrenmis oldum.
Burda kullanan arkadaslar var sanirim onlardan da bilgilenmek istiyorum ama galiba formu okumuyorlar, nasip artik benim alip denemem gerekiyor ama su an türkiyede deilim yurt disindada sanirim satilmiyor bu arisütü polen karisimi:1no2:

Aynı sorun bende de var.Ama benın pc başında oturmaktan kendimi alıkoyamadığımdan:KK43:
İşim gereği birde....Geç yat ,erken kalk derken...
Polen yazdım bir kenara:)
:eek:

Arkadaşlar benim gözlatımda kırışıklık morluk olmadığı halde çukurluk var. Yaşm 27cockluğumdan beri yanakların zayıf gözlatım hafif çukurdu ama son zamanlarda biraz daha arttı sanırım.arı sütü-bal-polen karışımını göz altı çukurluğu için 2 ay düzenli olarak kullandm. Üzgünüm ama öyle mucizevi şekilde o çukurlar dolmadı. Bu hafta ara verdim haftaya tekrar başlıyorum. Gözlatım dolmasada faydalıymış. Ama ola ki mucize olur göz altı dolarsa mutlaka yazarım :)

arkadaşlar bu sorun bende de vardı ya biraz saçma gelebilir ama ne zaman kafama taksam gözlerimin altı morarmış ya da çökmüş desem o gün birileri gelip bunu yüzüme vurur.ama bunu düşünmediğim zaman başka şeylerle ilgilendiğim zaman böyle yorumlar duymam tam tersi şeyler duyarım ne gülzesin falan diye..ve gerçekten de geçti..özel olarak kullandığım ürün yok yalnız kara üzüm çekirdeği kullanmıştım o zamanlarda.saç telinden ayak parmaklara kadar nerdeyse herşeye faydası var.kansere bile bire birmiş yani düşünün.cilde çok iyi geliyomuş gerçekten de cildim parlamıştı.göğüsleri dolgunlaştırıyormuş gerçekten de uzun süre kullanmadığım halde büyütmüştü..saçları gürleştiriyormuş.her gören saçların mı çoğaldı senin diyor..internetten araştırabilirsiniz kara üzüm çekirdeği tozu diye.çok faydalı.belki göz altı sorunlarınıza da iyi gelebilir..eğer zayıfsanız çukurluk olması normal kafaya takmadan kilo alın derim...teşekkürler..

merhaba bundan bir yıl önce siteye yolladığınız mesaj dikkatimi çekti.bal polen ve arı sütü karışımının,göz altlarına dolgunluk verdiğini yazmışsınız.bu doğru mu acaba lütfen banada yardımcı olun.bu karışım nasıl direkt oraya etki ediyor?bunu merak ettim birde nasıl karıştırılacak bu ürünler.ne kadar kullanmak gerekiyor.cevap verirseniz çok sevinirim

forumun bu kısmına girmeyince sorulan soruları es geçmiş izlenimi yaratmış gibi olmuşum kusura bakmayın hatunlar. Polen karışımı alırken miligram derecesine önem vermek gerekmiş. Ben de ala ala öğrendim. önceleri, ilk dönemler, önüme ne gelirse sormadan etmeden alıyordum. 4000 mg, 8000 mg... şu anda kullandığım 15000 mg. Içine metal kaşık değdirmemek koşuluyla, tahta veya plastik tatlı kaşığı kadar yatmadan hemen önce, sabah aç karna alındığında gerçekten gözaltı çöküklüğüne iyi geldiğini söyleyebilirim. Bizde gözaltı çöküklüğü ırsi. Annem ve babamın bariz bir şekilde, sülalece çökük... Insanın yüzü dolgun, gözaltları çökük olunca kimseye 'bu ırsi bir şey, tamamen genetik, yorgunlukla uykusuzlukla vb. Nedenlerle alakası yok' diyemiyorsun. Benim gözaltı morluğu sorunum yok çok şükür ama, bu çöküklüğe de böylesi bir çözüm buldum. çünkü çökük gözaltı hiç mi hiç sevmediğim, güzelliğime gölge düşüren bir şey ki, bu herkes için aynıdır. Herkes ister ki dolgun bir yüzüm olsun. Kullanmak isteyen, miligramına ve yaşına uygun olanını seçsin ve on- on beş gün sabırla alıp kullansın.
izmit_41 kullanıcı adlı arkadaş yukarıdaki yazınızı okudum.benim de sorunum göz altlarımdaki çöküntü.çok ilginç bir şekilde birdenbire farkettim bunu.sizin daha önceki bir yazınızdaki gibi elim devamlı sol göz altımdaki kemiğe gidiyor.moralim çok bozuk.son zamanlarda yani yaklaşık 5-6 aydır durum böyle.ve göz altlarım inanmayacaksınız ama neredeyse 1 günde acayip kırıştı.hiçbir sorun yoktu.kısaca şunu sormak istiyorum.bu bahsettiğiniz karışım nasıl direkt göz altına etki ediyor acaba..bunu merak ettim.birde göz altı kırışıklıkları için gerçekten sağlam tavsiyeleri olanlar varsa lütfen cevap versin.

canım göz altı morluğu ve çukur bende de var.o genelde genetik ve göz yapısından kaynaklanıyor...çareside yok bildiğim kadarıyla..

