Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bir kaç saatlik göğüs büyütücü sprey

impulse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2007
75
1
Bir kaç gün önce ünlülerin ekrana çıkmadan önce bir kaç saat etkili olan sprey sıktıklarını duydum. Sıktıktan sonra bir kaç saat için göğüsler büyük ve dolgun görünüyorlarmış, bi çok ünlü de bunu kullanıyormuş internetten arattım ama bulamadım bu konu hakkında bilgisi olan, spreyin adını bilen, nerden temin edebiliceğimizi bilen var mı?

canım acaba bu urun mu o dedigin?

small_senosi.jpg

SENOSİ KÖPÜK GÖĞÜS SPREYİ

Senosi özenle oluşturulmuş doğal Mikro-Köpük Sprey teknolojisi ile kadınların sıkı, dik duran güzel göğüs hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Senosi Sprey ile içeriğindeki tamamen doğal bitki özlerinden özenle oluşturulmuş formül göğüs ve göğüs ucu şişkinliğini sağlayıcı bir etkiye sahip.

Gricar Italia Laboratuvarlarında geliştirilen Senosi bu alanda bir ilk eşsiz Mikro-Köpük Sprey teknolojisi sayesinde içeriğindeki formül cilde derinlemesine ve direkt etki ediyor. İçerdiği vitamin açısından zengin doğal formülü ile Senosi hem göğüsleri gerginleştirip, sıkılaştırıyor, dik bir görünüm kazandırıyor hem de cildi besliyor.

Senosi içeriğinde şerbetçiotu, keçi sedefi, rezene gibi şifalı bitkilerin yanısıra denizaşırı ülkelerde çok makbul sayılan ve özellikleri çeşitli toplumlarda kadınlar tarafından binlerce yıldır bilinen Buenos Aires Giacinto’su ve Impatiens Noli Tangere gibi bitkiler bulunuyor. Bu bitkilere bitkisel yağların ve proteinlerin etkisi de eklendiğinde cilt üzerinde üzerinde olumlu bir etki oluşturan Senosi tamamen yan etkisiz.

aaaaa cok ilginç bu mu acaba? gerçekten de buyutuyor mu? Deneyen var mı kızlar?

CC GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ

CC Göğüs Büyütücüsü, göğüslerinizin gelişimini, haricî-dışardan uygulamayla hızlandırır!

Kadınlar için göğüsler, kadın olmanın en önemli yanlarından birisidir. Bununla birlikte, bazen, bayanlar göğüslerini boyutları veya şekli konusunda memnuniyetsiz olabiliyorlar. CC Göğüs Büyütücü, birkaç dakika içinde göğüslerinizde çabuk bir etki göstererek, onları daha diri, daha sıkı ve dolgun bir hâle getirir.

google girip CC GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ yazarsaniz cikiyo...

ama turkiyede tek yer satiomus... ne olaki acaba?? :icecream:

ya kızlar bu gogus buyutucu urun sitelerinde oncesi ve sonrasindaki gogus resimlerinde oncesi diye gosterdikleri zaten orta boy gogus oluyor??? CADIARZU :a015: :kızgın:

deli mi bunlar...

bknz misal
biust.jpg

keşke böyl ebişe olsa bi iki saatliğine olsa bile güzel olurdu benceeee :p

benim göğüs bedenim 75 di kızlar ve içi boş gibi felaketti yan2. kutu yeni bitti 2. kutuya başlıycam şimdi şuan gördüklerime inanamıyorum kızlar 85 beden oldu ve taş gibi 4. kutudan snrasını düşünemiyorum yaşasın işte bu !hihoyyytŞeniz

ayla82 sen allbresle daha iyi bir gelişme sağlamışsın bir ayda 75den 85e çıkmış bedenin lim10 breast succes kullanmış ama sendeki gelişme daha fazla

benim göğüs bedenim 75 di kızlar ve içi boş gibi felaketti yan2. kutu yeni bitti 2. kutuya başlıycam şimdi şuan gördüklerime inanamıyorum kızlar 85 beden oldu ve taş gibi 4. kutudan snrasını düşünemiyorum yaşasın işte bu !hihoyyytŞeniz

canım cvp beklıyoruz sendennn hadiiiiii:) adı ne kullandıgın ılacınnnnhihoyyyt

KUZENİM 3 KUTU BİTİRDİ TIK YOK :1no2:

BÜNYEYE GÖRE ETKİSİ DEĞİŞİYOR OLABİLİR...

BEN DE 1 AYDIR D.K.HAPI YASMİN KULLANIYORUM..BİRAZCIKIN BÜYÜDÜLER GİBİ AMA AZ ..DAHA BÜYÜK OLSUNLAR İNŞALLA kaydirigubbakcemile3

ŞU SPREYLER İŞE YARIYOMUŞ KIZLAR..KUZENİM CEZAYİR DE GÖRMÜŞ..BİRAZ PAALI DEMİŞTİ.BİKAÇ SAAT SÜRÜYOMUŞ ETKİSİ..

Son düzenleme:
şaka yapıyorsun sanırım bende istiyorum ne kullandın çabuk cevap ver

allbres göğüs büytücü hap...kaydirigubbakcemile2 ben çok faydasını gördüm belki kişiye göre değişiyodur bilememde bana yaradı kızlar tercih sizin tabihihoyyyt

vala ben haplara pek inanmıorum da kremlere inanır gibiyim(10 dakikadan az masaj sürelilere)(masajla büyuyo bizde aa krem etkiledi dioruz).resimdekiler gayet normal ah keşke bendekiler de öyle olsasenağlama

X