Popüler Konu Rahim filmi çekilecek ve çektirmiş olanların paylaşım alanı

iyide kizlar ben anlamiyorum ya nesi zor ya galiba biraz fazla abartiyosunuz kizlar ben hic bise hissetmedim bende 1 ay once cektirdim inanin hicdee korkmadim iyiki cektirmeden once sizin yazilarinizi okumadim kesin yaptirmazdim herhalde inanin kizlar korkulacak hicbise evet caniniz yanabilir ama cok az ya kizlar bizler neleri kaldiriyoruz bu neki !! bence hicbise yok korkulacak hersey saglimiz icin =))

tatlım haklısın....
ama burada yaşayan biri olarak.. acının varlığını sana samimi olarak söleyebilirim...
bu durumu ve neden kaynaklandığını ben dr a da sordum...bu kadar değişken neden oluyor kimi az kimi çok acı neden duyuyor diye...
dr bana kimi hastaların ağrı eşiğinin yüksek olduğunu ve yeni sisten cihazla çekildiğinden dolayı acı ve ağrıyı çok az hissettiklerini anlattı....
mesela ben eski sistem bir cihazda çekilmişim hsg mi...ve ağrı eşiğim düşük olduğundan acıdan bayıldım...çok samimiyim.. tansiyonum dibe vurdu...
burada bunu anlatmamın sebebi... kızların hsg çektirecekleri zaman mutlaka cihazın yeni sistem olup olmadığını araştırmaları içindi...
yoksa kimsenin gözünü korkutmak amaç değil.. yaşanılanı anlattım.. ve en içten samimi duygularımla....
umarım açıklamam yeterli olmuştur....
ben bebeğime kavuşmak için tabiki herşeye katlanırdım ve katlandımda.. rabbime şükürler olsun... rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşamayı nasib etsin inşallah...:Saruboceq:

arkadaşlar bende 3 hafta önce çekitirdim özel hastanede..Benimkide biraz zor geçti
ilaçı verirken ağrım oldu..Herkezde farklı diye düşünüyorum, dediğiniz gibi ağrı eşiği..yapacak doktor..yeni teknoloji falan bunların etkisi önemi var tabiki.Benim sol tüpüm kapalı çıktı..Ben bununda etkisi olabileceğini düşünüyorum..Yani kanalların kapalı olmasındanda bazı hastalar daha çok ağrı hissediyordur diye düşünüyorum.Ama bunu en iyi gene bir doktor bilir.Çektircek arkadaşlara tavsiyem ağrı kesici ve kas gevşetici almaları ve bir de ped yanlarında bulunsun.Rahat olmaya çalışın..inanın 5-10 dak. bir işlem ,,bebek:emir_bebek: doğurmak istiyorsak bazı sancılarada katlanacaz artık.Dime??
Allah yardımcımız olsun hepimizin.

Allah izin ederse haftaya cumartesii anestezili olarak rahim flimini çektiriceM.Çok korkuyorum ama kaçış yok malesef :roflol::roflol:Kızlarr dua edin inşallah açık çıkar tüpcükler :)

Bende yarın cektireceğim. Korkuyorum biraz. Hayırlısı olur inşallah.
Anestezisiz olacak. Birazda umut var içimde. Çoğu arkadaş hsg den sonra hamile kaldığını söylüyor.İnsallah bizimde hayallerimiz gerceklesecek

arkadaşlar 2 ay önce çektirdim 10 dakika sürüyor yeni bir sistem hiçbirşey hissetmiyorsun balonlu ağrısız sistem diyorlar çok korkuyordum doktorum önerdi.hafif adet sancısı gibi ağrı duyabilirsin dedi onu bile hissetmedim benim alttan doktor muayenem bile daha ağrılı oluyor.bende çok korkuyordum masadan kalkınca doktoru öptüm:))tavsiye ediyorum şimdi birçok görüntüleme merkezi bunu yapıyor korkmayın ne anestezi ne bişey fiyat farkıda yok

merhaba kızlar ben de dün çektirdim.çok korkuyodum ama doktorumun da dediği gibi adet sancısı gibi bişey hissettim sadece..ama Allah razı olsun doktorum çok iyiydi, ben korkudan titriyodum, bacaklarım sabit durmuyodu, düşünün yani..ama doktorum beni rahatlatmak için fazlasıyla anlayış gösterdi.ama ben filmi çektirdikten bi yarım saat sonra çok kötü bi sancı çektim, onu da ağrı kesici alarak hallettim.sakın korkmayın arkadaşlar, hakikaten çok zor, ağrılı bi işlem değil..