Arkadaslar,
28 yaşındayım ve ilkokul yıllarından beri bu göz çukurları ve morarmalarından çok çektim. Özellikle hastamısın, yorgunmusun vs vs. şeklinde yapılan yakıştırmalarda cabası. Bu konuda çok araştırdım. Özellikle doğal yöntemler malesef kalıcı olmuyor geçici çözümler sunuyor. Çünkü zamanla metabolizmamızın beklentileri değişiyor. Özellikle 30 yaşından sonra sıkıntılar artıyor. Benim morarmalarım 25 yaşımdan sonra arttı ve çukurlarda aynı oranda. Artık çarem yok derken estetik operasyon olarak gözaltı doldurma yöntemini öğrendim. Bu göz altı çukurlarını yüzde yüz göz altı morluklarını da yüzde 70 ila 80 arasında kimi kişilerde de yüzde 100'e varan oranlarda düzeltiyor.
Önümüzdeki bir kaç ay içinde operasyona gireceğim sonuçlarını sizinlede paylaşırım. Allah başka hastalıklar vermesin ama insan taktı mı takıyor işte.
Hepinize sevgiler.

Arkadaslar,
28 yaşındayım ve ilkokul yıllarından beri bu göz çukurları ve morarmalarından çok çektim. Özellikle hastamısın, yorgunmusun vs vs. şeklinde yapılan yakıştırmalarda cabası. Bu konuda çok araştırdım. Özellikle doğal yöntemler malesef kalıcı olmuyor geçici çözümler sunuyor. Çünkü zamanla metabolizmamızın beklentileri değişiyor. Özellikle 30 yaşından sonra sıkıntılar artıyor. Benim morarmalarım 25 yaşımdan sonra arttı ve çukurlarda aynı oranda. Artık çarem yok derken estetik operasyon olarak gözaltı doldurma yöntemini öğrendim. Bu göz altı çukurlarını yüzde yüz göz altı morluklarını da yüzde 70 ila 80 arasında kimi kişilerde de yüzde 100'e varan oranlarda düzeltiyor.
Önümüzdeki bir kaç ay içinde operasyona gireceğim sonuçlarını sizinlede paylaşırım. Allah başka hastalıklar vermesin ama insan taktı mı takıyor işte.
Hepinize sevgiler.

eliy merhaba,
ameliyat oldunmu canım. eğer olduysan öncelikle geçmiş olsun. sonrasındada deneyimlerini bizimle paylaşırsan seviniriz.

son zamanlarda çok kafa taktığım bir konu gülünce çukurlaşma var ama sanırım benim göz yapımla ilgili keşke bir çaresi olsa

Bugün ayın ikisi ve aktarın dediği gibi on beş günü geçti ve işe yaradı bende polen bal karışımı. Çünkü on- on beş günden önce verim pek alamazsın demişti. Son iki gündür gözaltlarımda ciddi bir dolgunlaşma oluştu. Biraz önce aynaya bi daha baktım ki emin olup yazim diye, evet beni yorgun gösteren gözaltlarım hem ışıldıyor hem de istediğim dolgunluğa ulaşıyor. opuyorumnanaktan Yüzük parmağımı gözümün altındaki kemikten alamazdım o derece kemik belirgindi, çok şükür ki etlenmiş. Bundan sonra poleni bırakmıcam, umarım kızzlar kullanırsanız size de iyi etki bırakır. :nazar:

Merhaba,
sorunuma çözüm ararken ulaştım mesajlarınıza .
öncelikle aradan uzun süre geçmiş halen devam ediyor musunuz ve bu karışım geçici bir çözüm mü bunu merak ediyorum.
işe yarıyorsa karışımın nasıl hazırlandığını yazabilir misiniz . Ben aktara sordum böyle bir şeyi ilk kez duydğunu söyledi.
Bir de kara üzüm çekirdeği tavsiye edilmiş. Bunu uygulayan başka arkdaşlar var mı acaba ? Paylaşırsanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler

benimde gözaltlarımda sadece hafif çöküklük var morluk yok ama bir şey bulamıorum aktarlar kayısı kremi at kestanesi kremi öneriyor ama kimi kırışıklık kimi hemoraid için çıkıyor birebir bir şey bulamadımya da hücre yenileyici özelliği olan semo squaleneyi önerdiler bende formu baştan aşağı okudum arı sütü polen bal karışımının faydası görülmüş ama aktar onun gözle bir alakası olmadığını söyledi acaba arkadaşımız kilo mu aldıda doldu diorum ama kilo almadığını söylüyor aradan çok zaman geçmiş ulaşmak heralde imkansız =(

Can Şifa yazıyor canımcım kutunun üstünde. Umarım bana yarayan sana da yarar ve bi on beş gün sonra filan sonucu yazarsın bize.

Peki siz ne kadara aldınız ve kaç mg almam gerekiyor ?
Benim yaşım 14. Gözaltım yüzünden aynalara bakmak istemiyorum. Çok kötü görünüyor çünkü. Babamda da var. Irsi. Yardımcı olabilir misiniz lütfen ?

X