Sonunda bunuda hallettik. Bugün çekildi filmim. Hersey normal cıktı çok şükür.
Çok korkuyordum ama düşündüğüm gibi acı ağrı olmadı.
Önce agrı kesici iğne vurdu kabadan .Sonra uyusması için içine iğne vurdu. Biraz bu iğneden dolayı acı hissettim.Korkulacak birsey değilmiş. Rahat olmanızı öneririm.

Hayatımda unutamayacagım bi tetkit yani canlı canlı içimi söküyorlar sanmıştım çektirkende aman dedim çocuk falan istemiyorum çektircek olanların allah yardımcısı olsun...o yarım saatlik olay ömrümden ömür yedi..

Sonunda bunuda hallettik. Bugün çekildi filmim. Hersey normal cıktı çok şükür.
Çok korkuyordum ama düşündüğüm gibi acı ağrı olmadı.
Önce agrı kesici iğne vurdu kabadan .Sonra uyusması için içine iğne vurdu. Biraz bu iğneden dolayı acı hissettim.Korkulacak birsey değilmiş. Rahat olmanızı öneririm.

geçmiş olsun tatlım....çok şükür kolay atlatmışsın......

Hayatımda unutamayacagım bi tetkit yani canlı canlı içimi söküyorlar sanmıştım çektirkende aman dedim çocuk falan istemiyorum çektircek olanların allah yardımcısı olsun...o yarım saatlik olay ömrümden ömür yedi..

çok geçmiş olsun .. aynen bende öyle yaşadım... kabus gibiydi..delikafadulden...ama herkes abarttığımı söledi...:1shok:

Bende allahıma binlerce şükürler olsunkiiiii dün rahim flimini anestezili olarak çektirdimmm.Tüpcüklerr acık dedi dr :) ama flim sonucu yarın cıkıcak :)onada bır bakalım dedı dr :teytey:

arkadaşlar merhaba,herkese iyi seneler diliyorum öncelikle.geçen hafta dr'a gittim herşeyin normal dedi doktorum,adet olursan hsg çekelim dedi.bugün adetimin 3.günü yarın sabah dr arıyacağım ve bana hsg için gün vericek,ama benim şimdiden uykularım kaçıyo,o kadar korkuyorumki.bu korkumdan dr bahsettiğimde istersen anestezili yaparız ama canın çok yanmaz dedi.burdan okuduğum bazı yazılarda dijital makinelerde daha rahat olduğunu yazmış bi kaç arkadaşım bende sabah hastaneyi arayıp sorucam bakalım dijitalmi,dijital değilse anestezili çektiricem.sormak istediğim bişi var bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.hsg çektirmeden önce eşi sperm testi yaptıran varmı? ben belki korkum yüzünden önce eşim bi test yaptırsın sonra ben hsg çektirim diyorum ama ne kadar doğru bilemiyorum.çok uzun yazdım ama içimdeki korkuyu sizinle paylaşınca azalacak gibi hissediyorum.umarım hepimiz ve burdaki arkadaşların dışında isteyen herkese rabbim meleklerimizi bir an önce gönderir,umarım rabbim bizi bununla sınamaz.kucak dolusu sevgiler herkese.

arkadaşlar merhaba,herkese iyi seneler diliyorum öncelikle.geçen hafta dr'a gittim herşeyin normal dedi doktorum,adet olursan hsg çekelim dedi.bugün adetimin 3.günü yarın sabah dr arıyacağım ve bana hsg için gün vericek,ama benim şimdiden uykularım kaçıyo,o kadar korkuyorumki.bu korkumdan dr bahsettiğimde istersen anestezili yaparız ama canın çok yanmaz dedi.burdan okuduğum bazı yazılarda dijital makinelerde daha rahat olduğunu yazmış bi kaç arkadaşım bende sabah hastaneyi arayıp sorucam bakalım dijitalmi,dijital değilse anestezili çektiricem.sormak istediğim bişi var bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.hsg çektirmeden önce eşi sperm testi yaptıran varmı? ben belki korkum yüzünden önce eşim bi test yaptırsın sonra ben hsg çektirim diyorum ama ne kadar doğru bilemiyorum.çok uzun yazdım ama içimdeki korkuyu sizinle paylaşınca azalacak gibi hissediyorum.umarım hepimiz ve burdaki arkadaşların dışında isteyen herkese rabbim meleklerimizi bir an önce gönderir,umarım rabbim bizi bununla sınamaz.kucak dolusu sevgiler herkese.
:teselli:ayzan canım merhaba korkma ben gecen cuma günü yaptıdım ama anestizi ile yaptırdım ve hic bişey duymadım cok sancı oluyo sadece bukada bende senin gibi korkuyordum ama abartıkları gibi yokmuş burda sadece önemli olan anestizi okeyyy yanii canlı yaptırma karkulacakk hic bir şey yokk hadi kendine iyi bakk:teytey:

:teselli:ayzan canım merhaba korkma ben gecen cuma günü yaptıdım ama anestizi ile yaptırdım ve hic bişey duymadım cok az sancı oluyo sadece bukadar bende senin gibi korkuyordum ama abartıkları gibi yokmuş burda sadece önemli olan anestizi okeyyy yanii canlı yaptırma karkulacakk hic bir şey yokk hadi kendine iyi bakk:teytey:
laelaelaelaelaelaelaelaelaelaeya bide beniii öyle korkutmuşlardıki sana anlatamam uykularım kacmıştıı yanii cokkk abartmışlarr ama anestizi ile yaptırr:emir_bebek:

merhaba kızlar
Anlaşılan hsg kişiden kişiye göre değişiyor.bende 07.01.09 da çektircem saat 15:00 de inşallah iyi geçecek .sonuç iyi çıksın yeter.eşimin sperm sayısı 62.000 çıktı benimde tüpler normalse yaşasın derim valla.

:teselli:ayzan canım merhaba korkma ben gecen cuma günü yaptıdım ama anestizi ile yaptırdım ve hic bişey duymadım cok sancı oluyo sadece bukada bende senin gibi korkuyordum ama abartıkları gibi yokmuş burda sadece önemli olan anestizi okeyyy yanii canlı yaptırma karkulacakk hic bir şey yokk hadi kendine iyi bakk:teytey:

anım teşekkürler,bende bu cuma günü çektiricem inşallah sorun çıkmaz.anestezili çektiricem muhtemelen,bugün doktorumla konuştum tekrar,ilaç verilirken biraz canın yanıcak sadece,ama istiyosan anestezili çekeriz dedi.hayırlısı artık.sevgiler.

Bende allahıma binlerce şükürler olsunkiiiii dün rahim flimini anestezili olarak çektirdimmm.Tüpcüklerr acık dedi dr :) ama flim sonucu yarın cıkıcak :)onada bır bakalım dedı dr :teytey:

çok şükür canım geçmişler olsun.....
sonucu yani raporu bize yazmayı unutma...tüpler açıksa süper..
bu arada ben 22 nisanda rahim filmi çekilmiştim .. ağustosta hamileydim....
darısı başına inşallah.....iyi haberlerini bekliyoruz....:1hug:

çok şükür canım geçmişler olsun.....
sonucu yani raporu bize yazmayı unutma...tüpler açıksa süper..
bu arada ben 22 nisanda rahim filmi çekilmiştim .. ağustosta hamileydim....
darısı başına inşallah.....iyi haberlerini bekliyoruz....:1hug:

Canım hüüreem ablam çok sağolasınn:1hug:
Sonucu cuma günü dr kontrolüm var o zaman göstericem :) yazarım ablam burdan sonucu
İnşallahh benimde bebişş senın gıbı ablam flimden sonra gelicekk inanıyorumm hihoyyyt

balcım geçmiş olsun tatlım,ben inanıyorum ki yakın zamanda verirsin bize müjdeli haberi.Öyle hissediyorum.

X